|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
6.7.2014 10:29:17   
Vanda
Imam strije po donjem delu stomaka od 3. meseca. Posljednjih 5 dana me jako pocelo svrbiti i ja mazala tri puta vise nego inace, sto sam vise mazala to vise svrbi. Jucer ukapiram da sam se "osula" po stomaku i da svrab veze nema sa pucanjem koze vec me kreme iritiraju user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Strije
7.7.2014 10:51:19   
Ana13
A sta si mazala? Jel si probala nesto drugo? Mozda ima neki sastojak koji ti iritira kozu user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Strije
7.7.2014 12:10:40   
daca77
Ana13, kupila sam kakao buter, samo sto ne smem ici na moreuser posted image
A tu mi je ona zena hvalila ulje divlje ruze u prevenciji strija, ali ona bocica je premala za 600din.

< Poruku je uredio daca77 -- 7.7.2014 12:17:43 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Strije
7.7.2014 12:21:24   
Ana13
Sto ne smes na more,Daco user posted image
Nisam uzimala ta ulja za strije,ne znam kakva su? Od ulja,eucerin mi je odlican

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Strije
7.7.2014 12:23:29   
daca77
Ana13, ima vise razloga, jer sam ja komplikovaniji slucaj...nije prirodna trudnoca. Mada, meni je super i dalje, ali posle svega sto sam prosla, glupo bi bilo da se tako zezam.

< Poruku je uredio daca77 -- 7.7.2014 12:25:45 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Strije
7.7.2014 12:26:20   
Ana13
u pravu si,nego sam ja pomislila da se nije nesto desilo. Bitno da se ti osecas dobro,a letovanje moze da saceka user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Strije
7.7.2014 13:51:47   
Vanda
Ipak nema veze sa kremama i sa strijama. Od 8 jutros sam po bolnicama, tri sam promenila i na kraju zavrsila na poliklinici. Dijgnoza je ipak, da uprostim, trudnicki svrab.user posted image Dobila sam gomilu preparata za ljecenje .....nemam kada ni da mazem kreme za strije. To mi je, sto mi je.user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Strije
7.7.2014 15:01:28   
Ana13
Kako se to dobija user posted image Jesu li sigurni da nisi odreagovala na neki sastojak krema za strije? Sta kazu?Hoce li to brzo i lako proci? Pretpostavljam da nema rizika za bebu. Nadam se da ces to brzo resiti i uzivati ostatak trudnoce user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Strije
7.7.2014 15:49:41   
Vanda
Nema pravila kako i zasto se javlja. Treba da odradim jos neke analize ako me ginekolog bude htio poslati user posted image tipa jetra, bubrezi......Prolazi nakon porodjaja do 7 dana. Dobra je vest sto za 10 dana ulazim u 9 mesec ali ako nastavi svrbeti ovim intezitetom odlepicu i tih mesec dana. user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Strije
7.7.2014 15:50:47   
Vanda
Navodno nema posljedica na bebu kao ni na mene samo je uzasno neprijatno. user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Strije
7.7.2014 16:39:04   
Ana13
u,pa dobro,ti si vec pred kraj user posted image Izguraces.Samo nemoj da se ceses ako svrbi,da ne pravis ranice.Mackaj to sto su ti dali i odbrojavaj dane do prvog susreta sa bebom user posted image

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Strije
8.7.2014 13:35:22   
branki*
e,da,mazite stomak,ali pored stomaka i butke,pogotovo gornji deo butina,i one znaju da ispucaju,a i grudiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Strije
28.8.2014 20:26:28   
17 joka
ja nazalost nisam user posted image ali sam iz odredjenih razloga bila debela user posted image i tako smrsah a strija dobih po stomaku masu i po bokovima ima i belih i crvenih više belih

i ni sama neznam odkuda se pojavise user posted image

ima li sanse sa bilo cim to da se smanji ?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Strije
28.8.2014 20:42:38   
branki*
joko,one ce vremenom biti malo manje intenzivne,ali ce uvek biti tu.....vremenom ce postati kao srebrnaste..mislim da tu ne moze puno da se uradi,kad vec nastanuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Strije
28.8.2014 20:47:46   
17 joka
Boze, user posted image user posted image sta ce tek biti kad budem trudna, na sta cu da licim

znam da se sutra vracam vezbanju i da skinem jos 10 kg

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Strije
28.8.2014 21:42:54   
mirkam
Joko, kad ti budeas nama user posted image ima da te boli uvo i za strije i za celulit user posted image
Ja sam se stvarno mazala i to najobicnijim mlijekom za tijelo i nisam dobila ni jednu striju. Mada iskreno mislim da to i nema neke veze sa mazanjem nego vise sa genetikom. Al iskreno nisam se opterecivala i ako dobijem koju, sta da se radi, na to se ne moze uticati.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Strije
28.8.2014 21:53:23   
17 joka
Mirkam, eh da sam user posted image ja to ne bih ni primecivala, ni najmanje se oko toga ne bih potresla

nadam se da ako ih budem dobila da ce biti kad budem user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Strije
28.8.2014 22:12:31   
doktorkakristal
JOKO kao sto ti rekose nema nekog nacina da se uklone,ali se mogu smanjiti,moja jetrva je mazala neki serum ,nema ga ovde kod nas ,videh svojim ocima da su se bas smanjile,jedva se vide,kad budes trudna ne mora da znaci da ce ih biti vise,ma ko sisa strije da ti nas samo obradujes jednom lepom vesti pa da svi ovde nazdravimo,more ima i taj serum da ti narucim iz Svice user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Strije
28.8.2014 22:18:06   
17 joka
Doco,user posted image bice nadam se jednom povoda da se napijete sve ovde kad budem user posted image a ja cu piti mleko

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Strije
28.8.2014 22:30:20   
doktorkakristal
user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Strije
29.8.2014 10:02:00   
Ana13
Mustela ima serum za vec postojece strije.Ja sad mazem Mustela kremu za prevenciju,ali ako se neka pojavi.kupicu i taj serum.Cula sam sa vise strana od svezih porodilja da je delotvoran user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Strije
29.8.2014 20:24:33   
daca77
Ja, nakon potrosenog Eucerinovog ulja , koristim Saljicev melem, ali nije toliko masne strukture kao Eucerin. Od kreme koristi iz Mella kozmetike.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Strije
7.9.2014 10:10:26   
branki*
nestao mi saljic.trenutno mazem niveu plavu za suvu kozu i vazelin.
kazem drugarici-uzela sam vazelin.tek ti ona-za sta,neces valjda da probas?!
reko-ma,bre,bleso,za stomakuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 7.9.2014 10:18:01 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Strije
7.9.2014 10:58:09   
Mala Elena
Za vazelin nisam imala pojma da pomaze ? Gde kupujes ?
Mazala sam striet , mozda od 4_5 meseca kada je poceo da mi se primecuje stomak i evo nemam strije, osim na jednoj dojci oko areole ali evo sad se nesto ne vide, mozda su se povukle user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Strije
7.9.2014 11:11:00   
branki*
ja kupila u jednoj radnji koja prodaje samo hemiju i kozmetiku.racunam da ima u svakoj apoteci.ne znam ni ja da l pomaze,al ajde da probam.masan je,pise za suvu i ispucalu kozu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here