RE: Grupne kupovine (iskustva) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (30.4.2014 10:40:08)

Eto.. onda cu ipak ovaj drugi salon izabrati. Hvala ti

A znam da sve to preko popusta ilde nekako tako, il novopeceni il ne razradjeni.
Ovi su mi zbrzali to sto su radili ali je bilo ok, nadam se da ce pedikir biti ok.




Anck Su Nmaun -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (16.7.2014 8:11:39)

Ja se totalno navukla na ove popuste [sm=smiley36.gif] vidim niko drugi ne pise ovde .
Bila sam juce na masazi.. super je bilo. A posto svaki put kad uplatim dobijem kredite na tom sajtu sa popustima, tako da sam sad dobila depilaciju toplim voskom za 30 din [sm=bravo.gif]

A da ovaj pedikir sto sam isla je bio faaantastican, sat vremena mi je radila , masazu stopala, i sce ostalo sto ide uz to i plus na fotelji za masazu....uzivancija!




Misha i Ljisha -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (11.8.2014 12:13:02)

Vidim ovde Anck bas redovno kupujes preko ovih grupovina i popusta.

Da li je neka mama isla recimo na ultrazvucnu kavitaciju ili slicno? Kakva su iskustva? Ja bih iskreno malo stomak da stesem a nemam volje za dijetom ahahha doduse najbolje bi bilo da radim trbusnjake a ne da sedim ovde za kompjuterom i citam rr[sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (11.8.2014 21:29:07)

Pa ja sam bila...pisala sam, samo po sebi i nema nekog poboljsanja ako ne pripomognes. Ona ti razbija salce a ti treba da ga izbacis . Ja sam isla na trcanje i mnooooooooogo vode i stesala sam se!




cuba juba -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (29.8.2014 8:56:15)

Ja obozavam grupnu kupovinu :) Nisam isla na ultrazvucnu kavitaciju ali redovno preko popusta radim slike, idem kod frizera, mm i ja smo isli i u picerije par puta, letos mi je bilo super ponude na Adi... Meni su super! :)




Modessty -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (4.9.2014 13:22:55)

kupila pre mesec dana na grupovini onu lampu kornjaču što projektuje zvezdanonebo. Klinci oduševljeni. Ja oduševljena što je isporučeno u roku od dva dana!!!




Klarita -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 0:39:32)

Idite u persun[sm=smiley36.gif] ja pomislila na soping ture jer tu temu trazim, idem u subotu u Sofiju[sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 0:45:13)

I ja sam mislila da je to ta tema [sm=smiley36.gif]
Ja bila u Sofiji pre mesec dana, snizenja pocinju posle 25.12. Planiramo opet po novoj godini.




Klarita -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 0:51:17)

Ivanka, ovo neka tura preko vrtica Klarinog, za zaposljene u vrticu, ali [sm=smiley36.gif] ugurase i mene[sm=smiley36.gif] 800din prevoz...odmah sam angazovala majku i mm za decu a, ja da se upustim u soping kakav god bio. Necu preterivati, ali hocu da kupim Nesto za K rodjendan za oboje da obuku, i da proluftiram mozak[sm=hudicek1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 1:31:44)

H i M i Waikiki obavezno za decu. Oba imaju u The Mall -u, HiM ima u Serdiku nisam sigurna za Waikiki. Neces pogresiti sigurno. Svrati u Bershka-u, uvek ima lepih stvari da se probere.
Reserved i za nas i za decu
Zara mi se nije dopala sad kad smo bili, sve nesto kao second hand. Tj, meni se ne svidjaju materijali.
Njujorker ima bolji izbor nego nas, veci je pa ima vise.
A klopica je na poslednjem sparatu oba centra - lepo se naruckajte [sm=smiley1.gif]




janabons -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 1:37:57)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Vidim ovde Anck bas redovno kupujes preko ovih grupovina i popusta.

Da li je neka mama isla recimo na ultrazvucnu kavitaciju ili slicno? Kakva su iskustva? Ja bih iskreno malo stomak da stesem a nemam volje za dijetom ahahha doduse najbolje bi bilo da radim trbusnjake a ne da sedim ovde za kompjuterom i citam rr[sm=jezicek.gif]

Ja sam isla, nisam se bas proslavila.Mozda sam izabrala los salon[sm=zmeden.gif]Jednostavno, nisam uspela da smrsam, dok nisam prestala sa dojenjem. Onda sam promenila rezim ishrane, treninzi...i vratila se skoro na staro(2 kg mi je ostalo). Nije bas bilo lako... A sad sve ispocetka, sa + 2kg u startu[sm=smiley36.gif]




janabons -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (25.11.2014 1:40:14)

A, da, isla sam i na masaze u trudnoci, samo noge i ledja, bas mi je prijalo[sm=smiley1.gif]




bababa -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (23.11.2016 3:09:15)

svi popusti ovde sam dosta puta nalazila fine ponude sa razlicitih sajtova. Moze se ustedeti fina svota, da budem iskrena :)




Khaleesi -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (23.11.2016 7:11:50)

Kupila sam jednom da radim slike i ok su ispale ali posle sam isla kod frizera i zenska me je osisala kao prvi put da je uzela mkaze[sm=smiley36.gif] od tada ne uzimam vise tako....




IvanaSK RR -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (23.11.2016 7:26:19)

Ja sam jednom koristila, za čišćenje lica i zadovoljna sam bila.




bababa -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (23.11.2016 10:44:32)


IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Kupila sam jednom da radim slike i ok su ispale ali posle sam isla kod frizera i zenska me je osisala kao prvi put da je uzela mkaze[sm=smiley36.gif] od tada ne uzimam vise tako....


Imas dosta stvari koje treba izbegavati kupovati online i preko vaucera... moje iskusstvo sa frizerima je polovicno. Par puta sam ubola dobre ponude, a par puta sa bila zaista razocarana. Sve zavisi od salona gde ides.




Sanjalicaaa -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (24.11.2016 9:23:15)

Mi često uzimamo vaučere za klopu. I uvek smo bili zadovoljni. Išli smo i na masažu. Frizera, tj. na šišanje nikada ne bih preko vaučera.




Anck Su Nmaun -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (24.11.2016 9:26:34)

Ja sam uzimala za feniranje, ali za sisanje je vec rizicno otici bilo gde [sm=jezicek.gif]




Khaleesi -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (24.11.2016 12:09:17)

Ma frizer je uvek rizican[sm=smiley36.gif] mislila sam da je ok salon jer sam znala o kom se salonu radi i inace je tamo pranje i sisanje i feniranje 1500 dinara. A sa tim kuponom oko 450 je bilo i ja sto da ne, ako je tako snizena cena, a inace dosta visa, onda je valjda salon dobar. Ali eto nije[sm=jezicek.gif]




krin 40 -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:14:16)

Svašta sam kupovala.Negde sam i pisala o tome da kupujem često vikende za mm i mene.Imam extra povoljnih popusta i kombinacija.Samo izbegavam
kozmetičke salone i tretmane lica.Dobre su i ponude za izlazak na ručak i sl.Vulkanizerske usluge pred zimu(zamena guma)..




dddaca -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:25:48)

Ranije sam kupovala, uglavnom putovanja, a bilo je drugih kupona, ali u poslednje vreme ne




isidora88 -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:27:30)

Nisam do sad tako kupovala, uvek me mrzi da idem do poste da uplatim, mada ima super ponuda za vikende i slicno.




dddaca -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:38:33)

Za to ti je najbolje resenje mobilna aplikacija i sve placas sa racuna




krin 40 -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:40:25)

A mozes i da zoves direktno prodavca,vole da izbegnu proviziju sajtu😁




dddaca -> RE: Grupne kupovine (iskustva) (2.9.2017 10:42:53)

Vidis to mi nije palo na pamet. Od ove Krin covek svasta moze da nauci [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>