|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 16:34:23   
Sanjalica1980
Evo opet da napisem.

Sada sam 18 nedelja i vec sam na +5

Stalno se tesim da je to zato sto nosim dve bebe user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 17:42:39   
vonavoj
user posted image user posted image to je super!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 17:48:10   
branki*
sanjalice,odlicno je to!cak i da je jedna beba..,a kamoli 2.ja sam imala poznanicu koja je sa mnom radila vto i zatrudnela sa blizancima.ja nju pred porodjaj nisam mogla da prepoznam ,bukvalno.devojka se deformisala skroz.mislim,koliko se ugojila.
ja necu da pisem o svojim kg,mada mi rekose 2 devojke na rodjendanu da super nosim i da super izgledam,da li su bile samo fine ili ne,pojma nemamuser posted image

jesam se ugojila,vidno!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 19:23:25   
Ipokrisia
ja se jos uvek drzim +1kg nekad ako preteram dodje na +1,5kg ali ubrzo se vrati na +1 user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 19:30:48   
Sanjalica1980
Branki,Von user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 19:31:12   
17 joka
Sanjalice, ma dobro je nebrigaj

Ipo, ti si prava mrsavicauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 19:48:40   
Ipokrisia
pa ima jos vremena, ali u principu samo nekad mi se desi da mi se pojacano traze neke grickalice i gluposti,ovako jedem isto kao i ranije, e sad videcemo,najvise se goji poslednjih meseci,ali ne opterecujem se, sta ima veze,svakako ce sve to doci posle na svoje, bitno da se nasi bepci rode zivi i zdravi, mi cemo ici na neki remont ako zatreba user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 982
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 20:39:23   
wivern
Sanjalice to je super, nemoj se opterecivati. Em dve bebe em leskaris, to je sjajno.
Jedino ova Ipa resila da nam nabija komplekse do kraja, sva sreca pa cu jos malo da se porodim user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 983
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
12.9.2014 20:49:27   
vonavoj
ipo,nemoj vise da nam pisesuser posted image user posted image
sto kaze wiv,sreca pa cu uskoro da se porodim,ali se i ne merim vise!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 984
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 10:56:07   
daca77
28+0 +7kg, ali kao sto sam pisala, moj endokrinolog smatra da je previseuser posted image
A ja i dalje imam mrsave butine, sve otislo u stomak.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 985
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 12:52:22   
wivern
Daco ja smatram da je taj endokrinolog budala, u pravom smislu te reci. Objasnih ti u trudnicama, i jos samo da dodam ti u trudnocu nisi usla sa viskom kg tako da on lupeta.
Pa ja sam u trudnocu usla sa 59kg sada sam 33+0 na +9. Ruke mi sve tanje i tanje a stomak sve veci, beba naprednija za 10 dana. Meni bi verovatno rekao da momentalno prestanem da jedem do porodjaja.
Opusti se i uzivaj, bitno da su ti analize dobre.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 986
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 15:51:08   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya
16 nedelja i -0,5kg.
20 nedelja + 2kg (61 kg)
24 nedelje +4kg (63,1 kg)
28 nedelja +5,6 kg (64,6kg)
32 nedelja + 6,6 kg (65,6kg)
35. nedelja +6,9 kg (65,9 kg)


37. nedelja + 8,6kg (67,6 kg)
Kako sam uspela da nabacim 1,7 kg za 2 nedeljeuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 987
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 17:27:59   
Mala Elena
Ipokrisia , ti ces biti kao jedna devojka iz skolice koja kaze da se ugojila 3 kg dok sam ja u to vreme 12.Haha. ..ja u to ne mogu da poverujem , izvini. user posted image
Sve je to super ali mislim da je beba N1. Jel jedes ti nesto ili imas trip da svaki dan stajes na vagu ? user posted image nabijas komplekse trudnicama ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 988
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 17:39:30   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: bubulence

Mala Elena, po mojoj racunici je to 15kg user posted image .
prijo cek, cek, ja sam tek krenula, za prvu trudnocu smo tu negde a u drugoj te mozda i stignem .
za sada mislim da se nisam ugojila vise od 4kg, mada mi je i to mnogo... videcemo sta ce biti do kraja...




Pa hajde dobro, 66,9 , necemo da pisemo decimale haha... za mesec dana vratilo se sve samo i stomak i kilaza , kao da nisam bila trudna... kuci iz bolnice dosla sa 56 user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 989
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 20:20:11   
Sanjalica1980
Daco i ia mislim da dr nije bas sav svoj. Sta ti je on dao kao obrazlozenje?

Ipo ti si jedna zgodnica user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 990
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 20:29:08   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ipokrisia , ti ces biti kao jedna devojka iz skolice koja kaze da se ugojila 3 kg dok sam ja u to vreme 12.Haha. ..ja u to ne mogu da poverujem , izvini. user posted image
Sve je to super ali mislim da je beba N1. Jel jedes ti nesto ili imas trip da svaki dan stajes na vagu ? user posted image nabijas komplekse trudnicama ...


hahhahauser posted image user posted image nista ne jedem, i ja i dete gladujemo po ceo dan user posted image

Inace moja mama se za celu trudnocu ugojila 8kg a ja rodjena sa 4kg , a pre neki dan mi moja ginekolog rece da se ona sa svojom bebom samo 6kg ugojila, tako da sve je moguce! Verovatno je do metabolizma i apetita.




(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 991
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 20:30:27   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980

Daco i ia mislim da dr nije bas sav svoj. Sta ti je on dao kao obrazlozenje?

Ipo ti si jedna zgodnica user posted image



Hvaaaala ti user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 992
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 20:34:43   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: wivern

Sanjalice to je super, nemoj se opterecivati. Em dve bebe em leskaris, to je sjajno.
Jedino ova Ipa resila da nam nabija komplekse do kraja, sva sreca pa cu jos malo da se porodim user posted image user posted image



user posted image user posted image wiv, nemoj ti meni, videla sam ja tebe na slici, osim stomaka nikakve bucke ni salce nemas, sta bih ja dala da budem takva pred kraj trudnoce!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 993
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 21:04:49   
wivern
Ma kako da ne Ipo, taj +1 koji si dobila te tako koljeeeee, da to nije normalno. Zbog te kile ne mozes u stare farmerice user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 994
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 21:16:36   
Ipokrisia
ma nisam ja najgora, eno cetvrtko je sa 20 nedelja i nesto dana imala samo plus 2kg user posted image a ja sam tek 17 nedelja.!! user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 995
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 21:45:57   
Mala Elena
Ipo opusti se, nesto si mi stegnuta, mnogo brines za te kilograme! user posted image pa ako je stvar metabolizma, lako ces ih ukloniti user posted image
Daco, ja misliim da treba da menjas doktora. Koliko se samo vode nakupi u organizmu sta on ocekuje. Pa ja svoje casice na kolenima nisam poznavala user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 996
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 21:48:16   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: jabudic

U prvoj trudnoći 25kg, u drugoj 30kg.
Da čujem ko je rekorder user posted image



Znam samo jednu devojku koja bi ti bila rekorder , +37 ! Posle tri godine(sada) mrsavija nego pre trudnoce user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 997
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 21:57:22   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ipo opusti se, nesto si mi stegnuta, mnogo brines za te kilograme! user posted image pa ako je stvar metabolizma, lako ces ih ukloniti user posted image
Daco, ja misliim da treba da menjas doktora. Koliko se samo vode nakupi u organizmu sta on ocekuje. Pa ja svoje casice na kolenima nisam poznavala user posted image


Brinem, ubih se od brige user posted image Elenaki, izgled ami da vise ti brines za moje kilograme nego ja user posted image

user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 998
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 22:11:18   
Mala Elena
Iskreno, ja sam sebi mnogo mrsava , ja da mogu ugojila bih se 4_5 kg. .. Hahahahaaa ,dobro si videla! user posted image user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 999
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
13.9.2014 22:47:21   
Ipokrisia
Ok....user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here