|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:19:52   
lesica
user posted image E sad samo da nadjemo neku gataru da nam predvidi jelte sta vec treba,pa da se organizujemo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:24:42   
maslackic
ee, juce istekla ponuda za koju sam ja znala za jogu...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:35:53   
nina26
Nina cek pa odakle si ti?ima ja mislim za sve regione


U Grckoj zivim.

I taman sam se uspanicila da nemaju oni to ovde, kad divnog li cuda imaju i Grciuser posted image

Sobzirom da su ovde cene stvarno nabudzene za bilo koje vrste usluga, ovi popusti su fantasticni, sigurno cu nesto isprobatiuser posted image

Super za temuuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:40:36   
bea83
IZVORNA PORUKA: maslackic

Bea, javljaj iskustva sa Brazilskog ispravljanja user posted image mene nekako strah za to da idem, sve mislim zeznuce mi kosu, a ti ces se bas sredis za leto user posted image


Javiću al idem tek 17.07., a od sledeće nedelje relaks masaža, solarijum i anticelulituser posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:49:38   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nina26

Pa nije vam ovo lose, samo vidim ovo vazi za SRuser posted image


Ninče verujem da to ima i kod vas, ja sam bila skoro u Dubaiu i tamo svi to koriste, uveliko.

Ja sam kupila jednom neke bananasplitove, ok su bili, taman smo neke goste odveli user posted image

Jednom sam uzela pedikir u kraju, on je bio odličan, i jednom sam uzela akvabik, bila sam baš zadovoljna.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 14:59:25   
sanji
Ukucajte u pretraživač qVoucher (imate i objašnjenje kako se kupuje qvoucher-om što je po meni najbolje i najjednostavnije) i imate pod opcijom Šta kupiti qVoucher-om sve sajtove grupne kupovine na jednom mestu.
Mi kupovali par puta i bili jako zadovoljni. Ja ubedila i mm da uzme naočare i bio je oduševljen.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 15:01:08   
mejvis
Ništa nisam ovako kupila ali zvuči super!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 15:19:36   
PoisonEve
Lesice ja moram da odem dosta dalje, ovako bi me zvali svakih 5 min jer znaju da mogu da se vratim.
Viking, user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 15:27:32   
Rivana

IZVORNA PORUKA: viking RR

evo kad smo već na temi (ne znaš da li da se smeješ ili da plačeš)

http://www.e-mart.rs/ponude/40-popusta-na-kompletne-pogrebne-usluge-sa-emart-vaucerom-nudi-vam-nebeski-flor

Ajooj, ali najgore je rok isteka kupona pa datum, ako niko ne umre dotle propade vaucer, jao crni humor!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 15:51:27   
sanji

IZVORNA PORUKA: viking RR

evo kad smo već na temi (ne znaš da li da se smeješ ili da plačeš)

http://www.e-mart.rs/ponude/40-popusta-na-kompletne-pogrebne-usluge-sa-emart-vaucerom-nudi-vam-nebeski-flor

I da se smeješ i da plačeš! Veću glupost nisam skoro videla.user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 16:00:26   
viking
Meni je hit što piše "Prodato 1, ali ima još!"

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 16:18:22   
nina26
Meni je hit što piše "Prodato 1, ali ima još!"


oo sta sve necemo videti, stvarno crni humoruser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
22.6.2012 16:57:37   
pandina

IZVORNA PORUKA: bea83

Ja sam našla najbolje ponude na Kupoman.rs i KupiMe.rs, mada su ok i ovi što je lanajelena navela(ako zabranjeno reklamiranje brišite) ali sve zavisi šta tražiš. Uzela sam 10 anticelulit masaža za 1900din, 50 min solarijuma za 350 din, pedikir i manikir za 550, relaks masažu za 290din i brazilsko feniranje sa keratinom za 1490 din


Uh, bea, ala ces da se udesis user posted image

Ja vec mesec dana nisam nigde mrdnula, sva mirisem na mleko, dlake na nogama samo cvetaju, nisam se posteno ocesljala. Jedino se redovno tusiram. Jedva cekam da mi Vule malko ojaca da se konacno i ja uljudim user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.6.2012 14:06:02   
crazymama
bas sam hepi sto sam ubola zanimljivu temu, ja imam dosta iskustava i dobrih i losih, ali beba mi ne dozvoljava da pisem, pa kad nadjem vremena za dugacak post, eto mene :) do tad citam!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.6.2012 23:36:42   
vukosava
Dolazi Amerika i kod nas. Ja mislim da te na taj nacin teraju da trosis za neke stvari koje ti ne bi pale na pamet. Ja koristim kupone samo za ono sto inace kupujem. Ovde su prilicno agresivne kampanje tipa: "Sacuvacete pare ako kupite ovo ili ono i slicno". Sacuvacu ja pare ako nista ne kupim.

< Poruku je uredio vukosava -- 23.6.2012 23:37:04 >

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.6.2012 11:42:20   
lelaigor
Ja sam zasad imala pozitivna iskustva. Kupila sam 2 kolača + 2 soka i išla sa mužem i ćerkicom zimus da se zasladimo. Kupila sam po spa dan za mene i muža u jednom hotelu. Kupila sam depilaciju ruku, nogu i intimne regije. Mislim da nisam ništa više, ali nameravam. Što vukosava kaže, neke stvari koje su mi zaista potrebne ću naravno uzeti na popustu, ali neću sve po svaku cenu.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.6.2012 13:16:30   
jance
nas su preko te grupne kupovine prijatelji vodili na cardu na riblju corbu i ribu. riba i nije bila nesto al smo se od riblje corbe ubili! user posted image
mm mi je poklonio preko toga, pranje-sisanje-feniranje i to je do sada jedina stvar koju sam od porodjaja uradila za sebe.

da i poklonili na bili jedni poznanici pizzu i palacinke za dvoje posto oni nisu mogli da iskoriste, ali tu sam bila malko razocarana, nista se ja od toga nisam najela user posted image

da, mm je na jednom od tih sajtova imao poklon 150din i da ih iskoristi za 7 dana ali naravno nije, za tih 7 dana nikakvih zanimljivih ponuda nije bilo....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.6.2012 17:33:02   
Anoniman
Bea , ako se setis kad zavrsis sa anticelulit masazama i ako budes zadovoljna napisi gde si ih radila user posted image
Sto se tice grupnih kupovina i uopste kupovine preko neta , veliki sam fanuser posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
26.6.2012 12:34:12   
crazymama
e, evo dok minja spava, da napisem i ja svoja iskustva...

kad su se pojavili ti sajtovi, zaletela sam se i stalno sam nesto kupovala... onda se desilo da mi nekoliko kupovina propadne, jer nisam stigla da zakazem, ili nisu imali slobodnih termina koji meni odgovaraju, pa sam se smorila i neko vreme prestala da kupujem...

npr. propali su mi kuponi za neki bazen, jer sam mogla samo vikendom, a oni su sitnim slovima napisali da ponuda vazi samo radnim danima, a ja sam uplatila i nisam to videla... onda kad sam mogla, ponuda je istekla neka dva dana i nisu hteli da mi izadju u susret da ipak iskoristim kupone... isto tako su mi propali i kuponi za kompletan oftamoloski pregled u nekoj optici, jos sam uzela i za mamu i za sebe, i nisam stigla da zakazem kad mi odgovara i tako dan za danom istekne rok... uplacivala sam neke spa tretmane, kavitaciju, treninge za power plate... to bih izdvojila kao pozitivno iskustvo, jer je power plate jako skup, pa sam na ovaj nacin uspela da isprobam za male pare kako to izgleda... kasnije sam po regularnoj ceni uplacivala i trenirala sve dok nisam zatrudnela, i odusevljena sam bila, tako da nastavljam cim se jos malo oporavim od porodjaja... isla sam jednom na masazu celog tela u neki bas fensi salon, kostalo je 890din, a regularna cena 2500din, bila sam jako zadovoljna... mada sam i tada otisla u 3 popodne, kad su imali slobodan termin, a meni masaze prijaju vise predvece, ali dobro... kupila sam kupon za pedikir u masaznoj fotelji + manikir i lakiranje OPI lakovima za nekih 400 dinara, a kad sam otisla ispostavilo se da su prodali preko 300 kupona i da su se smorili od musterija, i otaljali su posao samo da obave... tako me je smandrljala na brzaka, a kad smo dosli do lakiranja opi lakovima, u ponudi je imala 5 boja opi lakova, i 50 boja nekih kineskih... eto, tu sam se razocarala i shvatila da treba da izbegavam ponude u kojima se proda neogranicen broj kupona, jer tada ne moze da se pruzi kvalitetna usluga, to potpisujem... mozda i moze ako iskoristite kupon medju prvih deset, a kasnije vec opada njihova volja da vas istretiraju kvalitetno.

poslednjih nekoliko meseci sam napravila pauzu sto se kupona tice, a onda sam naisla na ponudu za ciscenje kuce, 180din po satu, sto je bas jeftino... a kako sam u potrazi za zenom koja ce mi dolaziti dva puta mesecno da mi ocisti stan, rekoh ajde da isprobam ove, pa da vidimo za ubuduce... uplatim ja 8 sati, racunam, jedan radni dan, da dodju i da mi ociste sve generalno. agencija je ostavila samo broj mobilnog, nemaju sajt, nista... zovem da zakazem, broj nedostupan, zovem opet ne javlja se niko, i tako nekoliko dana... pozovem ja nadlezne sa sajta koji je dao ponudu, i zatrazim povracaj novca... tada mi se javlja zena koja drzi agenciju i kao "ajde ipak da se dogovorimo, hocete u nedelju?" ja joj kazem ne odgovara mi vikendom, nego radnim danom, od 9-17 ili od 10-16, a ona na to "jao, pa vi hocete svih 8 kupona u jednom danu da iskoristite??" pa normalno, necu da mi dolaze 8 dana po sat vremena, svasta! i kazem ja njoj da se cujemo krajem sledece nedelje za cetvrtak ili petak... i ona meni kaze ok, ako ja zaboravim, vi se javite... ja je zovem u sredu, ne javlja se, saljem joj sms, ne odgovara... zovem je cetvrtak, ne javlja se... saljem joj sms da mi odgovori da li moze neko da dodje u petak, da bih organizovala cuvanje bebe... ona mi salje sms da ce mi se javiti uvece, ja je zamolim da to bude do 19h najkasnije, zbog moje organizacije... ona ni to ne ispostuje, vec mi salje sms oko 22h u kojem mi nudi da neko dodje u nedelju posle 15h?! i pored toga sto sam joj naglasila da mi vikednom ne odgovara, a ne znam kako je misli da mi ciste posle 15h, 8 sati, do kad da ostanu? do ponoci??
i tu se jako iznerviram i zatrazim definitivno povracaj novca, koji su mi juce i vratili bez problema.

posle vidim da je ta agencija dala ponudu na jedno 5 sajtova, za isti period, pa normalno da ne moze da stigne svakome da izadje u susret sto se termina tice, kad je prodala ko zna koliko kupona, pa sad iskljucuje telefon i ne odgovara na pozive, jer ne zna ljudima sta da kaze...

eto, iz licnog iskustva vam savetujem da obratite paznju na broj prodatih kupona, da dobro procitate sta pise sitnim slovima u napomenama, da posle ne bude kasno, a para za bacanje nema niko danas...

sto se kupona za vecere i ruckove tice, to nisam kupovala, a svidjaju mi se ponude za jednodnevne izlete po srbiji, to cu mozda ubuduce kupovati... do sad nisam mogla zbog trudnoce.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
26.6.2012 22:19:42   
JellK
Uuuuu ovo je moja omiljena tema user posted image
Evo mog iskustva user posted image
Mene je mm navukao na te sajtove,mislim da sam se uclanila u desetak i mejl mi je stalno krcat user posted image
Kupovali smo do sad rucak,vecera,pice i sl stvari i bas sam zadovoljna,onda torte...mmmm user posted image ,spa na Adi (fenomenalno!!!),slike,foto-album,putovali u Rumuniju,vise ne mogu ni da se setim!
Jedino nisam bila zadovoljna ponudom za stiker sat koji nema veze sa slikom na sajtu i sa onim sto sam dobila!
Sad jurim za voznju,pa ako vidite ponudu takvog tipa molim da mi javite (moze i na pp)
Hvala user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
26.6.2012 23:06:05   
crazymama
zaboravila sam da pomenem da sam jednom kupila ultrazvuk grudi za 1250din u jednoj privatnoj klinici i bila sam prezadovoljna.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 10:12:08   
lanajelena
Juce bas pricam sa jednom devojkom koja je planirala da uplati letovanje na ovaj nacin,bila je spremna da ode u postu i da plati ali joj nesto nije dalo mira pozove agenciju i kaze trenutno nemamo vise tih kupona(otisli su da dogovore za jos ali trenutno nema)zato za tako nesto vece preporucujem da prvo proverite user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 11:42:28   
Veca77
IZVORNA PORUKA: JellK

Jedino nisam bila zadovoljna ponudom za stiker sat koji nema veze sa slikom na sajtu i sa onim sto sam dobila!

Razlikuju se u kazaljkama. Kada naručiš stiker sat, biraš koju ćeš šaru i to ispadne super, ali dobiješ mehanizam koji nije ni nalik onome na sajtu već je onaj najprostiji mogući. Ali ja sam ipak zadovoljna kako su mi uradili stiker jer sam tražila šaru koja nije bila u ponudi i ispalo je stvarno super.
Što se mojih iskustava tiče, ja sam već oko godinu i po korisnik usluga na ovaj način. Koristila sam uglavnom kozmetičke usluge (masaže, sve tretmane za lice, mezoterapiju lica i nogu), frizerske usluge (samo feniranje jer za šišanje i farbanje imam svoju friz.), restorane, teniske terene, pranje automobila, medicinske usluge, plovidbe rekama, zidne stikere.... sigurno ima još ali ne mogu da se set_imuser posted image
Pažljivo uvek pročitam ponudu:
-koliko još dana traje ponuda
- do kada i kojim danima/terminima mogu da iskoristim ponudu
-koji je rok za plaćanje ...
I u slučaju da je to nešto što mi treba i u šta vremenski i finansijski mogu da se uklopim, ja uplatim. Plaćanje uvek vršim preko mog e-banking naloga i pokazalo se jako pogodnim. Ne idem u poštu/banku - ne čekam red.
Moja iskustva su pozitivna i stvarno nemam ništa loše da kažem...

< Poruku je uredio Veca77 -- 27.6.2012 11:44:13 >


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu JellK)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 11:46:42   
Veca77
Samo da dodam da imam 30 kupon-sajtova ali da samo dva puta nedeljno imam vremena da ih sve posetim i vidim šta nude. Od tih 30, trenutno je nekih 4-5 koji zbog nečega ne rade, tj. nemaju ponude.

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 11:51:50   
minavb
Uplatila preko kupona dve odlične teretane, dopunske časove vožnje, par puta manikir i pedikir, dva puta depilaciju i našla ovu moju super manikirku kod koje sada stalno idem. Svime sam bila vrlo zadovoljna. Ovaj instruktor u auto školi je strava i ne pušta me na miru dok nešto ne uradim baš kako treba.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

menstruacija
icika26

da li vam se desavalo da vam kasni ,a da nije u pitanju trudnoca

da (82%)

ne (18%)


Ukupan broj glasova: 164

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here