|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prilagoditi bebu sebi ili sebe bebi?
19.6.2018 19:25:28   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Queen Lady

Ja bih da se nadovezem na ovu temu i da pita, kako ste se prilagodjavali sa drugim detetom? Da li ste gledali da bude slicno vreme obroka, kupanja kao i kod starijeg deteta ili ste se ipak vi prilagodjavali bebi?



Ne moze da bude isto vreme obroka, beba sisa, velika jede user posted image ali je beba "pomerena" za pola sata sat unapred u odnosu na sestru. Znaci D je sisala u 8 11 14 17 20
a kod P je 7 10 13 16 19 e sad ne moze da bude ni 19 tacno jer ga kupam sad. Znaci popodne napravim manji razmak izmedju podoja jer nam tako odgovara. ali to kako koji dan. Kako njemu odgovara isto. Do 20h je u krevetu onda starija dolazi na red. D ima isti ritam kao i kad je bila beba osim sto ona ne ide na spavanje u 20 vec u 21 sad sa pet godina. I da prilagodjavam bebu sebi, naravno i sebe bebi ali gledam da to bude uredno zarad svih nas. Satnica se postuje radi cele porodice. Ja volim da znam kad se spava kad se jede, a ne da dete krene da njace jer mu se spava da njace jer je gladan i td. Satnicu za spavanje i dalje nemamo imamo okvirno n tacno ali uskoro cemo i to srediti cim predje na dve dremke mora da se zna KAD su. Radi organizacije. Kod mene ne pije vodu jesce kad bude gladan i spavace kad mu se spava user posted image

Tako da eto ja zla majka ne dojim na zahtev ili mozda i dojim user posted image retko se desi da trazi van rasporeda da sisa

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Prilagoditi bebu sebi ili sebe bebi?
20.6.2018 10:35:13   
MimaKos
Ma svaka ti cast kad mozes da udjes u ritam, ja sve nekako odokativno, ali nekad ne mogu da ih pohvatam, cas se uspava u 7 cas budan do deset... a redovno se u 6 budi.. o sisanju da ne govorim..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Prilagoditi bebu sebi ili sebe bebi?
20.6.2018 11:46:31   
Anck Su Nmaun
Kod mene se uvek znalo sta i kad. Lakse i nama a ibebama, deci.

Evo i sad bih radije bila na plazi al eto moram da lezim i sacekam da malisa odrema ...al sta da se radi sve za njih i njihovo dobro.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Prilagoditi bebu sebi ili sebe bebi?
20.6.2018 11:53:56   
MimaKos
Ljiso, meni je u pocetku siaao na dva sata, a sad, kad ga bole zubi iki sta je vec, trazi sisu i kad nije gladan, vodu odbija ( retko kad je pije) i ja jedino da ga nosam, a onda se na to naviknu pa sve u krug.. probala sam i kengura, nece..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 254
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here