|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 18:13:58   
emicaa
Jel ijedna od vas isprobala onaj weet vosak što sam sebi zagrijavaš?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 18:49:34   
Mala Elena
Nisam iz razloga sto mislim da je weet skup user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 18:51:11   
emicaa
Ovde(mislim u njemačkoj a ne u ch) i nije puno skup,u njemačkoj u stvari uopšte nije kozmetika skupa.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 18:53:50   
bebilule
Ziva istina. Jednom sam tamo isla na odmor i zaboravila neneser. Udjem u Muler da kupim sto mi treba. Kada sam vidjela cijene, kupila sam sebi zalihe za godinu dana user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 19:13:05   
emicaa
Bebi ja sve tamo kupujem ali baš baš sve od mesa do kozmetike.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Depilacija vs brijanje
29.5.2016 19:16:54   
pngpme
Nikad ranije nisam čula za ovu šećernu pastu! E pa ima da naučim da je pravim čim nađem malo vremena. Ne mogu da vjerujem da to skida dlake, a da može da se napravi u kućnoj radinosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Depilacija vs brijanje
30.5.2016 0:29:55   
choopa choops
ME bravo! Mislim da sam čak i koristila i taj, ali uvijek zaboravim (jer bacim kutiju) koji sam ono uzela a da je dobar i na kraju se zeznem i uzmem neki lijeviuser posted image

Da znate da onaj Lilly-jev ne valja ništa, previše je "meckav" user posted image

A uzela sam prvi put Velnea trake za depilaciju lica i mogu reći da su puuuuuuuuuno bolje od Lycia, Veet, i ne znam koje sam ono još probala user posted image Jer ja za nausnice obično koristim topli vosak u konzervi, a trake jesu mnogo praktičnije, ali mi nijedne nisu odgovarale. Eto možda mi se učinilo za ove Velnea, javiću ako se šta promijeni, ali za sada su mi super!

Emice nisam taj koristila....Ja kad uđem u Mueller, skoro i ne stignem do kozmetike jer se djeca zakače na slatkiše i onda moramo hitno vani da jedu sve to user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 30.5.2016 0:31:22 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Depilacija vs brijanje
30.5.2016 8:26:06   
Mala Elena
Velnea je Dm-ova ili Lilly-jeva marka user posted image
I meni su trake prakticnije za nausnice...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Depilacija vs brijanje
30.5.2016 14:12:13   
suzi kju
Velnea je lilijeva marka...
Ja ne skidam nausnice, nemam brkove, hvala bogu user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Depilacija vs brijanje
30.5.2016 14:41:57   
choopa choops
Ove trake su mi dobre KLIK
Meni su Veet, a naročito Lycia trake ostavljale rane po nausnicama, zato se dugo nisam usudila ni da kupim trake da probam. Kažem, ove su mi OK, pritom im je cijena nešto tipa 1,5euro.

A ovaj vosak mi ne valja KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2016 23:07:00   
choopa choops
Evo da apdejtujem.

Znači depilirala sam pazuh, sad gledam, 29.05. a otprilike sam trebala opet prije možda 3-4 dana, ali nisam nego tek danas, jer je mala bila bolesna i nisam ni izlazila iz kuće user posted image , a nisam imala ni vremena. U totalnoj sam nevjerici da mi je toliko "držalo", preko 10 dana user posted image Kažem, kad sam se brijala, morala sam svaki drugi dan.
Kupila sam BIODepil. Nije najsjaniji, ali bolji je od Čupka.
Sad se jedino bojim da mi ne počnu urastat dlake, jer sam tome sklona user posted image , pa da moram da batalim depilaciju.
Inače, skoro me uopšte i ne boli. Mislim bolucka, ali je vrijedno boli user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 7:58:36   
emicaa
Choopo neko je na prethodnoj strani stavljao neki losion ili tako nešto protiv urastanja dlačica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 8:05:38   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: choopa choops


Meni su Veet, a naročito Lycia trake ostavljale rane po nausnicama,



Vidiš ja nemam problema. Mogu da stavim koji hoćeš vosak na facu i ništa! Mislim nemam rane, a skoro pa u 99% slučajeva uzimam lycia. I sad sam ih uzela kad asam bila u Bg-u. Mislim da sam neke sensitive uzela.

Što se tiče urastanja. Jbg, ja depiliram samo noge depilatorom i tamo se desi da mi urastu, ali onda krknem samo jednom brijač i posle nastavim depilatorom

Nego pod pazuhom se sama depiliraš ili ideš na depilaciju?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 8:08:19   
vocicana
ME slazem se sa tobom, bezobrazno skup!
Koristila sam i Lilly kremu za dep, pa Afroditinu od koje sam imala neverovatnu reakciju na kozi i bikini zoni. Inace sam svetla, ali uredno, glatko, cisto, nista lepse.
Naime, dobila sam pre vise od 10 godina od bivse komsinice Braun slik epil duo, koristila, nisam koristila, ali sam se vratila na njega posle svega, dok nije pregoreo. Sedece sto sam napravila pre dve i po godine, kupila sam Panasonic epilator, sve sa njim skidam,, izdrzim cak i bikini zonu, malo se namucim, ali sta cu. Divno nesto. E sada posle trudnoce i gadjanja brijacem, videcemo kako ce ispasti.user posted image ovih dana...bacam se na posao.....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 14:08:18   
choopa choops
Emice, ma meni to ništa ne pomaže, kažu da to valjda ko ima debelu kožu, a tanku dlaku. Mada moje nisu tanke kad ih brijem, ali prilikom depilacije kao da se istanje.

Trcos meni baš prave problem Lycia, a kupovala sam ih sa različitih lokacija, u fazonu možda su kod nas neke švercovane user posted image Ja na epilator ne smijem ni da pomislim. Imam Philipsov i koristila sam ga (ima 8god od tada sigurno), ali pravio mi je problem, od njega mi baš, baš urastaju.

Da, sama se depiliram. Već godinama, da ne pričam koliko sad imam godina user posted image , ali otprilike se preko 15 godina depiliram. A u salon odem kad imam vremena, a to je jednom godišnje :-D

voci, ja sam koristila onu Afrodita sensitive zelenu kao za bikini i šta već i isto mi je od nje koža bila crvena i u tačkicama, kao izgorela user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 16.6.2016 14:10:24 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 14:20:19   
Trcosava
Depilacija i istanjuje i razređuje dlake.

Meni epilator radi radnju. Bikini zonu nema šanse jer mi kožu počupa pa imam podlive, ali zato onaj gornji deo gospojice komotno mogu, tu skoro da više i nemam dlaka hahaha tj ono što se vidi iz amfasa, kad raširim noge je katastrofa.

Znači sama sebe depiliraš ispod pazuha. Jel topli vosak? Da probam i ja jer me smaraju do neba. Koliko moraju da budu dugačke da bi se lepo očupale? Mogla bi da probam možda i depilatorom?user posted image

Ali depilatorom kad se malo prorede i otanje, jer ovo ima d''umrem dok počupam depilatorom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 14:31:31   
choopa choops
Kojim crnim depilatorom, mislim da bih ja umrla user posted image

Ja sam skidala toplim voskom jer najboljehvata, mada mislim da bi najlakše bilo hladnim sa trakama, ali trebae bi biti malo duže, a ne mogu to sebi da dozvolim user posted image

Prvo dobro operem pazuhe, osušim, nanesem malo pudera, očistim i onda idem malo po malo. Istom rukom koju depiliram, malo zatgnem kožu, da bih lakše povukla. Tražila sam uputstva na netu, sad ću da nađem da ti postavim.
Prvi ut sam se preznajala pakleno od straha user posted image pa sam morala da upalim klimu, a poželjno bi bilo i recimo fenom na hladno da duva ispod. I češće sam morala da puderišem. Nakon depilacije sam malo prebrisala alkoholom, pa namazala domaćim maslinovim uljem (za njega sam tek nedavno provalila da mi je najbolje za poslije depilacije).

Ne znam, ako imaš gdje, možda ne bi bilo loše da prvi put odeš u salon. Ja nisam imala vremena, i mrzi me to zakazivanje, dok ja nađem termin, pa vidim ko će njih da čuva, tamte,vamte nikad u dom. Pa sam zato sama. Kažem, ja sam zadovoljna, sad samo da molim Boga da mi ne počnu urastat dlake i to je to.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 14:48:55   
choopa choops
Ne mogu da nađem taj link sa kojeg sam gledala, ali evo ovdje ima isto slično:
KLIK


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2016 16:35:55   
vocicana
Choopo ja se razocarala Afroditom, obozavam njihov ekreme za ruke, kao i mleka koja su se nekada u Lilly-ju prodavala, al;i ni njih nema vise. Zato ljubim ja moj epilator po sto putauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Depilacija vs brijanje
18.6.2016 18:51:21   
IvanaSK RR
Ja sam bila na depilaciji pre dva dana i osetila se kao da je pao ogroman teret sa mene :). Poslednji put sam bila otprilike prvog maja user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Depilacija vs brijanje
18.6.2016 23:03:42   
choopa choops
Voci, ja imam njihov šampon samo, nemam ništa od tih drugih proizvda, ali kažem ova mi krema uopšte nije odgovarala, em mi je ostavila crvenilo, pa kao da sam dorala kožu me peklo, a meni kad je koža iziritirana onda mi izađe herpes tu user posted image

Inače, nisam sigurna jer ne vidim dobro, ali mislim da imam jednu uraslu dlaku ispod pazuha user posted image Tačno sam znala da ne može sve da bude kako treba...Vidjećemo dalje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Depilacija vs brijanje
18.6.2016 23:12:37   
serpica

IZVORNA PORUKA: vocicana

Choopo ja se razocarala Afroditom, obozavam njihov ekreme za ruke, kao i mleka koja su se nekada u Lilly-ju prodavala, al;i ni njih nema vise. Zato ljubim ja moj epilator po sto putauser posted image




Ja ne bih mogla s tim pa ne znam sta da je... ja idem kod depilatorke zena to sve zavrsi za sat vremena i ja mirna mesec dana...sama nikada,retko i nausnice skidam sama.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 8:49:04   
wivern
Ja koristim epilator, tj koristila sam. Poslednjih 6 meseci nemam vremena da se bakcem time pa se brijem i to je katastrofa.
Zaboravila sam kako to izgleda, pa to bezmalo dva puta dnevno se treba brijati.
Pazuh nema sanse da depiliram, tu se ne igram zbog zlezda. Imam neki strah da ce mi buknuti zlezda user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:02:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: wivern RR


Pazuh nema sanse da depiliram, tu se ne igram zbog zlezda. Imam neki strah da ce mi buknuti zlezda user posted image



taj strah sam imala i ja i onda mi rekli da je veća šansa da ti od depilacije iskoči žlezda na preponama nego pod pazuhom user posted image i to beše poodavno ali još nisam stisla mooda da se tu izdepiliram user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:04:19   
wivern
Aaa, pa ja ni prepone ne depiliram user posted image sva sreca nemam toliko puno dlaka

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Koje od ovih?
sduca



Dušan (23%)

Igor (16%)

Tadija (14%)

Stefan (23%)

Damjan (21%)

Arsenije (4%)


Ukupan broj glasova: 189

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here