|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
28.1.2015 17:12:16   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: cetvrtko

dan pred porodjaj sam imala 69 kg ...... to je 8kg vise nego na pocetku .. sada imam oko 58 ( 14 dana posle porodjaja ) user posted image mogla bi jos koje da skinem sto se mene tice user posted image

la porodjajem i opet se ugoj


uu cetvrtko, ti cak i smrsala user posted image
Tiziana, ovako kad me ljudi vide kazu mi d ase nista nisam ugojila i da sam u licu ista...evo ja nosim donju trenerku koju sam nosila i u 3. mesecu...e sad kad gledam neke svoje slike npr iz 8. meseca vidim da sam u licu kao malo naduta,moguce da je to generalno od skupljanja malo vise vode i krvi pred kraj trudnoce...Strijice isto nemam, tj nisam dobila, nisam bila nesto redovna u mackanju,mada sad se pred kraj trudim da se jednom dnevno macnem nekim uljem po stomaku user posted image

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
30.1.2015 18:13:57   
srculence25
Ipo dobro se ti drzis.Vaga i ja smo u svadji user posted image pokazuje da sam se 20 kg ugojila mada se po meni nevide te kile.
Imam utisak da sam sva od vode.Listovi i stopala su mi oteceni vecinu moje obuce ne mogu da obujem.
Strije za sad nisam dobila tj mozda negde nize ima ali ja ne vidim user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
21.2.2015 17:14:32   
NinaBg
Zdravo ! Nova sam na forumu pa da vas sve za pocetak lepo pozdravim :) Trenutno sam 27a nedelja i ugojila sam se 7,5kg :) Negde u 21oj nedelji sam imala 4kg vise od obicne kilaze i moj ginekolog me je napao kako je to premalo jer sam prosla vise od pola trudnoce. Poslednji put mi nista nije rekla pa verujem da je ok. Nadam se da do kraja necu dobiti vise od 15kg...ali bitno je da je sa bebom sve ok i da se pravilno razvija a kile ce vec same da spadnu :)

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
21.2.2015 17:28:18   
serpica
Nina do kraja trudnoce ugojices se sigurno jos 10-tak kg i to je sasvim normalno,evo ja sam sada 24.nedelja i +9kg u predhodnim je islo ovako:
prva +12kg druga +9kg ( prvo izgubila 5 pa dodala ) u trecoj +35kg..nadam se sad da bude negde oko 20kg.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu NinaBg)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
21.2.2015 17:42:36   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: choopa choops

I trudnoća 20kg
IItrudnoća 10kg
III trudnoća za sada 23nedelje i 4-5kg

S tim da sam u prvoj trudnoći krenula sa 50 kg, a u svakoj sledećoj sa po 5 kg više user posted image


Ne gojim se više uopšte user posted image , a možda sam i smršala user posted image Ne znam tačno sa koliko sam startovaala, čini mi se oko 61-61,5kg.

III trudnoća, 30 nedelja, 64kg.


Gojim se juhuuuuuu. user posted image
III trudnoća, 34 nedelja, 66 kg.


III trudnoća, 37 nedelja, 65,7 kg. user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
22.2.2015 8:35:10   
branki*
ja sam se u trudnoci ugojila 25 kg.zatrudnela sa 50,a otisla na porodjaj sa 75.pojma nemam koliko sad imam.ne brinem se da necu smrsati,samo ne mogu sad da se bakcem sa tim zbog dojenja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
22.2.2015 9:07:33   
megi85
Joj cure mene ove kile strasno brinu ne zbog izgleda ili straha da ih necu skinuti vec zbog toga sto sam u prvoj trudnoci bas pretjerala.
Tada sam otisla na porod sa skoro 30kg viska ali bio je jul mjesec i ja sam bila nenormalno otecena i puna vode tako da mislim da je dosta kg bilo od te vode jer sam vec dan poslije poroda bila u pola manja.Sad sam tek pocetak cetvrtog mjeseca i sigurno sam u prvom tromjesecju dobila 2-3kg tako da mi se cini da ce se ponoviti isti scenario od prvog puta.Sto je jos gore sad trebam roditi krajem avgusta sto znaci da ce mi cijelo zadnje tromjesecje biti ljeti po vrucinama pa neka mi je Bog na pomoci ima da budem kao slonuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
22.2.2015 10:16:51   
bubulence
Ja sam se ugokila olo 16kg ukupni, ali mi se cini da mi je malo otislo na porodjaju. A i sada mnogo jedem, bas imam apetit... Dajem sebi jos par dana pa cu da promenim nacin ishrane, tj da predjem na hrono jer na dijetu ne mogu zbog dojenja

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
23.2.2015 14:07:44   
lelaigor
U ovoj trudnoći sam se ugojila 16kg i za nepunih mesec dana sve skinula. Sad sam opet na predtrudničkoj kilaži, ali pošto sam bila popunjena i pre, imam još dosta da skidam i to sve ostatke od prve trudnoće.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
7.3.2015 14:51:49   
Anarunika
Konačni rezultat: 14 kg. U bolnici spalo 8. Pre trudnoće imala četiri kg viška znači još 10kg do željene težine! Au zvuči puno user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
7.3.2015 16:43:43   
gale77
Da se i ja prikljucim temi. U prvoj trudnoci ugojila sam se 12kg i posle porodjaja ostala mi 5kg koja nikako da skinem.Sad sam ponovo trudna i do osmog meseca dodala sam 6kg. I sad mi se tek otvorio ogroman apetit i bas se plasim da cu jos dosta da dodam u poslednem mesecu.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
8.3.2015 12:42:45   
Anarunika
U poslednjem mesecu beba uzima najviše tako da se ustvari mi najmanje gojimo.Meni se čini da sam ja čak i smršala malo u 9. mesecu inače bih se ugojila i do 20kg kako sam mislila.

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
9.3.2015 17:27:49   
Ana_Honeybee
Ja sam 27+6 i ugojila sam se 10 kg user posted image user posted image user posted image . Krenula sam sa 51,6 kg, a visoka sam 160 cm. Nadam se da se necu mnogo jos ugojiti, prihvatljivo mi je jos 5 kg, preko toga padam u nesvest user posted image . A sta cu kada mi sladoled bas bas prija user posted image user posted image .

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
9.3.2015 17:48:59   
jabudic
JA 20+3 i +7kg na zadnjem pregledu.
U srijedu idem opet, biće sigurno više od 7kg, jer se za mene u trudnoći bukvalno sve lijepi.
Ali isto tako se istopim kad se porodim.

(odgovor članu Ana_Honeybee)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.3.2015 8:07:03   
MakiJ
Ja sam dobila nekih 20kg, nisam nesto pratila. Sad imam jos 3kg viska i nadam se da ce i to doleuser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.3.2015 9:07:25   
gale77
Moj problem je sto mi tesko ide skidanje i par kilograma.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.3.2015 9:09:10   
Bibilib
Ja sam uz Zdravu ishranu skinula 4,5 kg za mesec ipo dana a inace sam se ugojila 10 kg u trudnoci....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
11.3.2015 9:29:39   
gale77
Super Bibilib! Ja sam posle prvog porodjaja skoro sest meseci jela samo barenu hranu i voce i jedva skinula par kilograma. Sto se tice slatkisa nisam neki zavisnik.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.3.2015 10:17:29   
adulence
e pa evo da pocnem da pisem i za ovu trudnocu osto sam i za proslu pisala,sada iscitah.
Start 65kg
13+0 65.5kg

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu gale77)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
18.3.2015 10:27:24   
jabudic

IZVORNA PORUKA: serpica

Trudnice drage pa vi ste prave manekenkeuser posted image evo vec sam pisala ali da ponovim,mozda nekoj bude lakse,ja sam se u poslednjoj trudnoci ugojila 35kg,otisla na porodjaj sa 105kg,bila sam "najveca" trudnica tamo. Za prvih mesec dana nakon porodjaja otislo 20kg,posle toga jos nekih 10kg i ostalo eto jos nekih 5,6kg viska ali i to ce da se sredi.ne brinite,neka su vam bebice ok i vi sa njima,a kad krene nocno ustajanje i ne spavanje odose kg u nepovrat...user posted image
inace u prvoj +12 a u drugoj +9...


Šerpi, i ja sam u drugoj +35kg, užas. Mada sam bila puna vode, a vidim da sam i sad već počela.
Sa porodjaja sam došla 13kg lakša.
Posle 4 mjeseca sam bila ispod kilaže od prije trudnoće, jednostavno sam izdušila.

U prvoj sam se ugojila 25 možda, za 2 mjeseca sam bila fit.
Nadam se da se neću ugojiti toliko sada, ali i ako se ugojim bar se tješim da brzo smršam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
23.3.2015 20:46:35   
lesica
36+5 i 12,5 kg, ja zadovoljna. Videćemo koliko će biti do kraja.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
24.3.2015 8:03:07   
serpica
Bravo Les user posted image
ja sam do sad malo vise od 10kg 28+3 sigurno cu jos toliko do kraja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.3.2015 16:33:36   
Valerie
start 51kg
13+6 +1,6kg

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.3.2015 16:44:24   
superm
Za sada, možda 1kg. 13+2 Ima vremena

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Koliko ste se ugojile u trudnoci ?2 deo
31.3.2015 17:50:34   
serpica
Danas sam se merila 13kg za 29+3 nije lose,mada ima jos dosta do kraja

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here