RE: Bolovi u donjem delu stomaka (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 10:54:55)

Mene stomak od juce ne prestaje da boli. Boli me tacno negde ispod pupka. 33.nedelja sam sada.
Da l sam se istripovala sli kada pritisnem stomak ispod pupka bas osetim da me zaboli [sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 10:56:32)

Maraj, mozda se beba nezgodno namestila. Mada, trebala bi i vise da odmaras... [sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:00:17)

Tad se namestaju oko 33 34 nedelje pa su malo nemirniji, a nisu bas ni lagani.. ali vise odmora svakako, hoce to od jaceg napora..




Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:03:32)

Beba mi se zadnjih par dana u stomsku ne smiruje. Ne znam ksd spsva kad mi se stalno tumba u stomaku.
Mozda me zato i boli. Naravno nabacila sam neki strsh od ovih bolova pa sam sva nikakva




IvanaSK RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:05:52)

Nemoj biti u strahu ❤️ pokušaj da odmoris malo vise, mozda si se i ti preforsirala.. Jos i vrućina, malo dete...




Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:13:58)

Hvala ti ivana
Sve me strah tog prevremenog. Tj nisam o tome ni razmisljala dok stomak nije poceo da me boli....
Daj Boze da je od vrucine i premora....




lesli -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:23:19)

Maraj probaj da odmoris.
Ako ne prodje do veceras ili sutra, mozda da se za svaki slucaj javis lekaru, kad te vec toliko brine taj bol.




IvanaSK RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:30:24)

Ma kakav prevremeni, videces ti kad budes kukala tamo negde u 38-oj nedelji da ti je vruce i da hoces da se poradjas[sm=smiley36.gif]
Da, kao sto rece lesli, ako ne prodje za dan, dva konsultuj se sa lekarom, cisto da budes mirna.




emicaa -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 11:42:14)

Ivana isto mislim kao Lesli i Ivana,ali javi se jos i danas doktorici ako ces tako biti sigurnija.Ako imas nekoga da ti pomogne oko L a ti sto vise odmaraj.




milicicak -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 12:29:40)

Maraj, kako te boli? Onako kao ostro probadajuce ili tupo kao menstrualni ili imas utisak da ti se nesto razvlaci po stomaku? Zabrinjavajuce je jedino ako su jaki menstrualni bolovi, ovo ostalo spada u normalne tegobe za 8-i mesec, narocito ako je beba aktivna. Odmori i popij Mg i izbaci prevremeni porodjaj iz glave [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 12:59:23)

Mili jel verujes da ne mogu da ocenim kako me boli. Mozda vise ostriji bol. Popih jutros mg. Kao da me manje boli. Otkud znam.
Samo covek da se nervira i razmislja....
Valjda ce prestati. Danas nisam otisla ni do dz po injekciju. Sama sam sebi dala. Mirujem




milicicak -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 13:04:23)

Ti ostri bolovi nisu strasni samo bole [sm=smiley36.gif] meni je jedan anesteziolog objasnio da su to mikropovrede materice iz prve trudnoce i da u drugoj trudnoci bole kad se materica siri, narocito kad beba lupa. I nisu strasni, samo neprijatni. Mene to tako boli celu trudnocu. Ja se jedino istripujem kad me bole krsta i donji deo stomaka kao da cu da dobijem, to ne bi trebalo da se desava




Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 13:13:13)

Mili moja beba se ne smiruje zadnjih par dana
Samo se prebacuje sa leve na desnu stranu
Proteze se. Udara me stalno u levi jajnik. Bas je zivahna
Krsta me ne bole. Al me nikad nije bole stomak bas ispod pupka i to me boli i na dodir




Ana RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 13:18:05)

Maraj, da li možeš da nazoveš lekara? Objasni šta osećaš pa vidi šta će ti reći. Čisto da budeš mirnija.




Duškić -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 13:33:50)

Pa nemirno detence. Mene je bolelo bas kod pupka, da li sto se koźa rasteze ne znam.




MimaKos -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 14:05:02)

Slazem se sa Anom, cisto da budes mirna.. sigurno je i aktivnost maleckog ali nije lose proveriti ako se i dalje nastavi cak i uz mirovanje.




mama Jo -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (6.6.2018 15:07:28)

Mene je to jako zabrinjavalo u 6.mesecu, narocito jer se javljalo pred put na more. Isla sam kod dva dr, jer me je bas uznemiravalo... ispostavilo se da je sve u redu, ali bas sam imala bolove, isto kao sto ti kazes, kao u levi jajnik da mi udara... meni se bol spustao i na preponu.




IvanaSK RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (7.6.2018 10:40:36)

Maraj, kako si?




Maraj -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (7.6.2018 12:23:18)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maraj, kako si?

Hvala draga [sm=smiley31.gif] bolje sam. Juce prwlezah skoro ceo dan. Popila sam mg i umirila se. Nemam osecaj u stomaku kao juce i prekjuce. Jutros sam opet popila mg.
Moguce da je zato sto je ona bas aktivna. Evo ni od jutros mi se ne smiruje.
Kada sam bila trudna sa L on se umiri na ovim vrucinama. A ova mala pravi zurku u stomaku




IvanaSK RR -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (7.6.2018 12:31:04)

Eto, verovatno je i od umora.. Bitno je da je bolje.




mama Jo -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (7.6.2018 13:33:50)

Ako mozes od svog malise odmaraj sto vise... joj ja se secam da sam u 8.i 9.mesecu svaki moguci momenat koristila da lezim. Ali bila je zima, pa svakako nismo bili dugo napolju... sad je to malo teze. Ali probaj.




lesli -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (7.6.2018 15:30:11)

Maraj, super sto si bolje!

Nego imam ja pitanje, ostar kratkotrajni bol koji podseca na upalu misica, bolela me cela desna strana stomaka tako jedno 2-3 minuta i prosla. Jesu li to ligamenti? Neposredno pre toga sam imala neko kontrakcija i probala polako da promenim polozaj ne bi li stale i tada me je zabolelo...




mikica99032 -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (2.7.2018 20:25:03)

Mene boli od pre tri dana skoro svake sekunde. Ne boli me jedino kad spavam. Sve razmišljam da je nešto strašno, bolelo bi me i tada.
Probada me i s leve i s desne strane, nekad i po sredini, kao da me neko nožem poseče, kao da mi se nešto cepa po toj liniji gde me boli. Jutros me je i prepona bolela. Baš se bojim. Preseca me stalno, probada, žiga, koji god položaj da zauzmem, a zanimljivo je da me manje boli kad ustanem. S obzirom na to da moram da mirujem zbog skraćenog grlića, osetim svaki bol. Imam zakazano tek za 10 dana, ako ne prestane do sutra, razmišljam da odem u Front na pregled. Mogu da izdržim, ali se bojim što ovoliko traje. Da li je neka imala slično iskustvo. Prva mi je trudnoća, i baš se plašim.




mikica99032 -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (2.7.2018 20:26:45)

Inače sam 15 nedelja i 1 dan trudna.




lesli -> RE: Bolovi u donjem delu stomaka (2.7.2018 22:14:09)

Ja sam do sada u trudnoci imala raznoraznih bolova. Nekada je to bilo do kontrakcija, a nekada su to samo obicni bolovi od rastezanja i sirenja. Ono sto mozes da uradis je da pipnes lagano svoj stomak, ako je mekan bolovi su verovatno posledica rastezanja, ali ako je tvrd (kao kamen) onda su verovatno u pitanju kontrakcije. To je jedan od nacina i kako lekari utvrdjuju, osim koriscenja uz, da li su bolovi bezazleni ili ne.

Naravno ako te mnogo boli ili si mnogo zabrinuta, moj savet je da onda svakako odes kod lekara.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>