|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:17:57   
suzi kju
Pa gledam da nađem da mi bude ekonomično a da nisu neke žnj. Da, dve ih je, neka su mi žive i zdrave, ali stvarno mnogo treba.
Violetu smo dugi koristili, pnda au digli cenu a smanjila broj pelena u pakovanju pa mi se ne isplati.
Videćemo već...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:27:20   
vocicana
Ovaj moj malisa je nekako nabijen, sve imam tisak da treba da predjem na 3 ali jos je mali, nema kilazu, nzm, videcu da se iskonsultujem sa ovim devojkama iz DM-a pa da vidim. Bas sam se nasekirala da se ne prehladi, a ne znam kako nisam videla ni osetila da je malo vlazno sa straneuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:31:50   
serpica
Vocicana uzmi pampers premium care neces da pogresis nema sanse da propusti nama je drzao suvo cele nci dok smo bili tako mali. Ja sa racunala da se vise ispalti i fininsijski jer koristis manje komada u toku dana pa tako i pakovanje duze traje...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:34:59   
emicaa
Voci neće se prehladit,nije bio cijeli mokar a nije ni minus vani.Opusti se malo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:35:36   
suzi kju
Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:48:54   
Maraj
Isto sam htela da pitam sto i suzi. Mi koriatimo samo bamboo , pa razmisljam da uzmem te pampers za noc ako su tako dobre

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:54:22   
serpica

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?




Ovako,cena trenutno u Aksi je 1735, br 3 ima 60 kom, 4 cini mi se 56kom ali su vrlo cesto i na akkciji,
Ono sto je mnooogo dobro je to da 1,2 i cini mi se 3 imaju indikator,liniju po sredini pampersa koja meri koliko je ampers mokar,kad linija bude skroz plava/zelena onda znate da je pampers mokar i da treba da se zameni sve dok linija ne menja boju ne menjate pampers,sem ako se ukaki.user posted image
ja sam prezadovoljna,mnogo manje komada trosimo dnevno...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Pelene ...
19.5.2016 8:58:29   
suzi kju
Ja sam koristila onda tu jedinicu, beli Pampers, tačno, sad se sećam, jeste dobar nema šta.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Pelene ...
19.5.2016 9:05:53   
isidora88
Mi koristimo pampers. Ne propustaju nam, nocu ne penjam pelenu osim ako se ukaki. Preko dana menjam na 3, 4 sata bez obzira da li je pelena puna ili ne, jednostavno se potpari koza i nekako nisam za to da se ne menja duze od toga bez pbzira na indikator n peleni. Iato tako i ja uloske menjam bez obzira da li su puni, nekad i cesce ako idem u toalet, tako da polazim od sebe, ako meni smeta smeta i bebi.
Evy baby pelene nam ne odgovaraju, guzau se zacrvenela. Violeta su mi ok, nama su propustale brzo, ali na ojeda sa njima. Pufies su mi iato ok, ali brzo se napune i mog malisu stezu oko butkica a mali mi je da predjemo na 4ku. Najvise mi se isplati pampers u kutiji kad su snizenja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Pelene ...
1.10.2016 21:07:46   
branki*
nova tema

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 2435
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here