|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Strije
13.8.2015 10:21:36   
NadaR
Objasnila je Ivanka .Sipati vodu ,mutiti,istresti ostatak pa sipati novu sve dok mast ne bude kremasta i bijela.
Zagrijati do faze kljucanja,dodati meven i malo mijesati.
Ostaviti da se ohladi .Sutradan ponovo zagrijati, procijediti kroz gazu i skladistiti. Ne znam za taj osusšeni neven. Kod nas ga uglavnom svi sade u basti i dvoristu pa imamo svjezž.
Vidjela sam negdje da se ova krema moze koristiti i za lice sklono aknama,ekcemima, rane koje sporo zarastaju kao i za hemeroide. :-)

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Strije
13.8.2015 14:28:27   
Maraj
Trudnice drage, kako se mazete na ovim vrucinama? Ja izgoreh
Sva sam se ulepila. Odem istusiram se i kad se namazem opet sam sva ulepljena ko da se nisam tusirala....

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Strije
13.8.2015 19:46:20   
Valerie

IZVORNA PORUKA: Jole84

Valeri jel si ti zaradila neku prvi put?


nisam, na srecu, nijednu. ali se stalno mackam. mene taj grozan osecaj zategnutosti podseti nekoliko puta dnevno ako bih zaboravila. nazalost nisam dobila mellu na strije nego za grudi. mozda je kupim, super je mella. kombinujem sve zivo i uopste mi ne smeta umazanost kad sam kod kuce :) kad izlazim namazem samo mleko sa suvu kozu. nedavno sam otkrila bioten i super mi je vise njihovih proizvoda, i povoljno i fini blagi mirisi. ima mleko za very dry skin, sasvim lepo hrani

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Strije
13.8.2015 21:56:57   
branki*
Hvala,naduska za recopis,valjda cu uspeti da napravim nekad u zivotu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Strije
23.10.2015 20:29:51   
branki*

IZVORNA PORUKA: janabons

MArincice, ja isto koristim Saljicev strijet, za sad, evo druga trudnoca, nemam nijednu striju...nadam se da ce tako i ostati do krajauser posted image


IZVORNA PORUKA: marinchica

Onda ono sto valja-da ne menjamo user posted image


IZVORNA PORUKA: Unina mama

gde ste user posted image
uzela mi mama rezultate, sve ok, hmg 135, gvozdje 9...

marince ja se u prvoj retko mazala , nisam dobila ni jednu, sada sam se mazala ovim sto se dobija sa rr
opet nisam dobila ni jednu, nadam se da ce tako biti do kraja...


IZVORNA PORUKA: marinchica

E videla sam tu kremu bas neki dan u prodavnici, ali evo ti prva koja mi kaze da je probala.
Ja imam sklonosti ka tome, pa moram stalno da se mackam, suuuva mi koza kao barut.



IZVORNA PORUKA: Unina mama

ma ja mislim da za strije zavisi i kakva ti je koza, ja npr moju nikad ne brisem posle tusiranja, vec je pustim da se postepeno sama susi, sada sam se mazala ovom kremom, ali ne toliko cesto, recimo jednom u nedelju dana, a mazem se redovno mlekom za telo, ili balea plavo, ili lpt marselils...



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Strije
2.11.2015 12:41:32   
Animsaj9
Ni ja ih nisam dobila, mada se mazem uljem protiv strija koji sam dobila od rr i super je, prezadovoljna sam, jos ova dva meseca da izguramo user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Strije
2.11.2015 12:44:23   
Anoniman
Anim superuser posted image evo mi smo 39+1 nema ni jedne, mazala sam se kremom sa rr, mozda jednom nedeljno, i rezultati su odlicni, nadam se da ce tako biti i do kraja

(odgovor članu Animsaj9)
  Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Strije
2.11.2015 18:56:53   
madre

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Anim superuser posted image evo mi smo 39+1 nema ni jedne, mazala sam se kremom sa rr, mozda jednom nedeljno, i rezultati su odlicni, nadam se da ce tako biti i do kraja

onda to tvoje bezstrisjko stanje definitivno nije od rr kremeuser posted image
ja se svako vece mazem saljicem, tako sam i u prvoj trudnoci... mada sada imam utisak i da mi je stomak veci, pa osecam i blago peckanje i svrab... nadam se da cu proci bez njih kao i prvi putuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Strije
2.11.2015 19:01:17   
Anoniman
madre mazem se obicnom kremom za telo, lpt marselis, a mama mi je dobila stirje u obe trudnoce, sve zavisi ja mislim od tipa koze..

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Strije
2.11.2015 19:02:17   
Animsaj9
ako smo podlozne tome bice ih,mozemo se mazati svaki sat vremena user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Strije
3.11.2015 16:10:01   
17 joka
drage moje ja cu onda ako ikad budem trudna biti kraljica strija user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Strije
3.11.2015 16:13:35   
Maraj
Ma joko , samo ti nama zabebi , strije su najmanji problem user posted image

evo ja se porodih i nemamni jedne strije. Sve sto sam mazala su losioni za telo iz dm-a. Mislim da je vazno da se koza hidrira da bude vlazna stalno da ne bi doslo do pucanja pa eto makar i to bila obicna mleka i losioni za telo

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Strije
3.11.2015 16:19:16   
emicaa
Maraj slažem se sa tobom,ja imam samo jednu da lijevoj siki ali i ona se slabo vidi,ali stalno sam se mazala nekim običnim buterom za tijelo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Strije
3.11.2015 16:19:53   
17 joka
da sve bi to bilo super ali ja sam skinula 33 kg ukupno i imam strije i tako mi je sad da ih unistim nemam sanseuser posted image

danas me svi prozivaju sta vezbam, sta jedem kad nemam opustenu kozu i celulit da se vide,a ja skoro nista ponekad kad imam volju ali strije su tuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Strije
4.11.2015 8:24:27   
jess021
Ja sam dobila dve male strije na levom boku, ali nista strasno. Skoro celo leto nisam se ni mazala po onim vrucinama, tako da sam super prosla.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Strije
4.11.2015 9:57:12   
janabons
I mi se mazemo Saljicem jednom dnevno, nekad kad me bas svrbi, namazem i dva puta. U prvoj trudnoci smo prosli bez strija, nadam se da cu i saduser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Strije
5.11.2015 12:41:52   
muzicarka
Ja nisam u prvoj trudnoci dobila ni jednu striju a mazala sam se i Saljicem i obicnim mlekom za telo....Nadam se da ce i ovaj put biti isto user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Strije
6.1.2016 19:04:07   
IvanaSK RR
Mislim da stanje sa strijama zavisi od genetike. U prvoj trudnoći sam se sa svacim mackala i nista nije pomoglo. Dobila sam strije po grudima, stomaka i unutrašnji deo nogu.
Cula sam da je vazelin jako dobar protiv strija, pa koristim njega i mešavinu maslinovog i ricinusovog ulja i glicerina.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Strije
8.1.2016 0:35:24   
amelia
Ja sam strije dobila u zadnje dve nedelje trudnoce posle 40 nedelja na boku sam dobila neke sitne strije i jos uvek su plave a na stomaku su odmah postale bele user posted image mazala sam se bademovim uljem isto i ulje od argana.koza na stomaku mi je jos uvek onako kao da imam 80 godina pravim trbusnjake mozda ce da pomognu ali strije znam da ce ostati zauvek user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Strije
24.1.2016 21:29:55   
emicaa
Kad je krajnje vrijeme da se uozbiljim i počnem mazati user posted image
Prvi put sam se mazala čini mi se od početka dva-tri puta dnevno ali sad nikako da počnem a stomak je?sve veći user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: STRIJE
9.3.2016 13:21:40   
IvanaSK RR
Mame koje ste imale dve trudnoće (ili vise)... Da li ste dobile jos strija u drugoj, trecoj trudnoći i da li su stare postale vidljivije?

(odgovor članu AleksandraDj)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: STRIJE
9.3.2016 13:40:04   
MAMAMAJ
Meni se čini kao da su mi malo gušće strijice koje sam dobila u prvoj trudnoći, na nogama, ustvari od prepona, pa deset_ak cm na dole, što npr pokriva i kraći šorc, tako da objasnim.
Bele su,onako zlaćkaste, razgranate i baš su mi nekako lepe. user posted image
To je ono kad se pomiriš sa sudbinom... user posted image
Zaboravih da napomenem da u drugoj trudnoći nisam dobila ni jednu. Ali tada sam i dobila samo 13kg, sada 17.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 9.3.2016 13:41:51 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: STRIJE
9.3.2016 13:42:30   
IvanaSK RR
Jooj, ja nikako sa strijama da se pomirim :)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: STRIJE
9.3.2016 13:45:25   
MAMAMAJ
Moje nisu crvene, ni dugačke, kratke, male belkasto zlaćkaste prugice. Samo što ih je sada više. I imam ih samo tu, tako da nije strašno, a mackala sam se čime sam stigla i kada bih se setila, nisam baš bila redovna, priznajem.
I u tom delu i na bokovima sam se i ugojila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: STRIJE
9.3.2016 13:49:46   
IvanaSK RR
Ja sam se u prvoj trudnoći ugojila 13kg i dobila sam dosta strija. One su sad uglavnom bele, krace.Tesim se da posto se vec koza razvlacila, da ih nece valjda biti mnogo :)

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here