|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
22.4.2009 9:47:33   
Lu
Ne znam,Roko je još u 5-ici, one su od 11-25kg a on ima 14,ma te kilaže ne važe nikako,juče sam baš kupovala i gledala 6-icu a nisam kilažuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pelene ...
22.4.2009 9:50:20   
Anoniman
evo sad sam nasla ima Pampers broj 6 ... extra large od 16kg pa nema do koliko user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pelene ...
22.4.2009 9:51:23   
mihi
Nado koliko je teška tvoja beba ja odavno koristim 5 Pampers zbog ovoga što Tasha kaže, Ima Lybero 6 ali su one 500 dinara skuplje od narandžastog pampersa mislim da i Hugis ima 6 a Pampers ne nego idu one Lets go gaćice!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pelene ...
22.4.2009 9:53:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja Luki stalno kupujem veće pelene jer je inače preko noći mokar. 5ica je od 12 - xy kila, i moj Luka sa 12kg je mokar u njima, p akontam da uzmem opet veće, u nadi da će suv dočekati jutro.


meni je od starta pampers propusato kod sina .... pa sam presla na DM-ove pelene koristila do 3 a 4 im pocela propustati (mislim da je austrija proizvođač) ... i sad sam  na bosanskoj Violeti koja je odlična zaista

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pelene ...
22.4.2009 9:58:42   
Lu
user posted image

Ovo je malo pakiranje a ja sam juče gledala baš JUMBO kao i peticu što kupujem,pa naravno da ima šestica i ja sam se čudila dok je Roko nosio 2-icu kome to treba al se bojim da će i nama uskoro trebati kako neće na školjkuuser posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pelene ...
22.4.2009 10:43:37   
Anoniman
Meni treba samo za noć

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pelene ...
11.6.2009 23:37:34   
amand
ima li koga

_____________________________

amanda

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pelene ...
12.6.2009 8:38:04   
marince1
Meni ovde drze predavanja kako se za bebu do neznm koliko,valjda 40 dana ne koriste one pelene za jednokratnu upotrebu,nego one druge.
Jel ste koristiloe pampers od pocekta ili ne?

(odgovor članu Jellena20)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pelene ...
12.6.2009 8:54:28   
Anoniman
Gluposti draga! U porodilištu će da ti stave bebu u jednokratne pelene. user posted image

Ja sam ih od početka koristila. Svi koje poznajem su ih od prvog dana koristili.

A jel kažu zašto?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pelene ...
12.6.2009 10:04:28   
marince1
Kazu zbog kukova.
Ma to su neke zenturace  koje misle da to sto su one radile je najbolje na svetu (citaj verovatno u njihovo vreme nije ni bilo jednokratin pelena).
Ali sam ipak htela da proverim.
Hvala tachice!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pelene ...
12.6.2009 10:35:28   
Anoniman
Ah, to je nešto drugo.

Staviš pampers, pa dve tetra pelene, pa švedske gaće. Vidi temu Koliko dugo široki povoj?
Luki sam široki povoj stavljala do prvog UZ kukova, tj. 29 dana.

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pelene ...
12.6.2009 11:41:52   
božana
A što dve tetra pelene, ovde kod nas stavljaju samo jednu.I u Beogradu stavljaju dve, a niko da mi kaže zašto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pelene ...
12.6.2009 11:46:21   
Lilly*
Jedna pelena se stavlja za siroki povoj, a dve za bas siroki povoj, ne secam se tacno kako se zove, tako se obicno stavlja ako nesto nije uredu sa kukovima

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pelene ...
12.6.2009 11:59:05   
Anoniman
Jao uopšte više ne znam da li sam stavljala 2 ili 1. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pelene ...
12.6.2009 12:15:38   
Lilly*
Pa koliko ja znam, ide jedna tetra preko pampers pa svedske, to je to siroko povijanje, a ukoliko nesto nije uredu sa kukovima, onda preporuce to bas siroko povijanje sa dve tetra pelene preko pampersa

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pelene ...
12.6.2009 12:18:07   
Anoniman
Idem u drugu temu da ti napišem šta mislim. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pelene ...
11.8.2009 11:54:53   
Anoniman
Mi koristimo Active baby 3. Ali Davidu se uvijek urezu oko prepona, a stvarno ne zategnem trakice, nego maksimalno olabavim. Ako malo vise olabavim onda mu propusti sa strana. Na njima pise od 4 do 10 kg, a on je na zadnjem vaganju imao 5600, sad ima oko 6. Mozda je ne umijem da stavim glupe pelene, ili sta vec.... 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pelene ...
11.8.2009 11:57:18   
Anoniman
user posted image  Proći će. Tako se i Luki usecalo kada je bio mali.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pelene ...
11.8.2009 13:22:36   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Mi koristimo Active baby 3. Ali Davidu se uvijek urezu oko prepona, a stvarno ne zategnem trakice, nego maksimalno olabavim. Ako malo vise olabavim onda mu propusti sa strana. Na njima pise od 4 do 10 kg, a on je na zadnjem vaganju imao 5600, sad ima oko 6. Mozda je ne umijem da stavim glupe pelene, ili sta vec.... 


I Viku se useca po butinicama.. Moguće da je tako kod svih beba..

PS - 6kg, mašaaaala!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pelene ...
11.8.2009 13:25:11   
Anoniman
Dr ce me ubiti na sledecoj kontroli, ionako mi je skrenula paznju da je to previse. Ali njemu se to  ne vidi, uopste nije krofnast, nego bas u duzinu ide.


IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Miljana_Hn

Mi koristimo Active baby 3. Ali Davidu se uvijek urezu oko prepona, a stvarno ne zategnem trakice, nego maksimalno olabavim. Ako malo vise olabavim onda mu propusti sa strana. Na njima pise od 4 do 10 kg, a on je na zadnjem vaganju imao 5600, sad ima oko 6. Mozda je ne umijem da stavim glupe pelene, ili sta vec.... 


I Viku se useca po butinicama.. Moguće da je tako kod svih beba..

PS - 6kg, mašaaaala!user posted image


(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pelene ...
11.8.2009 13:57:47   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: božana

A što dve tetra pelene, ovde kod nas stavljaju samo jednu.I u Beogradu stavljaju dve, a niko da mi kaže zašto.


Ne stavljaju u Bgd-u 2 tetra. Ja sam iz Bg-a i stavljali smo Pampers (posle smo presli na Libero, deluju mi mnogo pamucnije), pa jednu tetra izmedju nogu i oko toga svedsku. Ne znam sta bih radila sa drugom tetra, dete je i ovako namuceno jer kao da spava u gipsanim gacama! Idiotski, pa smo mi to brzo skinuli. Da, i ne znam ni jednu mamu koja je stvavljala dve tetra i Pampers. Mozda 2. tetra umesto Pampers-a?

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:02:40   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Jedna pelena se stavlja za siroki povoj, a dve za bas siroki povoj, ne secam se tacno kako se zove, tako se obicno stavlja ako nesto nije uredu sa kukovima


Vecina dr smatra da ukoliko nesto nije u redu sa kukovima, siroki povoj nicemu ne sluzi, a ako je sve u redu, takodje nicemu ne sluzi. Pogledajte Izvestaj sa kontrolnog UZ kukova. Ne postoji opcija ni siroki povoj ni extra siroki povoj, vec samo (savet) Niva gacice i Pavlikovi remencici. Drugo, ako su dve tetra pelene iste sirine, formiraju podjednak razmak izmedju kukova, tako da je i to besmisleno. Da ne govorimo da na jadno dete ima osecaj kao da mu je dupence na brezuljku!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:02:44   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Leki 77

kao da spava u gipsanim gacama!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mom Viku pre nego skinušmo široki povoj, jajca bila skuhana i slepljena kao kod Duška Dugouška kad ga lovac kuha u loncuuser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:15:10   
Anoniman
Ima tema o širokom povoju.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:31:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77

Mozda 2. tetra umesto Pampers-a?


Ne, misli se na: Pampers, 2 tetra, pa švedske.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here