|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
30.4.2014 10:40:08   
Anck Su Nmaun
Eto.. onda cu ipak ovaj drugi salon izabrati. Hvala ti

A znam da sve to preko popusta ilde nekako tako, il novopeceni il ne razradjeni.
Ovi su mi zbrzali to sto su radili ali je bilo ok, nadam se da ce pedikir biti ok.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
16.7.2014 8:11:39   
Anck Su Nmaun
Ja se totalno navukla na ove popuste user posted image vidim niko drugi ne pise ovde .
Bila sam juce na masazi.. super je bilo. A posto svaki put kad uplatim dobijem kredite na tom sajtu sa popustima, tako da sam sad dobila depilaciju toplim voskom za 30 din user posted image

A da ovaj pedikir sto sam isla je bio faaantastican, sat vremena mi je radila , masazu stopala, i sce ostalo sto ide uz to i plus na fotelji za masazu....uzivancija!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.7.2014 8:12:57 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
11.8.2014 12:13:02   
Misha i Ljisha
Vidim ovde Anck bas redovno kupujes preko ovih grupovina i popusta.

Da li je neka mama isla recimo na ultrazvucnu kavitaciju ili slicno? Kakva su iskustva? Ja bih iskreno malo stomak da stesem a nemam volje za dijetom ahahha doduse najbolje bi bilo da radim trbusnjake a ne da sedim ovde za kompjuterom i citam rruser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
11.8.2014 21:29:07   
Anck Su Nmaun
Pa ja sam bila...pisala sam, samo po sebi i nema nekog poboljsanja ako ne pripomognes. Ona ti razbija salce a ti treba da ga izbacis . Ja sam isla na trcanje i mnooooooooogo vode i stesala sam se!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
29.8.2014 8:56:15   
cuba juba
Ja obozavam grupnu kupovinu :) Nisam isla na ultrazvucnu kavitaciju ali redovno preko popusta radim slike, idem kod frizera, mm i ja smo isli i u picerije par puta, letos mi je bilo super ponude na Adi... Meni su super! :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
4.9.2014 13:22:55   
Modessty
kupila pre mesec dana na grupovini onu lampu kornjaču što projektuje zvezdanonebo. Klinci oduševljeni. Ja oduševljena što je isporučeno u roku od dva dana!!!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu cuba juba)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 0:39:32   
Klarita
Idite u persunuser posted image ja pomislila na soping ture jer tu temu trazim, idem u subotu u Sofijuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 0:45:13   
Ivanka 75
I ja sam mislila da je to ta tema user posted image
Ja bila u Sofiji pre mesec dana, snizenja pocinju posle 25.12. Planiramo opet po novoj godini.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 0:51:17   
Klarita
Ivanka, ovo neka tura preko vrtica Klarinog, za zaposljene u vrticu, ali user posted image ugurase i meneuser posted image 800din prevoz...odmah sam angazovala majku i mm za decu a, ja da se upustim u soping kakav god bio. Necu preterivati, ali hocu da kupim Nesto za K rodjendan za oboje da obuku, i da proluftiram mozakuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 1:31:44   
Ivanka 75
H i M i Waikiki obavezno za decu. Oba imaju u The Mall -u, HiM ima u Serdiku nisam sigurna za Waikiki. Neces pogresiti sigurno. Svrati u Bershka-u, uvek ima lepih stvari da se probere.
Reserved i za nas i za decu
Zara mi se nije dopala sad kad smo bili, sve nesto kao second hand. Tj, meni se ne svidjaju materijali.
Njujorker ima bolji izbor nego nas, veci je pa ima vise.
A klopica je na poslednjem sparatu oba centra - lepo se naruckajte user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 1:37:57   
janabons

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Vidim ovde Anck bas redovno kupujes preko ovih grupovina i popusta.

Da li je neka mama isla recimo na ultrazvucnu kavitaciju ili slicno? Kakva su iskustva? Ja bih iskreno malo stomak da stesem a nemam volje za dijetom ahahha doduse najbolje bi bilo da radim trbusnjake a ne da sedim ovde za kompjuterom i citam rruser posted image

Ja sam isla, nisam se bas proslavila.Mozda sam izabrala los salonuser posted image Jednostavno, nisam uspela da smrsam, dok nisam prestala sa dojenjem. Onda sam promenila rezim ishrane, treninzi...i vratila se skoro na staro(2 kg mi je ostalo). Nije bas bilo lako... A sad sve ispocetka, sa + 2kg u startuuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
25.11.2014 1:40:14   
janabons
A, da, isla sam i na masaze u trudnoci, samo noge i ledja, bas mi je prijalouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.11.2016 3:09:15   
bababa
svi popusti ovde sam dosta puta nalazila fine ponude sa razlicitih sajtova. Moze se ustedeti fina svota, da budem iskrena :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.11.2016 7:11:50   
Khaleesi
Kupila sam jednom da radim slike i ok su ispale ali posle sam isla kod frizera i zenska me je osisala kao prvi put da je uzela mkazeuser posted image od tada ne uzimam vise tako....

(odgovor članu bababa)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.11.2016 7:26:19   
IvanaSK RR
Ja sam jednom koristila, za čišćenje lica i zadovoljna sam bila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
23.11.2016 10:44:32   
bababa

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Kupila sam jednom da radim slike i ok su ispale ali posle sam isla kod frizera i zenska me je osisala kao prvi put da je uzela mkazeuser posted image od tada ne uzimam vise tako....


Imas dosta stvari koje treba izbegavati kupovati online i preko vaucera... moje iskusstvo sa frizerima je polovicno. Par puta sam ubola dobre ponude, a par puta sa bila zaista razocarana. Sve zavisi od salona gde ides.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.11.2016 9:23:15   
Sanjalicaaa
Mi često uzimamo vaučere za klopu. I uvek smo bili zadovoljni. Išli smo i na masažu. Frizera, tj. na šišanje nikada ne bih preko vaučera.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bababa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.11.2016 9:26:34   
Anck Su Nmaun
Ja sam uzimala za feniranje, ali za sisanje je vec rizicno otici bilo gde user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
24.11.2016 12:09:17   
Khaleesi
Ma frizer je uvek rizicanuser posted image mislila sam da je ok salon jer sam znala o kom se salonu radi i inace je tamo pranje i sisanje i feniranje 1500 dinara. A sa tim kuponom oko 450 je bilo i ja sto da ne, ako je tako snizena cena, a inace dosta visa, onda je valjda salon dobar. Ali eto nijeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:14:16   
krin 40
Svašta sam kupovala.Negde sam i pisala o tome da kupujem često vikende za mm i mene.Imam extra povoljnih popusta i kombinacija.Samo izbegavam
kozmetičke salone i tretmane lica.Dobre su i ponude za izlazak na ručak i sl.Vulkanizerske usluge pred zimu(zamena guma)..

< Poruku je uredio krin 40 -- 2.9.2017 10:15:09 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:25:48   
dddaca
Ranije sam kupovala, uglavnom putovanja, a bilo je drugih kupona, ali u poslednje vreme ne

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:27:30   
isidora88
Nisam do sad tako kupovala, uvek me mrzi da idem do poste da uplatim, mada ima super ponuda za vikende i slicno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:38:33   
dddaca
Za to ti je najbolje resenje mobilna aplikacija i sve placas sa racuna

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:40:25   
krin 40
A mozes i da zoves direktno prodavca,vole da izbegnu proviziju sajtu😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Grupne kupovine (iskustva)
2.9.2017 10:42:53   
dddaca
Vidis to mi nije palo na pamet. Od ove Krin covek svasta moze da nauci user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here