RE: Strije (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Maraj -> RE: Strije (26.5.2015 10:51:01)

Ma jekkiki uzmi obican losion. Ja sam prezafovoljna sa dm losionima. Bas mi lepo vlaze kozu, super se razmazuju, a i poenta je samo tog vlazenja koze da se lakse rasteze tj da ti ne bude suva pa ds pukne. Joj smesna si sa tim q10 [sm=smiley1.gif] umeszo da omeksas kozu ti bi da je zatezes sa q10 [sm=smiley36.gif]




jekiki -> RE: Strije (26.5.2015 10:54:27)

Hvala zenske [sm=smiley1.gif]
a ja malo poludela ali to su hormoni [sm=smiley36.gif] pojavio mi se celulit u tolikoj meri da dobijam rogove, a pijem tecnosti ko luda, ovako mi nije bilo nikad




Maraj -> RE: Strije (26.5.2015 10:56:40)

E pa jekkiki zadržava ti se voda u organizmu otuda ti celulit. Probaj da smanjis so. So vezuje vodu u organizmu




jekiki -> RE: Strije (26.5.2015 11:07:04)

Joj ma znam, smanjila sam ali opet isto, postaje uzas [sm=smiley13.gif]




jess021 -> RE: Strije (31.7.2015 16:20:05)

Mazete li se od kad su ovo vrucine?
Ja sam mozda samo jednom, nesto ne mogu da podnesem nista na sebi kad je ovako toplo. Samo se istusiram i obrisem i opet sam sva mokra od znoja.
Moracu veceras dok opet ne skoci temperatura.




Maraj -> RE: Strije (31.7.2015 16:28:46)

Jao jess i ja sam juce kukala kako se ne mazem.... hocu iz koze da iskocim od vrućine jos kad stavim neki losion/ mleko on mi se zalepi za garderobu....joj bas mi smeta tako da se nija nisam mazala.




Valerie -> RE: Strije (31.7.2015 16:50:45)

jao mazite se, strije kad se pojave, ostanu...




Jole84 -> RE: Strije (7.8.2015 18:27:52)

Valeri jel si ti zaradila neku prvi put? Ja sam se bas redovno mazala, Striet i Niveu tamnoplavu, a pred kraj trudnoce kad sam se bas rastegla, razna ulja. Nisam dobila nijednu, ali nakon porodjaja jesam nekoliko na guzi, mada nisu mnogo vidljive tj nemaju boju, vise su kao labava koza. Na grudima sam dobila kada mi je prestalo mleko i kad su splasle. To su periode kada apsolutno nisam imala vremena da se mazem. U svakom slucaju sam zadovoljna i mackam se i sada koliko stignem, jedino se dvoumim cime. Za sad samo Nivea.




jess021 -> RE: Strije (7.8.2015 19:03:42)

Ja isto ne mou po vrucinama, mozda svaki drugi dan, a koristim Happy mama, odlicna je krema




branki* -> RE: Strije (7.8.2015 19:19:32)

Ja sam u poslednjem tromesecju isto koristila happy mama,dobila sam od rr u paketu za trudnice,fenomenalna krema[sm=bravo.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Strije (7.8.2015 21:50:37)

[img]http://www.dodaj.rs/f/2e/GC/3hsiu9Ae/1/dsc0007.jpg[/img]
Ja sam danas kupila ovaj serum protiv strija. Preporučili su nam ga u školici za trudnice. Stvarno je super. Ja nisam dobila ni jednu jedinu striju a stomak mi je bio ogroman.




Anoniman -> RE: Strije (7.8.2015 21:56:08)

Ja mazem ovaj sto sam dobila od RR,za sada ni jedna strija[sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Strije (7.8.2015 22:21:43)

Drugarica je mazala domacu nevenovu kremu poslije porodjaja da bi sanirala postojece strije. Uspjelo joj je,jedva da se vide.




Jole84 -> RE: Strije (9.8.2015 11:31:39)

Jess, Branki a ko proizvodi tu kremu? Jel prijatnog mirisa?
Nado ocemo recepAt [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Strije (9.8.2015 11:56:50)

Jole,ja ne znam ko proizvodi stvarno,bacila sam ambalazu.imas je u sastavu paketa za trudnice na rr,pa vidi,svi sastojci su prirodni.ja mislim da sam je videla u liliju ovde u beogradu.mirise na biljke,slicno kao striet,samo lepse malo.




jess021 -> RE: Strije (9.8.2015 12:36:00)

IZVORNA PORUKA: Jole84

Jess, Branki a ko proizvodi tu kremu? Jel prijatnog mirisa?
Nado ocemo recepAt [sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]

Jole, to je Mella cosmetics. Videla sam ima u Lilly-u da se kupi. Meni je super sto nema neki miris i nije jako masna, brzo je koza upije. Ja sam od Saljica skoro povracala koliko mi je smetao njegov miris.
Prijavi se za paket za trudnice[sm=smiley1.gif]
A to sto je Nada pisala, mislim da misli na bilo koju Nevenovu kremu, mozda cak i one sto prave u apotekama.




Jole84 -> RE: Strije (10.8.2015 13:34:36)

Aaa Mella koristila sam njihovo ulje, fenomenalno je [sm=bravo.gif]
Bas cu da vidim kremu u Liliju. Secam se da prijatno mirise, i meni nesto Saljic sada mucan.




NadaR -> RE: Strije (10.8.2015 15:45:38)

U pitanju je ona ona obicna nevenova krema. 5k oprane i umućene svinjske masti i 50cvjetova nevena :-) Kod nje je bas djelovalo. Ja sam lijena i neodgovorna pa nisam ni mazala duze od 3-4 dana. :-(




jess021 -> RE: Strije (12.8.2015 13:19:55)

Nado, pa to je onda prava domaca nevenova krema. Nisam cula za to.
Cvet nevena mogu naci samo suseni u apoteci?! Jel sam u pravu?




cockic -> RE: Strije (12.8.2015 16:06:50)

Ja nemam ni jednu iz trudnoće,ali iz puberteta nisam izbegla[sm=smiley36.gif]
Cela guza,butine i grudi.a nemam neke velike grudi,taman ko sto treba[sm=smiley36.gif].u trudnoći sam mazala šaljica sa sinom.sa cerom sam mazala i šaljica i neku što je neko napisao na rr.ide pavloviceva e vitamin,i neka ulja budemo,maslinovo već sam zaboravila.sa cerom me bas svrbeo stomak pa sam se plašila da nepopucam ali sva sreća nisam. I uzimala sam sebamed kupku sa maslinovim uljem,super kupka.




Didy -> RE: Strije (12.8.2015 16:22:50)

Ja ih imam samo na bedrima i dobila sam ih sa Stefanom. Inace se ne vide, osim leti kad picrnima na moru i na plazi. Al iskreno, uopste mi ne smetaju, zabole me.




branki* -> RE: Strije (12.8.2015 22:04:14)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

U pitanju je ona ona obicna nevenova krema. 5k oprane i umućene svinjske masti i 50cvjetova nevena :-) Kod nje je bas djelovalo. Ja sam lijena i neodgovorna pa nisam ni mazala duze od 3-4 dana. :-(

Nado,ovo cu da pravim!
Sta ti je to oprana mast?kako da je perem?i sto pita jess,je l moze taj neven iz biljne apoteke?




Jole84 -> RE: Strije (12.8.2015 22:31:38)

I mene isto zanima [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Strije (12.8.2015 22:42:16)

ja sam se malopre mazala kremom koju sam dobila od rr, mazem i grudi, i stomak, i pozamasnu pozadinu[sm=jezicek.gif], ni jednu nisam dobila, kuc, kuc, mada nisam ni sa Unom[sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Strije (12.8.2015 22:49:51)

Mast se ne rastvara u vodi, kasika masti na casu vode, pa oprati rukom, onako, pomerati mast, vrteti je u vodi, promeniti vodu jos nekoliko puta dok mast ne bude kremasta.
A neven, mislim da moze i onaj iz apoteke.

Ja se i dalje za strije kunem u Dove kremu, onu obicnu, 2 kutije sam potrosila u trudnoci i nemam nijednu striju. Krema je cvrsta, dovoljno masna da seclepo razmaze, brzo se upija.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>