|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Autosedišta za bebe i decu
14.12.2016 22:21:08   
Anck Su Nmaun
Ne..skoro sam.citala.novi zakon gde su taksisti oslobidjeni od tog zakona sa sedistima za decu, jer boze moj gde ce oni sa tolikim sedistima user posted image

(odgovor članu Tekic)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Autosedišta za bebe i decu
14.12.2016 22:24:43   
Animsaj9
ni ja nisam videla taxi sa autisedistem nigde

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Autosedišta za bebe i decu
14.12.2016 22:28:44   
Anck Su Nmaun
Pa nema ih oni su oslobodjeni. Jer onda moraju kako rekose u gepeku da imaju 9 komada za svaki uzrast i sta ako jos i naidje neko sa trojkama user posted image a roditelji kao da vuku ne mogu jer su teska i gabaritna.
U stranim zemljama moraju imati ..pa..znaci da ima resenja!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Autosedišta za bebe i decu
16.12.2016 2:01:12   
degu
Mene ovi bas nervira jer se desi nekad da moramo taksijem, bas sam skiro pitala jednog taksistu sto nemaju makar jedno vozilo sa as, on se zacudio kao sta ce ti za gradsku voznju.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Autosedišta za bebe i decu
16.12.2016 3:28:33   
Anck Su Nmaun
A naj veci broj udesa ae desi bas voznjom po gradu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Autosedišta za bebe i decu
16.12.2016 9:24:57   
IvanaSK RR
Nama se svidja ovo auto sedište :)
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Autosedišta za bebe i decu
17.1.2017 23:41:00   
IvanaSK RR
I danas smo kupili ovo auto sedište sto sam stavila sliku u gornjem postu. Jos nam fali kilo ipo da mozemo da ga koristimo user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 9:07:10   
vocicana
Divota!@!!!! prelepo je Icka, u zdravlju da se sluzite.
MM je napravio cistu filozofiju od auto sedista, tako da sam se povukla i cutim, citao je neke zakone tipa svedske i to, te neke alke koje se pricvrscuju u deo na zadnjem sedistu gde beba sedi, sigurnosni pojasevi, preko grudi, ispitivanja verovatnoce sta je sa detetom i koji procenat ne daj boze za udes i poved...pu, pu, pu. Tako da ce sediste kostati 200 e, ali on finansira, za svoj aut9o, ja cu uzeti najjeftinije za moj auto kada since i ja idemo negde. Za sada jaje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 10:25:33   
Ana RR
Voci, potpuno razumem tvog muža user posted image i mi smo tako studirali i platili preko 300 evra sedište user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 10:54:28   
Sanjalicaaa
Posle onog konkursa kad je RR poklanjala autosediste, i kada sam saznala sve na sta treba obratiti paznju pri kupovini as, bas sam se smorila bila sa nasim sedistem. To smo sediste prebacili kod svekra, a mi kupili drugo.
I treba se raspitati, a ne tek tako kupiti. Pogotovu kad neko cesto putuje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 14:21:58   
emicaa
Kad smo Doru htjeli iz jajeta u sjediste mi nismo gledali kilazu nego da moze sto duze biti u jajetu.Cini mi se da smo je do 11 mjeseci tako vozili.Ne znam do kad cemo Davida.Mili bi i sa njim tako a ja bih ga ranije okrenula,zao mi ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 15:05:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
mislim da je mnooooogo visocije od 135 user posted image


Anck, izvini, nikad nisam čula da neko mlad kaže visočije user posted image ja večito ispravljam svekijevce da ne govore tako pred Markom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 15:30:41   
wivern
Ivana ovo sediste nema onaj lezeci polozaj koliko se secam?
Nama sledece godine dolazi novo sediste na red i mislim da cu uzeti chicco. Da imam para moj izbor bi bio ili romer ili cybex.
Iz mog iskustva sediste je veoma bitno i veoma prakticno. O sigurnosti ne bih ni komentarisala.
Ne znam kako bih funkcionisala bez sedista, mogla bih se odmah obesiti. Ovako on cim ga stavim u sediste drema.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Autosedišta za bebe i decu
18.1.2017 16:47:48   
IvanaSK RR
Wiv, nema lezeci polozaj,i jedino mu je to mana. Ovo je od 9-36 kg.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Autosedišta za bebe i decu
21.1.2017 19:42:49   
veselicaa
Ivana divno je i mi njega gledamo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Autosedišta za bebe i decu
22.1.2017 9:08:12   
vocicana
Mi smo neko svemirsko videli, sigurnost je najvaznija, ne daj boze da se nesto desi. Ne znam sta je na kraju odlucio, ali ovo ima neke kuke stoide direks u sediste od auta da ne moze da mrdne, kaisevi preko grudi izmedju nogu, izvlacenje za spavanje, sve u svemu Anci cirka 300 e, ali samo da je sve pod konac. Nisam ni znala kakva je to zezancija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Autosedišta za bebe i decu
22.1.2017 9:37:44   
wivern
Ivana ja sam zato odustala od tog sedista i uzela ono sa polulezecim polozajem. Mi smo dosta putovali i to nam je bilo bitno, mada i sad dosta vremena provodimo u kolima.
Ali mi je to sediste superiska.
Voci 300e nije mnogo za dobro sediste, ja da imam finansije kako treba ne bih razmisljala.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Autosedišta za bebe i decu
23.1.2017 14:20:01   
Kikivava
Kako smestiti troje dece, tj. tri autosedista u automobilu? Deca su 5 godina, 2 godine i mala beba 3 meseca

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Autosedišta za bebe i decu
23.1.2017 14:23:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Mi smo neko svemirsko videli, sigurnost je najvaznija, ne daj boze da se nesto desi. Ne znam sta je na kraju odlucio, ali ovo ima neke kuke stoide direks u sediste od auta da ne moze da mrdne, kaisevi preko grudi izmedju nogu, izvlacenje za spavanje, sve u svemu Anci cirka 300 e, ali samo da je sve pod konac. Nisam ni znala kakva je to zezancija.


To je isofix, to ima i naše sedište. Super stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Autosedišta za bebe i decu
23.1.2017 14:27:24   
lesica

IZVORNA PORUKA: Kikivava

Kako smestiti troje dece, tj. tri autosedista u automobilu? Deca su 5 godina, 2 godine i mala beba 3 meseca



Kikivava, zavisi koji je automobil u pitanju, i zavisi koja su auto-sedišta u pitanju, ali uglavnom teško da mogu da se smeste tri sedišta, ili bude baš knap knap.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Kikivava)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Autosedišta za bebe i decu
23.1.2017 17:29:31   
vocicana
E Anci jeste,to je to! Slikacu ga kada ga kupi bas da prikazem sve te dodatke

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 15:07:52   
emicaa
mi smo kupili prije dvije sedmice za Davida Chicco sjediste,od 9-18 kg,moze se blago spustiti u lezeci polozaj.Ali ja i dalje ne znam dal da ga prebacim u njega ili da ostane u jajetu dok moze.Sad kad krenemo za Doboj bilo bi mi lkse u ovom sjedistu a bilo bi i njemu zanimljivo da vidi nesto.Opet strah me dal je bezbjedno za njega kao da sjedi u jajetu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 16:47:55   
choopa choops
emice, znam da bi mu bilo zanimljivije u vecem sigurno, ali ja bih ga ipak vozila u jajetu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 16:56:43   
IvanaSK RR
I ja bih ga ostavila u jajetu.. Bolje da im je sediste mrvicu malo, nego veliko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Autosedišta za bebe i decu
6.4.2017 17:09:06   
Anck Su Nmaun
Mi smo ae prebacili jer kod nas ima polozaj da se izvuce pa.onako polu sedeci, cim je mogao da sedi...oko 4- 5 meseci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here