|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 11:52:06   
Ana RR
Mi smo samo jednom kupili kupon za magnete za frižider sa fotkom koju mi donesemo u elektronskoj formi, kupili smo dva kupona i to je 6 magneta. Kad smo preuzeli magnete pukla sam od smeha, fotku su nalepili na stiropor i onda stavili kockicu magneta. To sam mogla i sama da napravim i bolje bi izgledalo pošto su fotke katastrofalno odrađene.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 12:01:39   
minna
Ja za sada nista nisam uzimala, ali sam gledala epilacije i to bih mozda uradila, samo bih morala dobro da pogledam do kada to vazi i koliko bih tretmana mogla da odradim u tom periodu i onda da kupim toliko kupona. Samo me mrzi, ali moze bas povoljno da se nadje koliko sam videla...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
27.6.2012 12:05:09   
peca
Ja imam samo lepa iskustva sa tih sajtova, mada ih ne koristim precesto user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.7.2012 15:41:57   
jance
ako ikako imate mogucnost da platite karticom, iliti preko racuna, uradite to, kupon vam stize odma!

ok mozda tako i radite od pocetka, ja nisam, pa sam se svaki put njakala do poste, pa cekala skoro 24h da njima legne uplata i posalju mi kupon.

inace kao dobra snajka, narucila sam svekrvi i zaovi pedikir i sredila sve, termin im zakazala, mapu odstampala (jedino su one platile)user posted image

i narucili smo tortu za svadbu, 2kg za 990din, svarcvald.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.7.2012 15:44:32   
jance

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo samo jednom kupili kupon za magnete za frižider sa fotkom koju mi donesemo u elektronskoj formi, kupili smo dva kupona i to je 6 magneta. Kad smo preuzeli magnete pukla sam od smeha, fotku su nalepili na stiropor i onda stavili kockicu magneta. To sam mogla i sama da napravim i bolje bi izgledalo pošto su fotke katastrofalno odrađene.


to je tacno. ja sam poslala jednu Ogijevu fotku, u HD kvalitetu, dobila sam jednu mracnu slicicu na kojoj se jedva sta vidi
a tad smo narucili i tablicu sa Ogijevim imenom, sto je na kraju ispala samo odstampani izgled tablice na malko tvrdjem kartonu. nit rama nit nicega. pokusali smo kao da zalepimo na Ogijeva kolica, ali se brzo odlepilo. sve u svemu, razocarenje...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
13.8.2012 22:50:03   
crazymama
isla sam nedavno na pregled mladeza preko grupovine, za 890din i bila sam zadovoljna, i na manikir i pedikir za 550din, nije bilo lose, potrudila se da mi izmasira stopala, pa sam je castila 200din :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
13.8.2012 23:44:21   
dunja RR
A šta mislite o ovim koferima, baš mi treba savetuser posted image

KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
14.8.2012 0:28:51   
crazymama
super izgledaju i mislim da ni kod kineza nemas 3 kofera za 4500... ja sam gledala za dete mali kofer kod kineza bio je preko 2000.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
14.8.2012 8:18:35   
*Alexx*
Izgledaju sasvim fino, Dunja user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
14.8.2012 9:30:31   
Modessty
Ja sam išla kod frizera za 250 din i oduševila se. Opet ću ići kod nje.

Fotke smo jednom radili i delimično smo bili zadovoljni. Par fotkica su isekli iz nekog nepoznatog razloga, a dobili su sve unapred odradjeno, samo da puste da se odrade.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.8.2012 11:16:19   
Rivana
Na popustima sam kupila naocare ne za sebe vec na poklon, cena na popustima je bila 2,990.00 dinara pisalo je da je u cenu uracunto staklo ramo futrola i krpica. Kada smo dosli po njih rekli nam da futrole nema. kad sam zvala da pitam zasto su napisali da je uracunato u cenu jer naprosto ja sam platila cenu sa tim dakle kupila sam nesto sto dobila nisam bezobrazna prodavcaica mi je zalupila slusalicu.
da lima neki broj gde mogu da ih prijavim nesto tipa zastita kupaca ili tako nesto.

< Poruku je uredio Rivana -- 24.8.2012 11:17:49 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.8.2012 11:41:13   
PoisonEve
Naravno i to odmah uradi. Imas besplatan broj za zastitu potrosaca, pronadji negde na netu a kontaktiraj i tu grupu preko koje si kupila naocare

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.8.2012 11:47:56   
Rivana
Broj za zastitu potrosaca? tako da trazim? tako da ukucam? odmah cu naci bas me iznervirali. Uh...

< Poruku je uredio Rivana -- 24.8.2012 11:55:39 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.8.2012 18:02:42   
jance
da, Rivana, i obavezno nazovi one preko kojih si kupila te naocare, reci da davalac popusta nije ispunio uslove koje je naveo u ponudi, i mislim da imas prava da trazis povracaj novca (procitaj pravila ali mislim da imas).

pre nekoliko nedelja sam preko odredjene grupne kupovine narucila za svekrvu i zaovu vaucere za medicinski pedikir. svekrva je bila, i kaze da je bilo ok ali da joj i nije bas nesto najbolje uradila. zaova je odlagala (vazenje vaucera je do kraja avgusta) pa je zakazala za utorak mislim, i to u 12 u podne. problem je bio sto se zadrzala u banci kod obrade kredita , i pokusala je da dobije tu zenu ali je bila nedostupna. kad je konacno dobila poruku da je dostupna, odma ju je nazvala, i ova je bila jako drska. kaze zaova da je lepo objasnila zasto nijke stigla a ova kaze: pa mogli ste barem da javite!. kaze zaova : pa ja sam pokusala da vas dobijem, ali ste bili nedostupni; da bi kozmeticarka rekla: nemoguce, moji telefoni su uvek dostupni. zaova je ostala bez teksta i samo pitala dali onda moze da joj zakaze neki drugi termin, bilo koji da bi je ova oladila : nisam sigurna, svi moji termini su bukirani, zovite sutra...

uglavnom, rekla sam zaovi da zove ove sa grupne kupovine, da objasni situaciju i da trazi povracaj novca....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.8.2012 22:39:22   
crazymama
meni su vratili novac kad sam zahtevala, neka ih zove...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 19:56:50   
dunja RR
Kako vam izgleda ova košulja KLIK

Molim iskrene odgovore :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 20:09:29   
isidora88
meni se bas svidja,pogotovo uz neku lepu suknju do kolenauser posted image
jedino mi boja nije bas najidealnija,ali uopste ne izgleda lose

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 20:26:28   
Veca77

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A šta mislite o ovim koferima, baš mi treba savetuser posted image

KLIK

Ja sam ih kupila (set lila boje) i to čim su se pojavili. Bio je to 1.avgust, čini mi se. Koferi su odličnog kvaliteta, boja je još lepša nego na slici. Ja sam ih platila 3550 pošto sam imala 1000 din. kredita na ovom sajtu user posted image . Niko ne može da veruje da su toliko jevtini. odradili su posao - najveći sam nosila na more....
Dunja, meni se ova košulja ne sviđa mnogo, ali više iz razloga što to nije moj fazon. Mislim da za te pare možeš da nađeš mnogo bolje u gradu...

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 20:50:49   
dunja RR
E Veco baš mi žao onda što ih nisam uzela, šmrc ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 21:03:47   
maslackic

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo samo jednom kupili kupon za magnete za frižider sa fotkom koju mi donesemo u elektronskoj formi, kupili smo dva kupona i to je 6 magneta. Kad smo preuzeli magnete pukla sam od smeha, fotku su nalepili na stiropor i onda stavili kockicu magneta. To sam mogla i sama da napravim i bolje bi izgledalo pošto su fotke katastrofalno odrađene.


mora da je SWA team u pitanju, stvarno su bez veze user posted image

dunja, meni su kosulje lprelepe ja volim takve modele user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 21:09:47   
Veca77
Maslačkić, ja sam upravo u SWA timu kupila moje stikere za zid (jedan stiker i jedan sat kao stiker). Uradili su mi oba u istom dezenu i prezadovoljna sam user posted image
Čak sam i mojim roditeljima kupila stiker sat (naravno druge šare) i oduševljeni su!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 21:50:08   
maslackic
e stikere sam i ja radila kod njih i bili su ok , ali posle toga neke magnete i taburici neki koje je moja zaova uzimala su bili smesni....magneti, kao ana sto napisa , a taburici nekako ofucani, ali ok, mozda im se desio propust ..user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
28.8.2012 22:26:39   
ica82
Tek sad vidim da ova tema postoji, SUPER!!!

Ja dosta koristim ove sajtove i uglavnom sam bila zadovoljna. 2 puta sam se zalila (razliciti sajtovi su u pitanju) i oba puta su mi novac vratili. Jednom je bilo sredjivanje kuce, devojka je vec dolazila kod mene i prezadovoljna sam bila kako radi, izadje opet ponuda i ja kupim max br kupona. E onda mi je 2 puta odlozila zakazan termin, kada sam zvala zaposlene rekli su mi da je previse kupona prodala, da su se i drugi zalili i da ce svima vratiti novac (tako je i bilo ). Drugi put naka kineska hrana China Vok cini mi se da se zovu, uzas brza hrana, kaze imamo slobodno za 2 nedelje (pa ko jos planira da ce 3 aprila jesti brzu hranu????), ja pitam a ako dodjem bez kupona vec da kupim, kaze onda moze, E PA TAKO NE MOZE, njihova je obaveza da prodaju pod istim uslovima kao da placas ne vezano za popuste. Bez problema su mi novac vratili.

Moje generalno misljenje je da se broj sajtova dosta uvecao i da su se dosta iskvarili, nudi se sve i svasta i cene cesto napumpavaju (dajte please kad za neki snj salon odvale cenu od 2000 feniranje), pa popust 90%, ma vazi, ali moze dosta dobrih ponuda da se nadje, samo treba birati. Ja sam se npr. kod Rajke sisala, satirala i fenirala za 1200, devojka koja je dosla posle platila je 1500 feniranje (i dalje ne verujem da je njoj potreban takav vid reklame)

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
30.8.2012 13:32:02   
DaveAndreych
ako nekog interesuje masaza, cena je kao da je na popustu, ja sam prezadovoljan. Moje preporuke za ...




Edit : nije dozvoljeno reklamiranje . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 30.8.2012 14:08:32 >

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
11.9.2012 10:42:13   
cicamaca024
Pozdrav za sve :)

Moje iskustvo sa grupnom kupoviomn je veoma pozitivna, kupujem i kada sam u svom rodnom gradu (Subotica) a i kada putujem u NS ioli BG kod priljatelja :)
Znaci svaki dan pregeldavam par od njih, naravno pretezno popusti.rs, i danas sam naisla na jos jedan sajt www.kupondiskont.rs, najvise ponuda imaju iz NS pa eto :)

(odgovor članu DaveAndreych)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here