|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:26:10   
emicaa
Ja sam majmunica zaboravila napraviti termin za depilaciju i kad sam morala doktorici opet se obrijem.Baš mi je krivo jer i posle jedne depilacije su se bile baš prorijedile,bilo je trčiš,trčiš pa dlaka.Posle poroda ću opet krenuti,ako sad odem porodiću se kod nje.
Šerpi ta tvoja je dobra kad za sat sve očupa,meni je ova 45 minuta samo ljepoticu sredjivala,više smo pričale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:28:45   
amelia
Zene ja nemam nikakaf problem da se izdepiliram ispod pazuha za cas odradim posao sa secernom pastom potrebno mije 5-10 min. Prvi put kad sam skidala bilo je najgore... Noge isto tako mada cesce koristim brijac jer i nemam puno. Ali dole sumadija placa.mi za sveuser posted image ne znam tu kako da pocnem i dovrsim imam puno puno. A.boli do jaja, secernom pastom nemogu boli me bas ,epilator ne dolazi u obzir. Brijac radi posao svaki treci-cetvrti dan ojacale su ko.konjske dlake user posted image uzas jedanuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:35:16   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

meni je ova 45 minuta samo ljepoticu sredjivala,više smo pričale user posted image

user posted image user posted image kod mene se to završava za 5 minuta koji crnih 45 - pa umrla bi da mi gospojicu čupa 45 min, brže bi sama depilatorom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Depilacija vs brijanje
19.6.2016 9:38:58   
emicaa
Trćo mi se znamo 100 godina a vidjamo se jednom godišnje možda,pa em priča em ona nikad nije čupkala trudnicu pa je bio strah da ne dobijem bolove user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Depilacija vs brijanje
2.7.2016 12:33:13   
Khaleesi
Meni svakako depilacija bolna trudna ili ne, samo noge depiliram...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Depilacija vs brijanje
2.7.2016 12:52:31   
choopa choops
Znači ladno mogu skoro 15 dana da izdržim sa depilacijom?!?!

Sinoć sam probala sa hladnim voskom (mislim onim u patronama što se zagrijava) i trakama. Nije loše, ali nisam mogla sve da počupam i bolnije mi je nego sa toplim user posted image Ostlo mi je malo, ali nisam smjela sinoć da ponavljam da ne iziritiram dodatno, pa ću noćas sa toplim.
Prošli put mi se učinilo da su počele da mi urastaju na dva mjesta, vidjećemo...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Depilacija vs brijanje
2.7.2016 13:11:56   
Khaleesi
Jednom sam kupila taj na zagrevanja, jednu traku onu prvu skinula i nikad vise :-) samo brijac

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Depilacija vs brijanje
29.7.2016 21:06:12   
branki*
Desava li se kome da mu ispod pazuha izadju bubuljice,sitne,kao ekcem i uzasno svrbe?meni da.samo ispo jednog.ne znam da li je zbog brijanja ili antiperspiranta.ili oba.ili nesto trece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Depilacija vs brijanje
29.7.2016 22:05:30   
Khaleesi
Mozda je od vrucine, to je pregib, i ako si se brijala, pa se onda oznojila iziritira se...user posted image mozda

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Depilacija vs brijanje
11.10.2016 21:58:35   
Animsaj9
imam osetljivu kozu, brijac ne smem ni da sanjam odma se ospem.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Depilacija vs brijanje
11.10.2016 22:33:44   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: branki RR

Desava li se kome da mu ispod pazuha izadju bubuljice,sitne,kao ekcem i uzasno svrbe?meni da.samo ispo jednog.ne znam da li je zbog brijanja ili antiperspiranta.ili oba.ili nesto trece.


Na djelu koji brijes ili? Mozda se inficira, urastaju dlake? Obavezno zamijeni brijač, dooobro operi prije brijanja i probaj neko vrijeme da briješ u smjeru rasta dlake?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Depilacija vs brijanje
5.12.2016 21:52:14   
Anck Su Nmaun
Nikako da se nakanim da se izdepiliram.. smaos e hvatam za brijac user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Depilacija vs brijanje
5.12.2016 21:55:16   
Sanjalicaaa
Ja to uredno, svakog meseca, na vreme. Ako se zapustim onda mi urastaju dlake kad krenu da rastu, a to me izluđuje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 14:06:19   
Sanjalicaaa
Jel neko probao da depilira ruke sam trakama za depilaciju?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 14:30:27   
IvanaSK RR
Ja sam depilirala sama. Cesto.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 14:33:11   
Sanjalicaaa
Koje si trake koristila?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 21:15:52   
IvanaSK RR
Sanjalice, Veet su mi ubedljivo najbolje. I uzmi za normalnu kozu. Jednom sam uzela one za osetljivu, ali su mi bas lose skidale dlake.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 21:38:48   
Sanjica26 RR
Ja imam depilator i slabo ga koristim. Moracu ovih dana da ga aktiviram.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 21:53:07   
IvanaSK RR
Sanjice, imam i ja, ali ne volim depilator da koristim na rukama. Kada mi rastu dlacice, imam osećaj da bodu kao da sam se brijalauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 21:57:32   
Anck Su Nmaun
Meni je depilator zakon . Samo sto sad nemam vremwna da.ga koristim. Al pred more cu morati pa da.budem.mirna. Naj gire je prvi put kad au guste dlake..kad se redovno koristi ne boli.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 22:03:17   
IvanaSK RR
E da, od njega mi na nogama urastaju dlakeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 22:04:44   
Anck Su Nmaun
Kazu redovnim.pilingom da se.manje desava. Meni urastaju s unutrasnje strane lista po koja ...nije strasno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 22:04:59   
Sanjica26 RR
Moguce.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 22:11:19   
IvanaSK RR
Mogu da kazu sta hoće, bas sam u to vreme stalno radila pilingeuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 23:25:20   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Jel neko probao da depilira ruke sam trakama za depilaciju?


Ja sam probalauser posted image pre jedno 10 godina. Uzela sam neke trake sa voskom, smešno jeftine tad, super su odradile posao, depilirala sam se jednom a bila mirna celo leto. (ja inače nisam neka dlakavauser posted image niti su jake niti rastu brzo)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here