RE: Pelene ... (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


suzi kju -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:17:57)

Pa gledam da nađem da mi bude ekonomično a da nisu neke žnj. Da, dve ih je, neka su mi žive i zdrave, ali stvarno mnogo treba.
Violetu smo dugi koristili, pnda au digli cenu a smanjila broj pelena u pakovanju pa mi se ne isplati.
Videćemo već...




vocicana -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:27:20)

Ovaj moj malisa je nekako nabijen, sve imam tisak da treba da predjem na 3 ali jos je mali, nema kilazu, nzm, videcu da se iskonsultujem sa ovim devojkama iz DM-a pa da vidim. Bas sam se nasekirala da se ne prehladi, a ne znam kako nisam videla ni osetila da je malo vlazno sa strane[sm=smiley13.gif]




serpica -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:31:50)

Vocicana uzmi pampers premium care neces da pogresis nema sanse da propusti nama je drzao suvo cele nci dok smo bili tako mali. Ja sa racunala da se vise ispalti i fininsijski jer koristis manje komada u toku dana pa tako i pakovanje duze traje...




emicaa -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:34:59)

Voci neće se prehladit,nije bio cijeli mokar a nije ni minus vani.Opusti se malo [sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:35:36)

Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?




Maraj -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:48:54)

Isto sam htela da pitam sto i suzi. Mi koriatimo samo bamboo , pa razmisljam da uzmem te pampers za noc ako su tako dobre




serpica -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:54:22)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?




Ovako,cena trenutno u Aksi je 1735, br 3 ima 60 kom, 4 cini mi se 56kom ali su vrlo cesto i na akkciji,
Ono sto je mnooogo dobro je to da 1,2 i cini mi se 3 imaju indikator,liniju po sredini pampersa koja meri koliko je ampers mokar,kad linija bude skroz plava/zelena onda znate da je pampers mokar i da treba da se zameni sve dok linija ne menja boju ne menjate pampers,sem ako se ukaki.[sm=smiley1.gif]
ja sam prezadovoljna,mnogo manje komada trosimo dnevno...




suzi kju -> RE: Pelene ... (19.5.2016 8:58:29)

Ja sam koristila onda tu jedinicu, beli Pampers, tačno, sad se sećam, jeste dobar nema šta.




isidora88 -> RE: Pelene ... (19.5.2016 9:05:53)

Mi koristimo pampers. Ne propustaju nam, nocu ne penjam pelenu osim ako se ukaki. Preko dana menjam na 3, 4 sata bez obzira da li je pelena puna ili ne, jednostavno se potpari koza i nekako nisam za to da se ne menja duze od toga bez pbzira na indikator n peleni. Iato tako i ja uloske menjam bez obzira da li su puni, nekad i cesce ako idem u toalet, tako da polazim od sebe, ako meni smeta smeta i bebi.
Evy baby pelene nam ne odgovaraju, guzau se zacrvenela. Violeta su mi ok, nama su propustale brzo, ali na ojeda sa njima. Pufies su mi iato ok, ali brzo se napune i mog malisu stezu oko butkica a mali mi je da predjemo na 4ku. Najvise mi se isplati pampers u kutiji kad su snizenja.




branki* -> RE: Pelene ... (1.10.2016 21:07:46)

nova tema




Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]