|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
15.6.2017 23:36:50   
Duškić
Imam i ja depilator, ali ga sad vise ne koristim. Niti mogu izdrzati bol, jedino da se napijem..Mada i ne stizem. Samo brijanje i to brzinski da sto pre zagrlim krevetic user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 0:09:08   
Mariya
Ja imam električni brijač već godinama, ekstra je.
Jeste da se koristi malo češće nego brijač jer ne može da odseče dlake kao brijač ali ne iritira kožu, ne treba mu ni pena ni voda, zum i gotovo!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 11:39:55   
Sanjalicaaa
Ivana i Mariya, posto ste probale obe varjante, da li bi pre trake sa voskom ili epilator za depilaciju ruku? Imam epilator, ali nesto razmišljam mozda je ovo sa trakama bolje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 11:59:06   
IvanaSK RR
Sanjalice, ja sam pre za trake.
Aj dodji na kafu, skinucu ti dlake sa trakama za pet minuta :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 12:04:22   
Sanjalicaaa
Ivana, da znas da bi to bilo dobro. Bas razmisljam kako cu sama sa trakama, kad jedva i brkove skinem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 12:22:13   
IvanaSK RR
Samo prve trake malo bole. Zalepi traku, i cimni naglo, u suprotnom rastu dlake.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 12:28:08   
Ana RR
Ja nekad sama depiliram i prepone. Za noge koristim depilator i to neki stari Braunov koji se čuje kao traktor user posted image , na rukama nemam ništa. Noge samo do kolena, na butinama nemam dlake. Koristila sam Weet, sad ima Lycia ili kako se već zovu i meni je to sve isto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 12:29:03   
Sanjalicaaa
Znam ja kako treba. Zalepim, ali kad treba da povucem user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 12:36:07   
IvanaSK RR
Ana, meni su Lucya slabije od Veeta.
Sanjalice,odvrni muziku i djuskaj user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 14:03:32   
Sanjalicaaa
Ivana, hmm.... ne znam dal ce mi to pomoći. Ali svakako ću probati. Meni su dlake na rukama slabe, kontam neće puno boleti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 21:48:08   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ivana i Mariya, posto ste probale obe varjante, da li bi pre trake sa voskom ili epilator za depilaciju ruku? Imam epilator, ali nesto razmišljam mozda je ovo sa trakama bolje.


Trake!!
Meni je taj epilator mučenje, on ide lagano i čupka, a traka odjednom skida puno pa je mnogo brže. Epilator mi je kao slow and painfull death user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Depilacija vs brijanje
16.6.2017 22:14:23   
Sanjalicaaa
Onda cu probati trake definitivno.
I meni je epilator mučenje. Čini mi se da dosta ispreskačem jer me boli pa što pre da završim. Inače,posle epilatora na rukama mi urastaju dlake. Možda sa trakama neće, ili bar manje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Depilacija vs brijanje
22.6.2017 14:14:24   
Sanjalicaaa
Kupila veet trake. Na njima ne pise da je bas za ruke, nego za telo, a nacrtane noge. Valjda ce biti ok.
Jos samo da se ocerupam.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Depilacija vs brijanje
22.6.2017 15:58:07   
IvanaSK RR
Da, da, to su te trake. Javi kad se ocerupas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Depilacija vs brijanje
22.6.2017 16:29:20   
Anck Su Nmaun
Jaaao dobro me podseti moram da se depiliram uskoro user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Depilacija vs brijanje
22.6.2017 21:28:58   
Milena18
I ja sam malopre uzela Veet trake da sredim noge. Inače često koristim i brijač jer imam jako malo dlaka, čini mi se kad bih imala malo vremena mogla bih i pincetom da ih iščupam koliko ih je malo user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Depilacija vs brijanje
23.6.2017 7:40:46   
emicaa
Milena da ti dam pola 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Depilacija vs brijanje
23.6.2017 8:08:41   
Duškić
Milena, koliko si ti srecna..Ja bas mrzim da se cupkam..hmuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Depilacija vs brijanje
23.6.2017 9:21:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

I ja sam malopre uzela Veet trake da sredim noge. Inače često koristim i brijač jer imam jako malo dlaka, čini mi se kad bih imala malo vremena mogla bih i pincetom da ih iščupam koliko ih je malo user posted image


Isto user posted image moja kozmetičarka kaže da se odmori uz mene user posted image na rukama nemam ni dlačicu, noge depiliram samo do kolena, i prepone naravno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Depilacija vs brijanje
23.6.2017 21:34:42   
Milena18

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Milena da ti dam pola 😂

Emice, ako to uključuje i pola kose i obrva, onda može user posted image
I ja isto na rukama nemam, a ni na butinama, tako da sam sa te strane srećna.
Sinoć sam se izdepilirala, super su mi ove trake, malo se samo zacrvenelo na nekim mestima, ali brzo je prošlo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Depilacija vs brijanje
24.6.2017 22:19:14   
mali_mis
Ja nekako i dalje preferiram kasapljenje brijacem user posted image Ajd sto se iskasapim, nego pola ispromasujem user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Depilacija vs brijanje
24.6.2017 22:23:44   
krin 40
Noge brijačem jer ja (ali stvarno) jedva da imam neke dlake po nogama.user posted image depilacija-brazilka godinama😃 Ruke,nemam šta...i to je to😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Depilacija vs brijanje
25.6.2017 9:09:31   
Sanjalicaaa
Sinoć sam se čupala. Uopšte nije bilo bolno. Jedino sam malo
ispreskakala jer mi se spavalo.
Depilirala sam ruke do laktova i gornji deo nogu. Malo prepone, jer idem danas na bazen. I bas bas sam zadovoljna. Cini mi se da bih i prepone mogla bez problema.
Inače, posle toga sam poprskala oktanisept i crvenilo je odmah prošlo. E sad da li će urastati dlake, videćemo.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Depilacija vs brijanje
15.9.2017 11:43:11   
Tatjana.87
U Liliju ima da se kupi fenomenalna stvar,za depilaciju zove se Lidera u pitanju je prah koji se meša sa vodom,mogu reći da je odlično, nije bolno i nema onog spec. Mirisa kao što imaju kreme za depilaciju. Spasila me je i u trudnoći, bukvalno namažem posle pet minuta pod tuš i kao nova mada sreća pa i nemam tako jake dlačice user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Depilacija vs brijanje
15.9.2017 12:44:41   
AnaTamara
Samo brijac...hvala Bogu imam vrlo malo dlacica i one su svetle i ne primecuju se uopste.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here