Manjak plodove vode (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Anoniman -> Manjak plodove vode (6.1.2009 10:55:39)

Zašto se to dešava? Šta onda? Koliko je opasno?




oliveradj -> RE: Manjak plodove vode (6.1.2009 22:12:11)

Meni su na 3 ekspertnom konstatovali manjak plodove vode. Nije nista opasno ali i ultrazvuk moze jako cesto da pogresi u vezi toga. Doktorka mi je rekla da manjak nije opasan kao visak plodove vode. Ja sam bila pod stresom od silnih lekarskih prognoza i analiza. Rekla mi je lekarka da nisko nosim da se ne naprezem da moze doci do prevremenog porodjaja i td. Ja sam se dosta kretala nisam radila nista tesko, malo sam smanjila setnje i porodila sam se posle termina sve ok. A sto se plodove vode tice kad mi je pukao vodenjak curila mi je voda jako puno od Palanke do porodilista to znaci da je bila greska na ultrazvuku. Kazu da je nekada beba okrenuta nezgodno da se onda cini manjak, i da nije mokrila.




Ana RR -> RE: Manjak plodove vode (28.1.2011 14:22:50)

IZVORNA PORUKA: Volta

MOLIM ZA SAVET!!! Ja sam čekalica i pitanje se ne odnosi na mene,nego na drugaricu.Brinem za nju. Radila je 4D i ima manjak plodove vode i mogućnost da dobije hipertenziju.Navodno će imati neku terapiju 3 nedelje,a ako ne bude poboljšanja,mora da prekine trudnoću! Da li je to opasno i da li je potrebno da se posavetuje sa još nekim lekarom? HVALA







Ana RR -> RE: Manjak plodove vode (28.1.2011 14:27:40)

Jel zna neko nešto o ovome da odgovori Volti?




Stranica: [1]