RE: Strije (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Anoniman -> RE: Strije (19.8.2009 14:52:29)

Shishice, nije to skupo!




AtenA -> RE: Strije (19.8.2009 14:53:21)

TAKO JE!
mm se nakostresi kada me vidi svu kao izlakiranu[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]!
Ali sta da mu radim bolje da istrpi to sada nego da me gleda posle svu ispucalu!




AtenA -> RE: Strije (19.8.2009 14:55:41)

Nije toliko koliko si navela ,kod nas je negde oko 300din,mozda 320!




Shishica -> RE: Strije (19.8.2009 14:57:17)

Uh.. Nadam se [sm=bravo.gif]
To je vec puno bolje!
A jel smrdi? Ja volim miris maslinovog ulja...ako to ima u sebi..mislim da ima..




Anoniman -> RE: Strije (19.8.2009 14:57:28)

Pa da, znam da je nešto smešno jeftino.




AtenA -> RE: Strije (19.8.2009 15:02:08)

pa meni se ne svidja miris,ali boze moj...
sastav:krechna voda,maslinovo ulje,lanolin,ekstrakt shisharke,stearinska kiselina,miris o,2%,Euxyl K100 O,O4%(sta god to sve znacilo,super je)




Shishica -> RE: Strije (21.8.2009 13:12:32)

Evo sad sam bila u apoteci i trazila Striet. Kad je vec otkucala videla sam da mi je dala Mentu (Padej u saradnji sa Saljicem).. 330 dinara.
U prethodnoj apoteci u kojoj sam trazila isto pokazala mi je i Mentu i bas pravog Saljica (petsta i neki dinar) i kaze da je razlika valjda u koncentraciji..da je Striet jaci..
Da li sam pogresila ili ne ne znam..
Sastav je isti kao taj gore napisan..




Shishica -> RE: Strije (21.8.2009 14:47:01)

Aaaa???




AtenA -> RE: Strije (21.8.2009 16:28:32)

pa ne znam,ja sam u prvoj trudnoci koristila striet,a sada su mi dale tu mentu,ja bih rekla da je isto!miris mu je isti,doduse mozda je stijet bio malo gusci ali nisam sigurna bilo je to pre cetiri god.[sm=smiley36.gif]
nisi pogresila sto si uzala mentu!




Shishica -> RE: Strije (21.8.2009 16:31:57)

E pa hvala AtenA.. Pocecu da mazem tamo gde ih vec imam.. da vidim sta ce da bude.. A nadam se da ce mi i trebati uskoro za stomak [sm=nosecka.gif]




AtenA -> RE: Strije (21.8.2009 16:39:12)

mazi se!A drzim fige da u sto skorije vreme pocnes da capas stomak!
P.S.tamo pise da postojece strije treba malo jace masirati tj. utrljavati kremom!




Shishica -> RE: Strije (21.8.2009 16:41:00)

Da, ali oni sigurno misle na te sveze strije, a ove moje su matore [sm=smiley36.gif] Moracu BAS jace da utrljavam [sm=smiley1.gif]




A.N.A. -> RE: Strije (1.9.2009 20:29:06)

Kupila sam danas Striet Saljicev- 530din, a pokazivale mi u apoteci preparate od 3500din i navise... i sad se predomisljam mozda je trebalo neki skuplji preparat da kupim... Ne znam koliko mu cena ide uz kvalitet ili je sve to isto-samo razlika u ceni zbog proizvodjaca!?!??!

U trecem sam mesecu, jos uvek nisam "porasla"-ali krenuh sa mazanjem. Mozda mi je rano?!?! Ili da se drzim one stare-bolje spreciti nego leciti?!?!?




Lilly* -> RE: Strije (1.9.2009 21:26:59)

Cena nije garancija kvaliteta. Šaljićevi preparati su odlični! Nisi pogrešila što si ga kupila. Nije rano da počneš da se mackaš [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




BiBi81 -> RE: Strije (2.9.2009 13:42:15)

Koristim sve vreme trudnoće i to svakog dana Striet i hvala Bogu nemam ni jednu novu striju od kada sam trudna. Pre par dana mi je ponestalo zaliha, otišla sam u apoteku, tamo su mi ponudili Menta s objašnjenjem da je isti sastav po dosta manjoj ceni (200 din.razlika) , različit proizvođač. Nije ovaj melem loš, ali ubedjena sam da je Striet delotvorniji! Tačno osetim kakva mi je koža lepa i vlažna ujutru ako sam veče pre toga stavila Striet. Menta je dosta ređa, nije loša, ali ne tako dobra...




Rivana -> RE: Strije (2.9.2009 13:47:46)

Ja sam striet mazala u trudnoci imala sam ogroman stomak, i dosta se ugojila i evo nemam ni jedni jedinu, odlican je inace mi je koza podlozna tome. Kao klinka dok sam naglo rasla pojabljivale su mi se sada posle porodjaja nema ni jedne [sm=smiley1.gif] ZIVEO STRIET[sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Strije (2.9.2009 13:53:10)

I ja sam koristila STRIET,imala sam ogroman trbuh,uglavnom je to bila debljina jer je beba bila svega 3,150,ali nemam ni jedne strije![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Ali zapamtite nešto važno,samo redovnim mazanjem se mogu izbjeći strije,znači ne preskakati mazanje nikada i po mogućnosti ko planira trudnoću mazati trbuh i prije zatrudnjenja!




Rivana -> RE: Strije (2.9.2009 13:55:18)

IZVORNA PORUKA: lu

I ja sam koristila STRIET,imala sam ogroman trbuh,uglavnom je to bila debljina jer je beba bila svega 3,150,ali nemam ni jedne strije![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Ali zapamtite nešto važno,samo redovnim mazanjem se mogu izbjeći strije,znači ne preskakati mazanje nikada i po mogućnosti ko planira trudnoću mazati trbuh i prije zatrudnjenja!


U pravu si ja sam mazala tri puta dnevno od treceg meseca sam pocela
I nisam ga stedela nego bas, bas mazala i noge i guzu a najvise stomak [sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Strije (2.9.2009 13:59:18)

I cice[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Rivana -> RE: Strije (2.9.2009 14:02:32)


IZVORNA PORUKA: lu

I cice[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Naravno to obavezno [sm=smiley36.gif]




mihi -> RE: Strije (2.9.2009 14:10:37)

Ja sam koristila Chicco, Mama Donia za grudi i za stomak posebno mazala sam se kad mi padne napamet i ni jedna strija a mislim da je tu ipak u pitanju kvalitet kože, moja mlađa sestra se mazala Chanel kremom koja košta 120 evra i opet su joj se pojavile strije na stomaku i bokovima.




nina83 -> RE: Strije (3.9.2009 18:13:55)

Ja sam u pocetku mazala bademovo ulje, pa sam presla na Striet i Pavlovicevu. Sve je bilo ok do pre mesec-dva, od kada su pocele da mi se pojavljuju strije na grudima (donji deo), i nesto malo na kukovima. Ovo na kukovima nije strasno, ali su mi grudi bas ispucale, skroz je tamno smedje, uzasno izgleda[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image] 
Pitam se da l ce se barem jedan deo povuci, da li postoji neki tretman za ublazavanje strija??




Brand new mama -> RE: Strije (3.9.2009 18:18:54)

Kolega!!Meni su sada grudi popucale(isto u donjem dijelu) i nadam se da ce se bar malo povuci(samo-meni su ljubicaste) Uzas!!I ja sam se mazala i "Striet"-om,i Mentom i ovdasnjim nekim uljima...ali kad je bal....




indy_25 -> RE: Strije (3.9.2009 18:24:18)

Ja sam se mazala redovno nekim uljima i kremama tata mi poslao iz njemacke i nije bila nijedna crtica u toku trudnoce to sam non stop provjeravala a kad sam se porodila i kad sam vidjela pored viska kila to mi je nateze palo i plakala sam zbog toga, imam ih po stomaku i po grudima. a moja svekrva rodila 4 i nigdje nijedne strije nije se nicim mazala. Misli da ima tu i do koze da li je elasticna ili nije.




Verus -> RE: Strije (3.9.2009 18:26:37)

Mislim stvarno da je SVE u genetici i kvalitetu koze.  Citala sam cak i negde da mazanje ne pomaze ako je koza sklona pucanju. Skoditi nece pa mazite! 
Moja mama nije nikada mazala i nema nijednu, a ja losu kozu na tatu pa imam strije i od naglog rasta, pa kontam ne ginu mi, ali mazem se vec nekoliko nedelja...pa kud puklo da puklo! 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>