Lokacije za fotografisanje mladenaca (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


Ana RR -> Lokacije za fotografisanje mladenaca (13.5.2012 11:18:12)

Trebaju mi predlozi za lokacije fotograficanja (trenutno u Beogradu) a da to nije botanička bašta, topčiderski park i sl. Poslednjih godina fotografi samo na ta mesta vode mladence i svi imaju iste fotke.

Ako ste zapazile neko zanimljivo mestašce, park, interesantnu građevinu, pišite, sve dolazi u obzir. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





adulence -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 9:41:50)

ja cu se vencati u Ruzici na kalemegdanu,celo to okruzenje mi je predivno,kosancicev venac...




Anoniman -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 9:53:41)

Ovde fotografi praktikuju da se fotkaju pre ili posle vencanja, kumovi sa mladencima, mladenci sami ... kako god, doterani kao na svadbi. Onda idu i van NS-a, najcesce do Fantasta, ali su i salasi sve popularniji, pa Tvrdjava, dvorski park u Karlovcima, dvorac u Beocinu, ja dodajem Edjseg u NS i Kastel u Eckoj.
Bas mora BG?




Anoniman -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 10:04:23)

pogledaj OVO
mislim da je lokacija manje bitna od inspiracije i talenta fotografa




NadaR -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 10:57:50)

Što je lijepoo .. [sm=smiley1.gif]




Ognjenka -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 10:59:04)

A nije bas da svi imaju iste fotke...
ovako: set_ iza restorana Cinnecita na Kosutnjaku (samo se najavite tamo, bar nedelju dana unapred. I pustaju samo fotografa sa mladenicima i jos par ljudi. Nema da idu svi svatovi). To je ako zelis arhitekturu u pozadini.
Onda...gazebo kod golf terena na Adi. To je ako zelis prirodu. Ne valja leti, samo u jesen.
Trece, botaniska basta je sirok pojam. Svi se slikaju u japanskom vrtu. A niko ispred staklenika [sm=smiley20.gif] jer je fotografu tesko, a nije ako znas fazon kako.
I sto neko rece...fotke nemaju veze sa lokacijom bas previse. Sve zavisi od oka fotografa.




Jole84 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 11:02:19)

Ja sam se slikala u niškoj trvrđavi i oduševljena sam,baš su profesionalne slike.
Naravno to ti ništa ne pomaže jer ti treba za Bg,ali svakako je bitan fotograf.Na najvećim ruševinama mi je napravio najbolje slike.




Ana RR -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 12:38:28)

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

I sto neko rece...fotke nemaju veze sa lokacijom bas previse. Sve zavisi od oka fotografa.


Naravno, apsolutno tačno.






Anoniman -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 13:15:24)

Mi smo se fotkali na Kalemegdanu jer je to bilo najbliže zelenilo restoranu. Fotografa sam htela da ubijem u više navrata, počev od njegovog insistiranja da se slikamo na mostiću a meni se iskreno naveliko bljuje od mladenačkih slika na mostiću, jedva se izborismo protiv mostića. Onda nas je terao da grlimo banderu, posle pola sata rasprave zagrlih prokletinju samo da budala uluti pre nego mi pritisak digne do kraja i upropasti svadbu. Molila sam ih da nam ne prave montaže nego da nam samo naprave seriju crno-belih fotki i pogodite sta sam dobila - gomilu montaža, je**le ih kičerajske montaže. Da sam ove pameti tražila bih da se slikamo negde po gradu, volela bih urbane fotografije, al tu smo gde smo. Možda nekad ničim izazvano napravimo porodični foto sešn na ulicama Beograda.




*Alexx* -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 13:22:15)

Moji drugari su se slikali na potezu Terazije-Knez Mihajlova. Fotke su odlične, spontane, ali ne amaterske.




Anoniman -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 20:12:57)

ja sam uvek za slikanje pored reke, toga vala ima u BG..
[sm=smiley9.gif] apsolutno drugacije ti ne mogu pomoci, uopste ne poznajem BG, cak moja sramota toliko doseze da nikad nisam bila na kalemegdanu (to je jedno od tri mesta gde bi volela da odem).
A muzeji? recimo vazduhoplovni? nema spoljnu postavku, ali mu je unutrasnja bas za slikanje




Ana RR -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 21:26:05)

BB, hvala na trudu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image] to fotkanje je već odavno prošlo (za koje mi je trebala ideja) i super je ispalo na sasvim bezveze mestu. Naravno, predlozi su uvek dobrodošli za buduća fotkanja.




Anoniman -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 22:00:30)

joooj! pa ja tek sad vidim da je od maja!!!




nenja22 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (19.7.2012 22:04:55)

Onda nas je terao da grlimo banderu, posle pola sata rasprave zagrlih prokletinju samo da budala uluti pre nego mi pritisak digne do kraja i upropasti svadbu.


ahahha, verujem da ti nije bilo smešno, ali recimo, mogla si i da je poljubiš? [sm=smiley36.gif]
a zbog takvih stvari ja nisam ni htela fotografa, kojeg nemam pojma i koji mene ne zna, nego lepo da drugari (od kojih ih ima koji se i skoro pa profesionalno bave fotkanjem) hvataju momente i fazone...al' kako ga ipak dobih na gospojino insistiranje i organizaciju, na prvi pokušaj "a da stanete malo tamo i prihvatite..." sam ga prekinula i bila u fazonu ako me uhvatiš da me slikaš a ti izvoli, ja ti se nameštati neću...

elem, da ne budem of topic baš skroz, meni je profesorska kolonija super kraj i mislim da bi tamo imalo par kuća koje bi baš mogle biti odlična pozadina...neimar takođe...andrićev venac, jedno od omiljenih mesta mi u bgu...ada safari i ta strana ade uopšte, gde je gavez klub...




Maraj -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (14.6.2013 13:10:21)

svi imaju slike il iz botanicke baste il iz milosevog konaka svi u bg-u se tamo slikaju i svi lice jedni na druge




Dora89 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (5.11.2018 1:51:01)

Gardoš, Ada... 




Dora89 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (5.11.2018 1:51:05)

Gardoš, Ada... 




Sanidej -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (4.3.2019 10:10:04)

Slicice iz parka u okolini jednog lepog podavalskog restorana..




mirana1 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (5.3.2019 13:22:26)

Mi na Kalisu,
Slike su bajne.




mikica88 -> RE: Lokacije za fotografisanje mladenaca (30.9.2020 17:50:51)

Topciderski park, Ada,




Stranica: [1]