|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: STRIJE
14.7.2016 11:59:09   
pngpme
Tako će i meni biti jer se inače nisu baš razrasle, posle ima da budu kao suve smokve. Makar da posluže svrsi da ne bude da sam dobila strije i čuda po njima a da nisam imala mlijeka, to bi već bio peh. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1051
   RE: Strije
12.10.2016 17:56:24   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja uspela da iznesem 2 trudnoce i to bez ijedne jedine strijeuser posted image user posted image Iako ih sve zene u mojoj porodici imaju!!
U prvoj sam se mazala tamnoplavom niveom, a u drugoj belom SOS niveom.


Hehe, našla post od pre 2 godineuser posted image

Nadam se da ću i ovu treću trudnoću proći bez njih, mažem se kao luda još od pozitivnog testauser posted image Htela bih da mi ostane stomak bez strija, možda bacim tetovažu na njegauser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1052
   RE: Strije
12.10.2016 18:01:44   
Animsaj9
ja sam mazala uljem koje sam dobila na RR Happy mama, i ni jedne nije bilo

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1053
   RE: Strije
13.10.2016 13:45:01   
degu
Evo jasam upravo dobila ulje happy mamma user posted image celu prošlu trudnoću sam se mazala s njim,pred kraj su mi se pojavile strijice oko pupka, neprimetne su, ali me je strah što mi jes ad veći stomak da ću se raspući cela. Mažem se svaki dan,sad nešto razmišljam da krenem 2 puta dnevno

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1054
   RE: Strije
13.10.2016 14:27:15   
emicaa
Degu ne mora znaciti,i meni je sad bio veci stomak a nijedne strije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1055
   RE: Strije
13.10.2016 14:42:43   
Sandricak
Zato sam ja kso lubenica uprkos mackanju...user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1056
   RE: Strije
13.10.2016 14:59:32   
degu

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Degu ne mora znaciti,i meni je sad bio veci stomak a nijedne strije user posted image


A u prvoj trudnoći? Mene brine jer sam u prvoj već počela da pucam,da sam izgurala do termina sva bih ispucala.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1057
   RE: Strije
13.10.2016 15:41:09   
emicaa
Degu nisam ni u prvoj,imala sam na lijevoj dojci dvije ali nema ih vise,ne vide se.
Ne znam da li ima veze ali sam se u prvoj mazala kao manijak tri puta dnevno a sad drugi put sam se mozda 10 puta namazala

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1058
   RE: Strije
13.10.2016 17:45:30   
AnaAna1
Da pitam vas iskusne, ja sam pocela polako da se mazem posle tusiranja samo, grudi i stomak (13 sam nedelja), da li bi trebalo i cesce od toga?

I skoro sam cula za "recept" od jedne mame koja je to mazala sa oba deteta i nije ni jednu striju dobila - kaze pavloviceva mast i AD kapi, pa se to utrlja... jel cuo neko za tu kombinaciju? :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1059
   RE: Strije
13.10.2016 19:23:27   
emicaa
Ana Ana zavisi koliko cesto se tusiras user posted image
Salim se,po nekom mom misljenju bitnije je da se posle cesce mazes.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 1060
   RE: Strije
13.10.2016 19:45:08   
degu
Mene bas brine sto sam u prvoj trudnoci dosla do tacke pucanja, da je jos malo porastao sva bi se raspukla, a sad cu biti veca. Al mackacu se i vise puta dnevno pa cu znati da sam ja dala sve od sebe.
Ana sad ti ne treba cesce, cisto odrzavaj kozu vlaznom. Nisam cula za tu kombinaciju al sigurni je i to ok.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1061
   RE: Strije
13.10.2016 20:38:47   
emicaa
Degu mazi ponekad i maslinovim uljem,preko neku staru pamucnu majicu i eto ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1062
   RE: Strije
8.11.2016 13:15:19   
Изида
А када треба да почне да се маже против стрија? Мислим у ком месецу или могу одмах да почнем.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1063
   RE: Strije
8.11.2016 13:29:51   
emicaa
Izida mozes i odmah,nece da skodi ali kako bude stomacic veci dve vise se mazi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Изида)
Direktna veza do poruke: 1064
   RE: Strije
8.11.2016 16:51:22   
branki*
Mazi odmah,pocni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1065
   RE: Strije
8.11.2016 19:38:13   
IvanaSK RR
Izida, pocni odmah jednom, dva puta dnevno. Kad stomak počne da raste mozes i češće.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1066
   RE: Strije
24.12.2016 21:15:44   
LauraAndrija
Ja se nisam bas redovno mazala, možda više u prvoj trudnoci, ali evo posle dve trudnoce nemam ni jednu jedinu striju. Sad da li je do kreme ili do genetike ne znam, imam jako suvu kozu i mislila sam da ću cela popucati. Mazala sam se sa kremom iz dm-a babylove krema za strije. Inače sa tom kremom se mazala i moja zaova i ona takodje nema ni jednu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1067
   RE: Strije
25.12.2016 12:25:36   
krin 40
U obe trudnoće sam dobila malo strija po donjem stomaku.Ne vide se,nosim dvodelni kupaći.E sad u ovoj trećoj ću videti.Dosta sam starija,ko zna..za sada koristim happy mama kremu koju sam dobila preko rr i super je.Glatka,lepo vlaži kožu.Nadam se da neće biti novih

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.12.2016 12:26:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1068
   RE: Strije
25.12.2016 12:30:53   
LauraAndrija
Mislim da se koža već raširila u prve dve. Moja snajka u trećoj nije dobila ni jednu novu, najviše je popucala u prvoj, ali ništa puno, malo oko pupka i ne primeti se toliko.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1069
   RE: Strije
2.3.2017 12:32:07   
tamara837
Ja sam trenutno 20+3 i vec dve sedmice se mazem Saljicevim melemom nekako mu najvise vjerujem,a divnoo mirise

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1070
   RE: Strije
2.3.2017 12:50:09   
tamara837
Ja sam 20+3 trenutno i mazem se vec 2 sedmice

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 1071
   RE: Strije
2.3.2017 17:26:24   
Mariya
Ja uspela da iznesem 3 trudnoće i rodim 3 dece bez ijedne jedine strijeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tamara837)
Direktna veza do poruke: 1072
   RE: Strije
2.3.2017 19:06:40   
milicicak
Moje strije i ja imamo duguuu istoriju, tako da me pojava novih u trudnoci uopste nije tangirala. Nije da nisam pokusavala da se mazem ali mi je i od Saljica i od Eucerina bilo mukaaaaaa pa sam batalila.
Sad treba da kupim na poklon kremu protiv strija, vidim da je vecina ovde zadovoljna Mella kolekcijom. Ima li jos nesto sto bih mogla da uzmem u obzir?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1073
   RE: Strije
2.3.2017 19:20:18   
degu
Mico meni je Mella najbolja, u prvoj trudnoci s njom sam prosla bez strija,sad sam ih ipak dobila oko pupka,mazala sam se bademovim uljem i mellom.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1074
   RE: Strije
3.4.2017 9:15:52   
krin 40
Da pihvaćum hapoy mama kremu.Koristim je celu trudnoću.Danas sam u osmom i nema ni jedne nove strije.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here