|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
1.12.2014 11:01:55   
JelaSimeun
37.nedelja +10
zadovoljna sam, samo da sad stane user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.12.2014 11:42:14   
Ana13
U porodiliste otisla sa 14kg vise,a izasla sa 4kg vise. Tamo "ostavila" 10kg user posted image Mada sam ja imala 10ak kg viska od ranije

(odgovor članu JelaSimeun)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
4.12.2014 11:50:55   
eca89
Super si Anciuser posted image user posted image !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
5.12.2014 10:24:47   
ishler
Prva trudnoca + 22 do 7meseci vratila kilazu samo dojenjem. Druga trudnoca 17 (i to 5 kg poslednje dve nedelje),posle porodjaja + 10kg,sada 2,5 meseca posle porodjaja u +6kg.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.12.2014 12:56:05   
Ipokrisia
ja sam sad 33+1 i 7kg sam nabacila...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.12.2014 13:07:49   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops

I trudnoća 20kg
IItrudnoća 10kg
III trudnoća za sada 23nedelje i 4-5kg

S tim da sam u prvoj trudnoći krenula sa 50 kg, a u svakoj sledećoj sa po 5 kg više user posted image


Ne gojim se više uopšte user posted image , a možda sam i smršala user posted image Ne znam tačno sa koliko sam startovaala, čini mi se oko 61-61,5kg.

III trudnoća, 30 nedelja, 64kg.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.12.2014 16:04:56   
jabudic
Blago tebi, ja se više ne mjerim, samo na kontroli kad moram user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.12.2014 16:31:48   
choopa choops
I ja jabude, ne mjerim se kući, ali ovo moje je vjerovatno zbog te dijete. Bojim se da li beba može da napreduje sa ovim režimom ishrane user posted image

Oglas: Mijenjam kilažu za mogućnost da mogu sve da jedem user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
15.1.2015 16:42:15   
Trcosava
Pošto se merim svaki put kad odem na pregled, evo po nedeljama

09 ned - 65,9
15 ned - 66,9
20 ned - 69
25 ned - 72
29 ned - 72,7
33 ned - 77,9 (ovo mi je totalno nelogično, a tada sam prešla iz cipela u čizme zimske a merimo se totalno obučeni i obuveni)
36 ned - 78,1
37 ned - 79,2
37 nd - 79,9
39 ned - 80,2
39/40 - 81
40 - 80,4


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
25.1.2015 19:47:36   
eca89
Ja dobila +10,2 kg, sada sam 39+4 ja prezadovoljna, s'tim da bas sve jedem!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
25.1.2015 19:59:21   
Kata90
25 kg,u bolnici odma izgubila 15,ostalo mi je jos malo viskauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 15:54:52   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: choopa choops

I trudnoća 20kg
IItrudnoća 10kg
III trudnoća za sada 23nedelje i 4-5kg

S tim da sam u prvoj trudnoći krenula sa 50 kg, a u svakoj sledećoj sa po 5 kg više user posted image


Ne gojim se više uopšte user posted image , a možda sam i smršala user posted image Ne znam tačno sa koliko sam startovaala, čini mi se oko 61-61,5kg.

III trudnoća, 30 nedelja, 64kg.


Gojim se juhuuuuuu. user posted image
III trudnoća, 34 nedelja, 66 kg.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:06:37   
Ipokrisia
37+1 10kg user posted image jel se dojenjem na kraju gube ili dobijaju kg? moja mama mi rece da s eona ugojila od dojenja a neko kaze da tako izgubi kg...sad nemam pojma...

< Poruku je uredio Ipokrisia -- 28.1.2015 16:08:14 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:08:22   
eca89
Jao, Ipo sto tuzni smjesak, pa nisi uopste puno dobila sta ti jeuser posted image !

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:11:48   
Ipokrisia
pfff pa nesto mi deluje puno,ali valjda to samo tako deluje cifra, mozda je to sve na bebu i ostalo oko nje...a sigurno cu do kraja jos koji kilo nabaciti tj porasce i beba...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:12:18   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

37+1 10kg user posted image jel se dojenjem na kraju gube ili dobijaju kg? moja mama mi rece da s eona ugojila od dojenja a neko kaze da tako izgubi kg...sad nemam pojma...




Ja sam sa drugim detetom izgubila dojenjem vrlo brzo kilazu ne brini...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:20:37   
choopa choops
Ipo ja sama u prvoj trudnoći dobila 20kg user posted image I sve kile su otišle. To je normalan prirast težine za tu nedelju u kojoj si ti :-) Meni su kg brže otišle poslije prvog prodođaja, ali tad sam se hranila zdravije, a u drugoj trudnoći sam dobila 10kg i jedva sam ih skinula, ali sam svaki dan jela minimum dvije Kinder čokolade user posted image , bila sam ih baš željna. Da ne pričam o ostalim slatkišima, valjda sam htjela da nadoknadim ono što mi je falilo u trudnoći user posted image Dojila sam oba puta.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:22:41   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ipokrisia

37+1 10kg user posted image jel se dojenjem na kraju gube ili dobijaju kg? moja mama mi rece da s eona ugojila od dojenja a neko kaze da tako izgubi kg...sad nemam pojma...

Ipo ja sam se ugojila 15 kg, posle termina su čak same počele da padaju, po pola kg ali kile su išle doleuser posted image
Btv, na porođdjaj sam otišl 80,5 (obučena i obuvena). Jutros sam se merila - 69 kusur

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:27:18   
Ipokrisia
ma da to nam na prvi pogled kad vidis cifru 10,15,20kg deluje puno,ali vecina je od tog ana bebu i ostalo oko bebe,tecnosti i slicno...a i kod nas za ta tri dana u bolnici sigurno izgubis 3kg s obzirom cime nas hrane u porodilistu user posted image u Sloveniji je to sigurno bolje, sudeci po onoj fotkici klopice sto si imala pre porodjaja :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:28:13   
eca89
Super Trco, pa 11 ti je otislo, eto Ipo tebi nista ni ostati nece, ne brigaj!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:31:37   
mali_mis
Ipo to sve zavisi od osobe do osobe.
Ja sam smrsala od dojenja. Nikako mi nije polazilo za rukom da dok bebac spava, ja odspavam (odmorim) i jedem u isto vreme user posted image . Pred porodjaj sam imala 61kg, posle kad sam dosla kuci 55, i tokom dojenja se spustila na 49.
Sad kako je A. veci imam vremena da jedem user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:38:42   
bubulence
slazem se sa misicem. sve zavisi od osobe. ja sam se uprasila posle porodjaja kada sam pocela da gubim mleko. kada sam shvatila da od prezderavanja nema vajde i da mleko necu vratiti na taj nacin kg su poceli lepo sami da odlaze. a ugojila sam se preko 25kg u trudnoci, nesto skinula porodjajem i opet se ugojila 12kg pokusavajuci da vratim mlekce.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:40:09   
Tiziana
Ma gde si se ugojila Ipo. Sad u 9 neces nista posebno da dobijas. 'Najgore' je proslo sto se kg tice. Ja sam u drugoj trudnoci cak smrsala 2kg pred sam kraj. I otisla na porodjaj sa + 11. U obe sam otisla sa istom kilazom. Brzo se to posle vrati.Pogotovu kad krenete u setnje i ne ulazite u kucu..

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:41:18   
BubaBubica
Ja sam u obe trudnoće nabacila 21 kg, ali posle obe smršala na 49 kg. I pošto sam i ovako neuhranjena, ti kilogrami se nisu ni videli na meni, bila sam normalna. I sad imam problem da se ugojim, ja lajkše smršam nego obratno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 16:47:37   
cetvrtko
dan pred porodjaj sam imala 69 kg ...... to je 8kg vise nego na pocetku .. sada imam oko 58 ( 14 dana posle porodjaja ) user posted image mogla bi jos koje da skinem sto se mene tice user posted image

< Poruku je uredio cetvrtko -- 28.1.2015 16:48:22 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here