|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:32:43   
Anoniman
neko uopšte ne stavlja švedsku nego stavlja upravo 2 tetra 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:32:44   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Leki 77

kao da spava u gipsanim gacama!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a mom Viku pre nego skinušmo široki povoj, jajca bila skuhana i slepljena kao kod Duška Dugouška kad ga lovac kuha u loncuuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  i kod nas je isto bilo.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pelene ...
11.8.2009 14:37:59   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Leki 77

Mozda 2. tetra umesto Pampers-a?


Ne, misli se na: Pampers, 2 tetra, pa švedske.


Nikad cula. Bas glupost. Ne razumem cemu to sluzi ako su iste sirine? Pa glava mu je mnogo nize od dupenceta, zar ne? Ili se jedna presavije malo sire? Mada mi ni tada nije jasno jer moj klinac i u Liberu drzi nozice bocno. To mi definitivno ni jedan pedijatar, a ni patronazna sestra nisu rekli, te prvi put cujem. Ali sta ja znam. Neka svako radi sta misli da je najbolje za bebce, naravno. Mi smo davno skinuli siroki povij, ali to je neka druga tema.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pelene ...
28.11.2009 14:07:57   
Anoniman
Ja sam danas kupila Violeta pelene iz razloga jer nisam nasla Pampers 4, bila kisa, pljusak, nije mi se dalo ici na drugi kraj grada. Da li je neko koristio Violetu. Inace koristimo 4+ Pampers, ali svaku noc mu propusti sa strane. Cak se i preko ana desi.

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pelene ...
28.11.2009 14:09:48   
Lu
Vučko ba koristi Violetu,mislim njena djecauser posted image
Ko god ih koristi kaže da su super,meni su malo glomazne i iz tog razloga ih nisam koristila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pelene ...
28.11.2009 14:23:17   
Anoniman
Jao ja uzela bas zato sto nisam nasla manje, hajde vidjecu bas. Ove mi propustaju


IZVORNA PORUKA: Lu RR

Vučko ba koristi Violetu,mislim njena djecauser posted image
Ko god ih koristi kaže da su super,meni su malo glomazne i iz tog razloga ih nisam koristila.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pelene ...
28.11.2009 18:05:20   
eugenija
Ja takođe kupujem Violetu i zadovoljna sam. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pelene ...
28.11.2009 18:10:23   
SUPER MAMA
Ja evo dva puta za redom Moniki uzimam Evy baby i prezadovoljna sam.A inace pre toga sam koristila ikljucivo Pampers ali smo promenili jer je znalo da procuri tokom noci a ovi zasada su dobre videcemo.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pelene ...
28.11.2009 18:12:56   
Dora
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ja takođe kupujem Violetu i zadovoljna sam. 


Violetu sam kupovala par puta na moru u CG kad nam je nestalo pampersa, i pelene i maramice su im super a i cena (bila tada). Ovde ih nema.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pelene ...
28.11.2009 18:17:18   
Dora
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja sam danas kupila Violeta pelene iz razloga jer nisam nasla Pampers 4, bila kisa, pljusak, nije mi se dalo ici na drugi kraj grada. Da li je neko koristio Violetu. Inace koristimo 4+ Pampers, ali svaku noc mu propusti sa strane. Cak se i preko ana desi.


Imaju neke Pampers, pakovanje se ne razlikuje, ali se proizvode negde u Bugarskoj ili Rumuniji, ne znam, one su užasne i nekvalitetna. Ja sam u Maxiju par puta kupila takve, propuštaju, cepaju se iznutra kad se nakvase... Uh! Inače, pelene treba birati ne samo po težini bebe nego i po tome koliko piški, moj mlađi sin je mnooogo pio vode i kad se ispiški to bude bukvalno pola noše. Uvek je nosio br. veće pelene zbog toga

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pelene ...
28.11.2009 18:43:44   
*Alexx*
Mi smo sa Pampersa prešli na Huggies, jer je kaka večito prolazila iz Pampersa. Za sada sam zadovoljna, nekako bolje "legnu".

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pelene ...
28.11.2009 21:13:52   
Anoniman
Dora, to ja upravo poukusavam objasniti mojima kuci, a oni misle da sam poludila. Imaju dvije vrste pampersa- znam to po slicici. Te sto imaju neku djevojcicu naslikanu, koja drzi onu mrezu za lovljenje leptira- upravo mi te propustaju ne samo preko noci, nego i preko dana. I to uvijek na istom mjesti, sa lijeve strane na bogu. Tako je zadnjih nekoliko dana, ludim. Violeta su nesto pregrube, tvrde, a Pampers su zaista fine i mekane, naravno kad kupim one sa drugom slicicom.


IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Diabla

Ja sam danas kupila Violeta pelene iz razloga jer nisam nasla Pampers 4, bila kisa, pljusak, nije mi se dalo ici na drugi kraj grada. Da li je neko koristio Violetu. Inace koristimo 4+ Pampers, ali svaku noc mu propusti sa strane. Cak se i preko ana desi.


Imaju neke Pampers, pakovanje se ne razlikuje, ali se proizvode negde u Bugarskoj ili Rumuniji, ne znam, one su užasne i nekvalitetna. Ja sam u Maxiju par puta kupila takve, propuštaju, cepaju se iznutra kad se nakvase... Uh! Inače, pelene treba birati ne samo po težini bebe nego i po tome koliko piški, moj mlađi sin je mnooogo pio vode i kad se ispiški to bude bukvalno pola noše. Uvek je nosio br. veće pelene zbog toga


(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pelene ...
2.12.2009 9:31:47   
Jelena81
koliko mi se cini Higgies su bile Lebero... moja cera je bila prava buca i jedino su joj Pampers odgovarale, jer su je ostale bukvalno toliko zuljale preko noci da su pocele krastice da joj se hvataju... BKod nas ima i privatnika koji prodaju pelene, upakovane u kesu, priiilicno jeftinije, ali sta! Kupujes macku u dzaku!

Ja prvi put kada sam kupila, pelene ok, nedostaje na dve trakica za lepljenje sa jedne strane sto smo opet resili vezivanjem svedske, ali kada nije uhvacena , " zavarena", e tu nisam mogla nista da radim... tako da od pakovanja od 25 komada iskoristim 20 - ak maximalno... i onda sam shvatila da mi je bolje da kupujem pampers i ne eksperimentisem!

Preko dana sam joj stavljala pamucne a samo preko noci Pempers.... Lepo nisam pametna sta bih za drugo radila... Da li samo pampers ili i pamucne...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pelene ...
2.12.2009 9:54:06   
Anoniman
Pamučne pelene - vapaj beba i prirode KLIK

(odgovor članu Jelena81)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pelene ...
2.12.2009 12:11:14   
Rivana
Od kako je Luka imao urinarnu infekciju ja vise ne koristim pampers sad koristimo libero, na verujem da mu je od pampersa ali je jedna doktoka napomenula da moze biti od pelena istog trnutka ma jos u bolnici dok smo bili, zbog urinarne, pretala sam da ih koristim jednostavno se plasim jednom nesto mi nestale libero ja imala neki pampers stavila mu i pisa mu se zacrvenela, e sad mozda je i moja paranoja

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pelene ...
2.12.2009 14:56:03   
mihi
Pelene se nakon pakovanja sterilišu gama zracima, tako da sumnjam u tu teoriju da je od pelena, kao što sumnjam da i hlamidija može da se dobije preko uložaka.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pelene ...
2.12.2009 17:51:18   
Verus
Ja bih koristila pamucne da sam kuci sa bebom....ovako, necu imati vremena da se zezam sa tim glupostima...

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pelene ...
25.1.2010 18:41:09   
Anoniman
E sad mi trebaju brojke...
1. koliko novorodjence dnevno puta kaki, da izvinete?
2. da li se bebi menjaju pelene i kad se samo upiski? Svaki put? Ili samo kad se ukaki?
3. da li smatrate da kupovinom Pampers pelena 40% placamo marku a da kvalitet postoji i kod nekih drugih pelena?
...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pelene ...
25.1.2010 18:47:44   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

E sad mi trebaju brojke...
1. koliko novorodjence dnevno puta kaki, da izvinete?
2. da li se bebi menjaju pelene i kad se samo upiski? Svaki put? Ili samo kad se ukaki?
3. da li smatrate da kupovinom Pampers pelena 40% placamo marku a da kvalitet postoji i kod nekih drugih pelena?
...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Joooj, Otiuser posted image
1. prvih meseci od 5-10 puta dnevno kaki, da izvinešuser posted image
2. menjaju se i kad se upiski, ali ne svaki put nego kad pipnes pelenu spolja i osetis da je puna onog gela...ne mogu da ti objasnim, znaces kad pipnes.
3. neke druge pelene su kvalitetnije od pampersa. Probaj neke jeftinije pa ces videti, ako ti odgovaraju i bebi- onda ih koristi. Ja nisam uvek kupovala Pampers, tačnije kupovala sam Pampers samo kad nije bilo drugih marki koje su mi bile bolje.
Pitaj slobodnouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:01:51   
Anoniman
mene moj muz ubedjuje danas kako bebi moze pakovanje pampersa da traje mesec dana...kao rekao mu neki kolega...glupost!

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:02:03   
Anoniman
hvala DORA srce jedno

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:05:37   
Dora
 
IZVORNA PORUKA: OTI

mene moj muz ubedjuje danas kako bebi moze pakovanje pampersa da traje mesec dana...kao rekao mu neki kolega...glupost!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je najbolji vic koji sam čulauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Taj kolega nema dece?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:07:11   
Lilly*
Može, može, kada se beba skida sa pelena user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:09:07   
sanji
IZVORNA PORUKA: OTI

mene moj muz ubedjuje danas kako bebi moze pakovanje pampersa da traje mesec dana...kao rekao mu neki kolega...glupost!

Zavisi koliko je pakovanje! user posted image
Možda je neko Jumbo duplo!user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pelene ...
25.1.2010 19:09:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: OTI

mene moj muz ubedjuje danas kako bebi moze pakovanje pampersa da traje mesec dana...kao rekao mu neki kolega...glupost!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo je najbolji vic koji sam čulauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Taj kolega nema dece?



ima sto je najgore...verovatno njegova mucena zena zna a on lupa gluposti...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here