|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:06:01   
nata11
Dunja ima i Coton i Waikiki.


Ja cekam jos nedelju dana da vidim da li ce stici s aalija ako ne uzimam. (porucila marta 😩😩) 
A imam i instagram profile koji prodaju bas one fenserske (karnerici na ramenima, ukrasi i sl) . Ne znam u kom ste fazonu. Ako ti treba link pisi. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:20:39   
lesli
Dunja, uzmi joj 2 one majice sa uv zastitom i menjaj. Ja sam prosle godine narucila sa amazon-a pa mi doneli. I jos su joj dobre.Ove godine je koleginica kupovala svojima - ima ih u mendi i dekatlonu.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:23:08   
lesli
To otprilike ovako izgleda, kao majica iz ovog set__a:

Uv majice
Samo ja bih gledala da budu dugih rukava. Materijal je kao kupaci, tako da se brzo susi.Mi odrasli imamo kratkih, sa “rolkom”. Ja 2, mm 1, jos od pre nego sto se ona rodila. Proslo leto smo i za nju uzeli, sa dugim rukavom.

< Poruku je uredio lesli -- 27.6.2020 21:31:27 >

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:28:24   
mama Jo
Ja nisam ni znala za te majice sa uv zastitom, a nesto ne radi link sto si postavila lesli.

Mi smo imali par jednodelnih u tom periodu ali gotovo da nije ni nosila. Uglavnom mi je najjednostavnije bilo da joj menjam gacice (kupacke), a gore neka pamucna majica.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:33:18   
lesli
Popravila.
Ispustila sam poslednju cifru u linku... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kupaći za devojčice
27.6.2020 21:35:20   
lesli
Mi smo proslo leto nosili dole ili gacice ili pelene za vodu. A gore obavezno ta uv majica do 16,17. Isli smo pocetak septembra...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 8:41:29   
bikicaV
Lesli, ja ovo prbi put vidim .

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 11:46:28   
Maraj
Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vratuser posted image

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 11:52:43   
mama Jo
Mi nismo koristili, ali deluje bas kao dobra stvar.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 12:15:06   
jess021
Odlicna stvar, naročito za decu sa svetlim tenom. Ja sam isto htela da im uzmem, ali videcemo da li ce nam trebati za Strand ove godine, posto uglavnom idemp prepodne. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 12:46:05   
Ana RR
Moj Marko je svake godine nosio majicu i šorts sa uv zaštitom, super stvar. Jedino prošlog leta nije nosio jer sam zaboravila da kupim user posted image mada on ima super ten, dobro ga namackam i nema problema.

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 13:23:28   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vratuser posted image



I to smo imali. I kacket joj je dobar ove godine, mada malcice knap. Moram da narucim novi. Da, super je stvar jer moze i da ide u vodu sa njim jer se brzo susi, a vrat je zasticen.Mi smo narocito proslo leto imali problem sa mazanjem. Vristala je, mada smo se mazali i pored toga. Prvo krema sa faktorom 50+, pa uv majica preko i taj kacketic sa “zavesicom” kako ja to zovem i naravno sklanjanje sa sunca od 11-11.30 do 15.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 21:23:49   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ovo obicno deca "stranci" imaju na plazi. Plus kacket u istom tonu, koji ima duzi deo, koji pokriva i vratuser posted image


Maraj mi nemamo,meni jako ruzno izgledaju 🤣David dobio par od prijateljicinog sina,nikad mu nisam obukla

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 21:30:25   
bebilule
Meni je to nekako previše. Djeci treba i sunca i UV zraka. Mi smo među prvima na plaži, tada ga i ne mažem, poslije da. Kada je najjače u debeloj hladovini odmaramo i kasno popodne opet pustim da ga dohvati sunce. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kupaći za devojčice
29.6.2020 22:16:40   
emicaa
Bebi nama dermatolog rekao zbog dermitisa da  u treba sunca.Samo krema kao zastita.I njemu je stvarno super koza ljeti



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kupaći za devojčice
30.6.2020 9:43:36   
bebilule
Emice, meni je to skroz logično. Ja ni kremu ne koristim rano ujutru i kasno popodne. Prošle godine smo bili van grada, samo plaža i mini porodični kamp. More je toliko čisto bilo da se nismo ni tuširali svaki dan (sestra mi je rekla da ovo ne pričam javno 😂) . Znaš kako mi se koža iščistila od soli i morske vode. M je znao imati grublje obraze, kada je bio mali to je bilo i crveno. Kao neki blagi ekcem. Ma ništa od toga, sve se sredi. Kupaćke gaćkice što bi rekao on i furaj. 


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kupaći za devojčice
30.6.2020 13:22:16   
dunja RR
Hvala vam na predlozima, ne verujem da ćemo ići na more, ali smo rezervisali banju, ima još do tada, pitanje je šta će biti sa koronom, i da li će naš hotel zapravo i raditi, tamo imamo bazen.

A do tada ćemo za Bosnu, pa bazenčić, možda i neka reka, u planini, videćemo. Mada u te bosanske reke samo ja ulazim, baš su brrr, ali ja ih volem.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2020 6:33:54   
branki*
Ja devojcicama volim samo gaćice bez gognjem dela.prošle godine na bulevaru u onim radnjicama, ima par tih sa dečijom odećom, sam uzela dva kompleta,povoljna cena skroz,imali su i gornji deo,ali nije fa stavljala.5 godina. A pre dva dana slučajno u lidlu vidimo jednodelni kupaći patrolne šape, skaj ona,sa karnericia dole,samo jedan i njena veličina i uzmem.700 ili 800 dinara .zaboravila sam.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2020 8:20:33   
mama Jo
Vidimdunja da si pisala da si gledala u extrime intimo... Ja bas volim njihove stvari, lep im je pamuk, prijatan i kvalitetan. I ves, i kupaci.
Prosli vikend smo bili u Indjiji u outletu, tamo u njihovoj prodavnici moze svasta da se kupi. Ja uzela majicu za 400 din, onako sportska na helanke super. Deci uzela neke sorceve.
Kupacke gacke za devojcice su 300 din.bile, i najvise imaju bas za tako male.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2020 9:01:56   
vonavoj
Branki,700din.ja samo mojima mini uzela,super su.



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kupaći za devojčice
4.7.2020 10:46:50   
Tiziana
Moja cerka ce sad 9 godina, ja joj ne nosim ni gornji deo niti ima kupaci iz jednog dela. ceo zivot ce to nositi, ne mora jos.

Mi nikad deci nismo nosili te uv majice i kackete. Zamisli samo kakav je osecaj krema 50+ faktor koja je sama po sebi gusta i teska, pa na to majica pa u vodu pa se sve zalepi. Mi ne budemo 3m na moru pa da stvarno treba da razmislimo koliko se izlazemo suncu i kako. kad se ode na 15-20 dana, kreme sa faktorom su ok. deci treba sunca i za kosti, a i za ovu nasu alergicnu decu da malo sredi te ekceme.. Jeste, nezdravo je, sve to stoji, ali smo mi veci deo godine u kisi, snegu, vetru, kad sunca ima prevruce je pa bezimo unutra.. jedino kad budemo izlozeni je kad odemo na more. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here