|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 11:17:12   
wivern
Ipo , ja bih volela da dobijem koju kilicu, ne bi mi skodilo user posted image Kilogrami se brzo skidaju kad dodje bebac.
Ali kad si baksuz nece pa nece. Moracu vise da se potrudim za ovih mesec i po dana.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 11:27:41   
Anarunika
U prvoj trudnoći 13 kg jer sam morala da pazim šta jedem zbog šećera. Posle porođaja bila sam mršavija nego pre trudnoće!
U drugoj 15 kg , malo sam manje pazila vratila se na uobičajenu kilažu pa se ugoijila u međuvremenu okok 4kg. A sada sam se do 20 -te nedelje ugojila 6kg. U stvari tih 6 kg sam dobila u prva tri meseca ,a na poslednje dve kontrole vaga se nije pomerala. Sad čekam da vidim kako će da krene dalje, i nadam se da neću opet preći tih 15 kg, i da ću uspeti nekako da se vratim na staro.

I uvek sam se gojila u prva tri meseca po 4,5 kg, eto sada 6. Ne jedem ni više ni manje nego ranije.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 11:28:50   
Ipokrisia
ja sto vise jedem vise idem u wc da prostis i ostanem na istom otprilike user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 12:08:09   
Mala Elena
Barem nemas zatvor Ipo! user posted image A sto se tice neke intervencije za tu kilu umesto lekica i kapi? Jel su nesto predlagali? Meni to iz price deluje strasno i jako neprijatno! Cuvaj se. ...

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:00:05   
vonavoj
i zvanicno 16kg,bila sam danas na merenju kod druser posted image user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:05:02   
wivern

IZVORNA PORUKA: vonavoj

i zvanicno 16kg,bila sam danas na merenju kod druser posted image user posted image

A bez grudi? user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:11:42   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image
onda 12kg,skolski! user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:14:07   
wivern
Sta 12, OSAM zeno.. 8 kg... user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:39:03   
Mariya
Von, a jel' se meris ti kod kuce? ujutro, kad ustanes, pre nego sto se obuces i doruckujes? jer merenje u DZ nije toliko merodavno, znam i ja a i sestre mi uvek kazu, tu uvek imas vise kila jer te mere u odeci i obuci, posle dorucka, rucka, ja tamo uvek imam 2kg vise nego kuciuser posted image
a i jes' istina, imas bar 5kg u (*)(*)user posted image , videla sam na slikama

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 13:48:13   
vonavoj
i ja mislim da imam 2kg manje,kad se merim kod kuce,ujutru i bez icega..
ali grudi ne mogu da skinemuser posted image user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 16:06:53   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Barem nemas zatvor Ipo! user posted image A sto se tice neke intervencije za tu kilu umesto lekica i kapi? Jel su nesto predlagali? Meni to iz price deluje strasno i jako neprijatno! Cuvaj se. ...



Pitala sam hirurski da li moze nesto,kao moze da se nesto malo usije taj otvor , dal je dijafragma ili sta je vec, ali svi kazu da je uspesnost 1% da ce resiti problem jer se iznova vraca , inace veruj mi odmah bi uradila sta god predlazu samo da se resim te gluposti user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 16:17:13   
eca89
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202557479008639&set=a.10200952571406952.1073741834.1546081423&type=1&theater

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 16:36:26   
eca89
user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 17:21:22   
Sanjalica1980
Von pa ti si nam super user posted image


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.9.2014 21:24:47   
cetvrtko
evo da se javim i ja malo :))) danas bila na pregledu . lekar malo cutljiv bio ali boze moj vajzno je da je sve uredu i danas sa 23+3 ja imam plus oko 2ipo kile viska . ne znam meni se sve cini da sam se ubucila vise nego sto treba ..... user posted image

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 11:58:35   
Felina
Wivern ne stizem user posted image
Posao, dete, njene raznorazne aktivnosti...
Kad ovako uhvatim koji minut slobodan na poslu mogu eventualno malo da virnem sta se desava na forumu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 12:05:09   
vonavoj
eco,odlicna ti je slika!!user posted image user posted image
devojke,sve cemo posle da skinemo! silom ili milom!user posted image

(odgovor članu Felina)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:07:14   
bubulence

IZVORNA PORUKA: wivern

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Znaci bubi ti si trudna pa si zato toliko dosadna i nervozna ! O la la, sad kapiram. Vidim da te nerviraju moji postovi , nemoj ugojices se zbog nervoze jos koje kilo pa tek tada neces smeti da prijavis user posted image


Ono kad neko istripuje da je duhovit a ne zna gde je supalj.



hihiihihihih

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Wiv , tebi i bubi sigurno nisam interesantna ali me mnogo bas i ne interesuje. user posted image



toliko neduhovito stvorenje ni ne moze da bude interesantno user posted image . ali nemoj ni da se trudis user posted image .


merila sam se juce, mnogo sam bolja nego sto sam ocekivala user posted image . za sada na +3, sto mi uopste nije strasno... ali ipak najvise ide pred kraj

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:13:25   
Klarita
Bubi, odlicna si. Ja sam cini mi se u tom periodu bila +6 ali ne mogu da nadjem gde sam pisala (eto zasto nas opominju da pisemo u pravim temama user posted image ) Kasnije dodala ihahaj. I dalje sam posle 6 meseci na +1,2 predtrudnicke i +5,6 idealne, a +8 devojacke user posted image

Ne deluje mi da se neka od vas drasticno ugojila, citala sam unazad bas, jer sam trazila moje postove. Ne brinite, dodje sve na svoje posle, kasnije ili pre, ali dodje user posted image mislim na sve uopsteno user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:16:26   
bubulence
da cutis tamo, videla sam te na slikama, znaci nemas pravo da kukasuser posted image .
ja sam zadovoljna sto se tice kilaze ali mi se nesto koza bzvz opustila i dobila sam celulit. ali bitno da je mm zadovoljan user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:18:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence

ali bitno da je mm zadovoljan user posted image



Bubi to je bitnouser posted image , da ti vidi Mala E muza odmah bi ti pozavidelauser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:21:46   
bubulence
a sta da radimo... lepe zene moraju da imaju i lepe muzeve... razumes me naravno kada smo u istoj kozi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:23:59   
eca89
Jao, bubi srce moje, pa to je odlicno, sta je 3kg, a pola si pregurala, he, he bar se ja tako tjesimuser posted image te punoooooooo!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:25:38   
bubulence
i ja tebe draga user posted image user posted image user posted image
ma ok je to. ali najgore tek dolazi... tako da necu da se radujem unapred...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
19.9.2014 15:26:29   
lelaigor
U prvoj trudnoći 24kg. user posted image Ali, ruku na srce, na početku trudnoće sam imala 40kg sa krevetom. U drugom mesecu trudnoće prešla 50kg prvi put u životu.
I onda kreće pakao. Skinula, pa vratila, skoro sve to. I postala debela! user posted image
I sad u ovoj trudnoći, evo za koji dan ulazim u sedmi mesec zasad samo +6kg. Nadam se da neće biti puno više...

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

ime za devojcicu
bebaa

Koje ime vam je lepse?

Isidora (45%)

Sara (55%)


Ukupan broj glasova: 209

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here