|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.8.2016 23:03:11   
Khaleesi
Mi imamo Naniu... oba, mislim da nisu losa... Dosta ih ljudi uzimaju...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Autosedišta za bebe i decu
10.8.2016 9:33:25   
Mala Elena
Mislim da najvise zbog pristupacne cene.
Ja bas sada razmisljam kad budemo isli na more u Grcku, ne mogu sedeti pozadi izmenju dece nego napred. Sta ako mala zaplace ? Sta da radim u situaciji kada bas trazi da se uzme u ruke? user posted image bas se brinem...a ne smem je vaditi, pogotovu sto su kazne bas ogromne!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Autosedišta za bebe i decu
10.8.2016 9:42:09   
eca89
Mi imamo Maxi cosi Tobi, nama je ok!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Autosedišta za bebe i decu
10.8.2016 11:06:30   
Khaleesi
Elena, probaj po gradu da je vozis da vidis kako se ponasa... Moja ima 10 mes, i ok je, vezem je, seka pored nje na buster igraju se, seka joj da neku grisinu, vodu i tako, bas ne place... Cak se uspava sama u sedistuuser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.10.2016 15:38:35   
Animsaj9
Koje autosediste bimi preporucile od 9kg do 18 kg da ima bar tri polozaja naslona, tj. da moze malo da legne , jer imalo kod babe i dede u kolima Naniu , i samo moze da sedi , uzasno se muci kada zaspe glava mu pada , i da je neka normalna cena

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.10.2016 17:19:53   
choopa choops
Sa Britaxom neces pogrijesiti, samo ne znam da li je to puno novca, jer ne kostaju bas malo.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.10.2016 17:50:12   
Khaleesi
Nase je Nania to do 18 kg, moze da se povuce ima 3 polozaja bilo je oko 6000... Nije lose fino je. Kad zaspi ok je glavica... ima i sundhere one sa strane...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Autosedišta za bebe i decu
4.10.2016 20:07:43   
isidora88
Mi uskoro moramo da menjamo jaje, gledala sam neko lorelli, ima 5 polozaja i bude bas lezeci polozaj, oko 9000 din, nije lose samo nisam nigde cula nikakva iskust a za tu marku a i nema ocena na adac-u. Gledala sam i maxi cosi tobi i priori i imaju ocajnw ocene na testovima tako da sam odustala od njih.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Autosedišta za bebe i decu
5.10.2016 18:58:16   
Animsaj9
Isi i ja sam gledala neko Loreli, ne znam samo koliko ima polozaja ali vidim da se moze namestati

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 8:26:58   
pipi_coco
Vec sam pocela da razgledam AS da mogu da planiram i tu investiciiju uskoro. Bebac je prilicno krupan, pa kontam da ce mu jaje AS uskoro biti mnogo tjesno.

Šta vi mislite šta se više isplati kupiti AS 9-18 kg odnosno do 4 godine ili kupiti ono ono 9-36 kg odnosno ono što se rasklapa pa na kraju ostane samo booster i može se koristiti do 12 godinauser posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 8:35:50   
milicicak
Pipi, to zavisi od toga koliki ti je bebac. Mini buba je sa 9 meseci iz jajeta presla u 0-18 sediste koje i danas koristimo a ima 4,5 godine
Kumica je sa godinu dana presla u ono od 9-36, jer je tad imala 12kg.
Ja mislim da je sediste od 9-36 mnogo isplativije, samo zavisi od velicine deteta da li mozes da ga kupis.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 8:38:46   
Anck Su Nmaun
Da sve zavisi od deteta, moja H se do skoro vozila u tom srednjem, a iam 5 god. Tek je sad presla na buster i to zato sto je dosao bebac, ali ona je sitna, pahuljica.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 8:39:30   
isidora88
Mislim da je mala beba za sedoste 9-3, bez obzira sto ima potrebnu kilazu, ali to sediste ne moze da se spusti u polulezeci polozaj, tako da ja cu birati ono do 18kg tj.do neke 4.godine u zavisnosti od visine deteta. Mnogo je bitnija visina od kilaze deteta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 8:41:55   
Anck Su Nmaun
To mene zbunjuje! T je visoka 132, a sediste je do 135cm ili 12 god. a ona ima 6,5 god. Znaci jos 3 cm i ne mora vise u sediste user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.10.2016 11:47:24   
Animsaj9
E mi smo kupili Loreli ...to do 18 kg . Kod babe i dede u kolima imamo to do 36 kg i pravo je mucenje jer ne moze da legne tj malo da se zavali

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.10.2016 20:15:16   
pipi_coco
Hvala svima na odgovorima i savjetima, još cu da razmotrim ovu temu, tek sam pocela da se informišem o AS, a imam još vremena do konacne kupovine.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.10.2016 23:39:12   
choopa choops
Moji, svo troje, su bili u 0+(0-13kg), a nakon toga su išli u 9-36kg (Recaro Young Sport user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Autosedišta za bebe i decu
19.10.2016 18:22:35   
isidora88
anck bas je visokauser posted image pa da moze i bez sedista cim bude mogla da se veze pojasom a da joj ne ide preko vrata

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Autosedišta za bebe i decu
27.10.2016 21:24:36   
Anck Su Nmaun
Probali juce bez bustera, vezala se sasvim normalno joj ide pojas. Ne znam moram nekog strucnog pitati da li sad ona moze bez bustera jer joj stvarno ne treba user posted image A po zakonu kao do 12 god...hmmm

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Autosedišta za bebe i decu
27.10.2016 22:11:38   
Animsaj9
ja znam da je uslov visina za godine sta su odlučili nemam pojma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Autosedišta za bebe i decu
28.10.2016 8:41:05   
isidora88
Ne znam kako misle to da regulisu, jedino da mere visinu deci ili da uzimaju detetove podatke da bi proverili da li ce vas kazniti ili ne. Treba to malo preciznije da urede

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Autosedišta za bebe i decu
28.10.2016 9:04:47   
Anck Su Nmaun
Pa skroz mi je glupo ona ima upola godina do koliko je obavezno da se veze, a i dete od 12 god.. mislim da je mnooooogo visocije od 135 user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Autosedišta za bebe i decu
28.10.2016 9:07:42   
isidora88
Mislim da je vrlo individualno koliko su deca visoka u odredjenom periodu, tako da ne bi trebalo da su samo godine uslov

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Autosedišta za bebe i decu
28.10.2016 12:24:12   
Animsaj9

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa skroz mi je glupo ona ima upola godina do koliko je obavezno da se veze, a i dete od 12 god.. mislim da je mnooooogo visocije od 135 user posted image

Pa naravno da bi trebalo da je vislje od 135 jedino ako nije bas neko sitno dete

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Autosedišta za bebe i decu
9.11.2016 13:19:37   
Tekic
Jel postoji neko taxi udruzenje koje poseduje bebi sedista u Beogradu?Ne moguce da je jedina opcija da drzis dete u rukama ili na prljavom sedistu.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here