|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
4.8.2009 13:49:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

Sta se desava ili cini ako se malo izgori na suncu,a stomak dobije malo crvenila i pecka? Jel to moze da steti bebi?


Trudnoća i sunčanje KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
4.8.2009 14:08:31   
Anoniman
OK....Ali sta da uradim ako mi izgori stomak i pecka me....i da li to steti bebi....?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
4.8.2009 14:09:39   
Anoniman
Ne znam draga, pitaj u drugoj temi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
6.8.2009 12:13:16   
Anoniman
Jedno pitanjce (nadam se da spada u ovu temu user posted image )-
koliko se sme plivati dnevno????
Doktorica me je juče pregledala, sve ok mogu na more za vikend, a zaboravih da je pitam koliko smem da plivam. 10 min, pola sata????user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
6.8.2009 14:01:31   
marince1
ja bih rekla onoliko koliko tiprija.To zavisi od tvije kondicije...

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
6.8.2009 14:08:54   
Markovicka
Ma naravno, treba samo slusati svoje telo./ Verovatno neces moci onoliko koliko si pre trudnoce mogla. Kad osetis umor ti stani, bez preterivanja. Bebica ce da uziva dok ti plivas, kazu..

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
7.8.2009 7:05:32   
Anoniman
Hvala puno! Evo, jos danas spavamo, pa na more!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image


(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
7.8.2009 7:31:38   
marince1
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 11:55:40   
Anck Su Nmaun
Planirali smo da odemo do Madjarske na neke termalne bazene..kazu super je...zanima me smem li ja da idem? Znam da kazu da je za trudnice dobro da se bave plivanjem a s druge strane neznam za infekcije od   vode???

Stra vi mislite??

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 12:04:56   
buhla
hm... znam da su rekli da ne bi trudnice trebale da se kupaju sa bas vrucom vodom, a tremalna to jeste user posted image a i kao izbegavati pravljenje kupki...
moja drugarica je išla na adu svaki dan i tamo se kupala + je išla na termalni bazen na fruškoj gori i ništa joj nije falilo. mislim da sve to zavisi od osobe do osobe.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 12:25:35   
Dora
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Planirali smo da odemo do Madjarske na neke termalne bazene..kazu super je...zanima me smem li ja da idem? Znam da kazu da je za trudnice dobro da se bave plivanjem a s druge strane neznam za infekcije od   vode???

Stra vi mislite??



Draga, moraš se raspitati kolika je temperatura termalne vode jer se trudnicama ne preporučuje kupanje u vrućoj vodi... podstiče širenje krvnih sudova a kako imamo više krvi u organizmu nego obično, opterećuje se srce i sve tako redom...ne znam nisam stručna ali ipak se raspitaj dobro...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 12:27:05   
suncokretizbloka
U Madjarskoj, obicno na jednom mestu postoje termalni bazeni sa razlicitim temperaturama vode. Mislim da oni sa nekom srednjom temperaturom nikako ne mogu da naskode trudnici. Ja bih samo dodala da zbog zastite od infekcije treba staviti tzv. plivacke tampone(oblozeni su voskom,ali mislim da ne mogu da se kupe u Srbiji), ili kao alternativu tome tampon umocen u kantarionovo ulje. Zelim vam lep provod i super kupanje :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 14:35:37   
Anck Su Nmaun
Joj  hvala suncokretizbloka... bas bih volela da odem...al se eto sad nesto ustrucavam! user posted image

(odgovor članu suncokretizbloka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 14:48:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Joj  hvala suncokretizbloka... bas bih volela da odem...al se eto sad nesto ustrucavam! user posted image



...ja nemam neki pametan savet jer sam istraumirana  ... ali evo, iz srca - ćuti tu kući i mani se bazena(ipak je to voda koja stoji, izem ti ja i hlor i čudesa...) i onoga  u šta nisi sigurna dok se ne porodiš! user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
25.1.2010 16:26:32   
aster
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Joj  hvala suncokretizbloka... bas bih volela da odem...al se eto sad nesto ustrucavam! user posted image



...ja nemam neki pametan savet jer sam istraumirana  ... ali evo, iz srca - ćuti tu kući i mani se bazena(ipak je to voda koja stoji, izem ti ja i hlor i čudesa...) i onoga  u šta nisi sigurna dok se ne porodiš! user posted image user posted image



Slažem se sa kaliopi. A posle ćete se svi zajedno brčkati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
2.1.2011 13:04:07   
~Nim~
Ja hocu na bazen,a moj ginekolog kaze ne user posted image
Privatnik kod koga sam radila 4d ultra zvuk rekao mi je da je bazen cak i preporucljiv.
I koga ja sad da slusam?
A svake zime idem na bazen u Obrenovac i Lazarevac jer je tamo super toplo,
temperatura vode je 25-28, a prostorije oko 30 stepeni.
Videla sam na netu da Stari Dif ima specijalan termin na bazenimu za trudnice - u pitanju su vezbe u vodi

_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
2.1.2011 13:07:24   
Olga75
Nim , bazeni se ne preporucuju trudnicama , zamisli koliko bakterija ima u toj vodi a ako nema zamisli koja je kolicina hlora upotrebljena da bi ih pobili user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ~Nim~)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
2.1.2011 13:14:49   
maja19
Olga je u pravu i ja se ne bi usudila da idem na bazn..u obe trudnoce sam isla na more i ako je bio bazen nisam se usudila da udjem..plasila sam se svakojakih infekcija...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
16.6.2011 19:32:06   
Mariya
Vidim da odavno niko nije pisao na ovu temu, pa da je obnovimo!! Meni se taaako ide na bazen, a dr. mi je rekao da nisam bolesna nego trudna i da mogu na kupanjac, samo ne u pretoplu vodu. Kontam da je ona od 27-28-30-32 stepena ona koja je ok.....Ja godinama odlazim u nekoliko mesta gde je provereno čisto(pošto sam ja detektor za čistoću vode - ukoliko voda nije u redu, eto mene za 2 dana kod ginekologa sa infekcijomuser posted image ) pa sam tako skontala koji su bazeni u redu... Nego, ima li trudnica koje se kupaju ovog leta na bazenu? Jer ja ću izludeti, budem li ovo leto sedela u kući...

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
16.6.2011 19:34:51   
Anoniman
Ja sam celo prošlo leto provela na bazenu, činjenica privatnom, ali ako znaš da je čisto, zašto da ne? Bilo mi je diiiivno. Milina je u vodi, stomak uopšte ne osetiš. Zato se težina javi čim se uhvatiš za gelender stepenica. user posted image

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
16.6.2011 23:21:35   
choopa choops
Ja nisam smjela da idem u more. Valjda zato jer sam bila otvorena jos od petog mjeseca user posted image , kasnije sam morala i da mirujem. A na bazen tek ne bih isla. Ne znam user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
17.6.2011 11:46:18   
bajkica
Ja mislim da su more i privatni bazeni, za koje znas da su
cisti ok. Plivanje prija u trudnoci....javni bazeni...ne basuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
17.6.2011 11:49:55   
bebać
Ja sam u trudnoći išla i na bazene i na more,super sam se osjećala...bila sam pokretljiva i meni super...al' sam stomačić uvijek umotavala nekakvom maramom da ne bi izgoriouser posted image user posted image

čak sam se po moru penjala po nekakvim stijenama,ja i m tražili sebi 'user posted image user posted image sklonište'

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bajkica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
17.6.2011 17:35:23   
Mariya
Ne znam ni sama, ako mi dosad nije škodilo, a ustanovila sam koji mi bazeni odgovaraju ja bih išla da se kupam... Sestrina drugarica je izjavila da ona mora svake godine na more jer će zaboraviti da plivauser posted image Tako ću i ja. U svakom slučaju, 30.og idemo kod dr na redovnu kontrolu pa ćemo ponovo da se konsultujemo da li možemo na kupanjac..

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bazeni, reke, jezera, more i trudnoća
5.9.2011 20:51:41   
Jesenjin
Hmmm... Ja sam se bas ponadala nekom wellness programu. Mislim da mi kupanje u mineralnoj vodi od 28C ne bi skodilo. Sta vi mislite?

_____________________________

Ko sam?
Šta sam?
Ja sam samo sanjar,
čiji pogled gasne u magli i memli.
Živio sam usput,ko da sanjam,
kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here