RE: Razvod braka (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Animsaj9 -> RE: Razvod braka (1.11.2016 20:53:03)

Tako je Maslacak , srecno i ne osvrci se ! I navrati u druge teme , da pricamo o svemu i svacemu




choopa choops -> RE: Razvod braka (1.11.2016 21:06:44)


IZVORNA PORUKA: degu

Maslacak razumem zasto se tako osecas, mislis da dugujes detetu oca, ali nisi ti ta koja mu je to uskratila, vec je otac taj koga nije bilo briga ni za tebe ni za dete kad vam je bilo najpotrebnije. Verujem da mislis da vase dete zasluzuje sansu da ima oba roditelja, ali bolje je i da ima oca koji ga ponekad obilazu ako zeli, nego da zivi s njim, da ga zavolli najvise na svetu, pa da mu okrene sutra ledja i povredi ga, a ja iskreno verujem da ce pre ili kasnije tako biti. Bolje dete da zivi na miru s jednim roditeljom nego da zivi u svadji i stresu. Sta god da uradis razumem te, nije bas jednostavna situacija. Sta god bilo zelim ti puno srece!


Sve se slažem!

I da pridodam, da ste preslatki oboje (tek sad vidjeh sliku) i sigurna sam da vas uskoro tamo negdje čeka neko ko vas zaslužuje! Srećno![sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Veselimaslacak -> RE: Razvod braka (6.11.2016 20:55:40)

Drage moje,

Moj doticni suprug je definitivno zavrsio kod mene. Sve ste me lepo posavetovale. Nije dosao vec 10ak dana da vidi svoje dete a naravno i mene jer navodno je bolestan da se gusi nocima muce ga sinusi i sve mu se sliva
Trebalo je da dodje juce da vidi bebca. Medjutim nije spavao prethodne noci i jako je umoran i navodno ne moze da vozi tako neispavan
A onda sutradan ujutru stize mi poruka od moje kume koja zivi u Bg-u da ga je videla u knez mihajlovoj u Beogradu. Ja je pitam danas kada?! Ona kaze sinoc oko 7-8. Ja u soku! Meni je rekao da je bolestan. Da ne moze da vozi i da je umoran.
Sve sam mu naravno rekla a on je ostao zatecen. Samo je pricao ok. Ne znas ni sto sam bio u Bgu. Ok je nebitno itd. Nikakav konkretan razlog. U fazonu u redu je otkrila si me ajde sad iskuliraj.
Trebalo bi da dodje u utorak da potpisemo sporazumni. Toliko o tome...




jess021 -> RE: Razvod braka (6.11.2016 21:36:44)

Samo glavu gore i misli na sebe i na dete!
Zelim ti svu srecu i da nadjes nekog ko te zasluzuje i ko ce te ceniti i voleti!




wivern -> RE: Razvod braka (6.11.2016 22:42:02)

Ne znam sta bih ti rekla osim da mislis prvo na sebe pa sve ostalo. Ti treba da budes zdrava, zadovoljna i srecna da bi to dete izraslo u pravog coveka. Radi samo ono sto ti prija i cini srecnom, sve ostalo eliminisi.
Zivot je samo jedan i nema vremena za negativne stvari i osobe




dijana1* -> RE: Razvod braka (6.11.2016 22:52:22)

Par puta sam pisala u ovoj temi i nekako su uvek moji saveti ili misljenje kako god bili porodica treba da se cuva i neguje, treba pruziti jos jednu sansu ali u tvom slucaju mogu reci misli na sebe i dete. Po ovome sto citam mozda ti je i bolje da sto manje vidja dete. Takav uzor ti uopste nije potreban. On se cak nije ni potrudio da te slaze i ubedjuje da to nije bio on. Nego ok uhvatila si me pa sta sad, ionako ces mi oprostiti kad tad. Fuj sto mi se gade tako samouvereni likovi a nema pas za sta da ga ugrize[sm=hudicek1.gif]
Tebi zelim svu srecu ovog sveta, zasluzila si je u to sam sigurna[sm=smiley1.gif]




Veselimaslacak -> RE: Razvod braka (8.11.2016 11:12:28)

Samo da kazem svima koji su me podrzali...i posavetovali.. da smo potpisali sporazumni za razvod... i predali.. tako da prelomila sam. Tesko jeste mnogo. Ali kao i sve u zivotu.. i ovaj osecaj ce izbledeti. I on ce ostati samo otac mog deteta. Nista vise.




degu -> RE: Razvod braka (8.11.2016 11:23:10)

Drzi se draga [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Razvod braka (8.11.2016 11:26:28)

VM potpuno ispravnu odluku si donijela,samo naprijed




Anck Su Nmaun -> RE: Razvod braka (8.11.2016 11:28:47)

Slazem se potpuno ispravno, vidis da mi nista nije sveto... nazalost [sm=smiley13.gif]
Takav covek ti ne treba!




choopa choops -> RE: Razvod braka (8.11.2016 14:32:40)

Drži se! Sigurno je u početku najteže, ali i ja smatram da je to bila ispravna odluka. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razvod braka (8.11.2016 16:32:23)

Bices dobro, to je sigurno. Zelim ti svu sreću.




Animsaj9 -> RE: Razvod braka (8.11.2016 20:10:57)

Mislim da si donela pravu odluku . Svu srecu ti zelim , i da se srecemo u veselijim temama![sm=smiley31.gif]




adelle -> RE: Razvod braka (7.12.2016 21:13:51)

neka ti je sa srecom i ne daj se..samo jako i sigurno napred!




Sanjalicaaa -> RE: Razvod braka (7.12.2016 22:10:56)

Ako stvari ne funkcionisu uvek sam za razvod. Sve najbolje ti zelim.




Veselimaslacak -> RE: Razvod braka (10.12.2016 2:26:47)

Hvala vam svima za podrsku.
Potpisali smo sporazumni i rociste nam je 24og januara 2017.
Pricali smo do sada 1000 puta o svemu on i dalje vrti istu pricu kao pokvarena ploca. Da sam za sve ovo ja kriva. I uzrik svega sam ja
On nista nije pogresio. I zasto bi se on izvinjavao ili trudio ili nesto slicno?!
U soku sam pre svega da takve osobe postoje.
A ja se za sve hvatam kao davljenik za slamku... cim mi kaze da mu mnogo falimo ja se odmah ponadam ili nesto
.. ali ubrzo shvatim da nema spasa
Nikako u svojoj glavi ne mogu da presecem i da krenem dalje.
To je ono sto je najgore. Gledala sam ga bukvalno kao nesto najdivnije sto mi se desilo u zivotu. Eto kako se zivot promeni i ljudi....




Anck Su Nmaun -> RE: Razvod braka (10.12.2016 5:20:11)

Mogu samo reci da je on nula od coveka kad svaljuje svu krivicu na tebe...pihhh spasila si se draga. Da je vredeo kopao bi i rukama i nogama da odrzi porodicu.
Vreme leci sve...bice ti bolje bez njega.




IvanaSK RR -> RE: Razvod braka (10.12.2016 9:43:12)

Veselimaslacak, zavrsavaj to poglavlje svog života i kreni u nova, lepsa, a bice ih sigurno.




vocicana -> RE: Razvod braka (10.12.2016 10:19:59)

Potpisujem Anck-in i Ivanin post. Izglavices u glavi kada prodje vreme, ipak je to bila porodica i nesto sto si mislila da je na mestu, imaces krize ali sa vremenom sve manje.
Budi jaka i grabi dalje!




isidora88 -> RE: Razvod braka (10.12.2016 12:22:02)

Nemoj da zalis za takvim covekom, nije vas vredan. On je na gubitku, a to ce shvatiti kad tad. Uzivaj u svom detetu i sve ce to doci na svoje[sm=bravo.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Razvod braka (10.12.2016 14:04:50)

Sve su devojke u pravu. Kad prodje neko vreme bice ti lakse.




emicaa -> RE: Razvod braka (10.12.2016 14:28:07)

Pocetak nove Godine gledaj i kao novi pocetak za tebe i tvog andjela,a on neka ostane u proslosti gdje mu je i mjesto [sm=smiley1.gif]




Khaleesi -> RE: Razvod braka (10.12.2016 21:02:52)

Maslacak sve zene su u pravu.
Samo sa bebom grabi napred i raduj se zivotu...[sm=smiley1.gif]




Animsaj9 -> RE: Razvod braka (10.12.2016 21:21:10)

devojke su sve napisale ! Samo napred ![sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Razvod braka (10.12.2016 21:40:30)

Maslacak....ne znam sta bi ti novo rekla. Jednostavno , moras dalje sama sa detetom. Zelim ti da uskoro nadjes pravo ljubav , a tog skota ne bi ni komentarisala...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>