|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
15.9.2017 15:09:47   
Sarav
Ruke električnom epilatorom, prepone kod kozmetičke a potkolenice ili obrijem ili epilatorom. Na butinama nemam ništa.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 20:27:53   
Dragica Draga
A mame koje se same depilirate koji aparat imate? Koje trake koristite? I koji vosak?

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 20:35:26   
IvanaSK RR
Ja imam Weet aparat, al cu ga prodavati, retko ga koristim, jer su mi male patrone koje idu u njega.
Uzecu obican, u njega obicne patrone idu. Trake i vosak ima kupiti u Liliju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 20:36:56   
Sanjica26 RR
Moj je braunov.Dobila sam od mm dok smo se zabavljali

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.10.2017 20:37:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 20:43:18   
Mala Elena
Imam Braun , a koristim i brik i trake .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 21:50:19   
dddaca
I moj je Braun. Imama ga bas dugo

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Depilacija vs brijanje
19.10.2017 23:25:59   
MamaNecaVo
I ja imam Braun.
Tacnije,dva.Jedan je star xx godina i jedan koji sam nedavno uzela.
Nekako mi ne taj od pre sto godina bolji.Ili je stvar navike.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 14:43:33   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja imam Weet aparat, al cu ga prodavati, retko ga koristim, jer su mi male patrone koje idu u njega.
Uzecu obican, u njega obicne patrone idu. Trake i vosak ima kupiti u Liliju.


Ivana, kakav aparat imaš? Jel ovaj

user posted image

Ja bih ga kupila, ali ne znam kakav je. Meni treba samo za prepone, na rukama nemam dlake, na nogama jedva nešto malo do kolena. Prepone volim sama da sredim jer skidam uglavnom sve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 14:48:37   
IvanaSK RR
Da, taj. U njega idu manje patrone pa mi je cimanje da ih nadjem.
Da li radis celu brazilku ili samo prepone? Ne znam kakve su ti dlake, nezgodno je brazilku raditi sa tim aparatima.
Sto se mene tice poklonicu ti ga. Moja seka je skoro kupila obican. 1700 din je platila.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 14:49:43   
Ana RR
Celu. Inače radim sa trakicama (one Lycia) i lepo ih skinem sa njima. Kakav je taj običan aparat? Taman posla da mi poklanjaš.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.1.2018 14:50:34 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 14:56:54   
IvanaSK RR
Obican je no name user posted image i idu normalne patrone koje se mogu kupiti u Lilly-u ili DM-u. A ja nemam pojma gde kupiti patrone za ovaj aparat.
Nezgodno je sa njim raditi brazilku. Ne znam kako da objasnim a da ne ispadnem prostauser posted image
Ako pronadjes gde ima kupiti patrone za ovaj aparat, javi mi da ti ga saljem.
Inace, ti aparati vrede svakog dinara. Bukvalno se isplate od jedne depilacije. Trake i patrone nisu uopšte veliki izdatak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 14:59:25   
Ana RR
Koliko sam videla, patrone imaš u Lilly-u. Jel to ovo klik

A koliko je refill za taj običan aparat?

Ma i ja mislim da se isplate, non stop kupujem ove trakice, dosadile su mi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 15:04:54   
Ana RR
Inače, videla sam da imaju poklon set aparat+50ml patrona za 1300 din.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 15:08:57   
IvanaSK RR
Da, to je aparat sa patronom. Ne vidim da je samo patrona. Patrone su oko 150 din +-.
Pogledacu u Lilly-u kad stignem. Svejedno, i dalje vazi da ti saljem aparat ako u međuvremenu ne kupisuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 15:13:06   
Ana RR
Pa piše da je refill od 50 ml. Cena 1299.

Gde ima za 150? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 15:35:22   
IvanaSK RR
Refil (patrone) i aparat su verovatno 1300 din. Mislim da sam ih i ja toliko platila. A sama patrona je oko 150 din.
Evo vidis na sta mislim Klik

Sad sam gledala, ima kod njih aparata za oko 1300 din u koje idu te patrone obične (od 100 ml) koje mogu kupiti bilo gde. A ne da jurim ove za moj aparat sto su 50 ml.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.1.2018 15:39:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 15:44:45   
Ana RR
Wow šta sve ima! Pa kako da znam šta da kupim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 16:26:05   
Maraj
Ja nisam ovo ni vidjala. Pa koliko se krece aparat ako su te patrone 150 din. I da li treba onda i one trake da se kupe?
Ja imam depilator pa sam do sad njime. Nekad i brijacem
Isla sam i na epilaciju. Ali em mi je bila skupa (18 000 din) da odem ponovo, em sam zatrudnela, pa ne bi ni smela sada da ponavljam postupak. Tako da se sada brijam. Al ovo sa ovim aparatom fino izgleda. Kolike dlacice moraju biti za njega? Koliko mm?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 16:40:35   
Sanjica26 RR
Ja imam isto depilator. Ovo mi se cini bas super. Moracu i ja da pogledam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 16:47:41   
IvanaSK RR
Evo gore na linku mozes naci.. 100 traka je oko 270 din, patrone oko 150.. A najobicniji aparat je oko 1300 din. Nama u kucnoj varijanti nisu potrebni profi aparati sa stalkom ili oni gde moze vise patrona.
Maraj, ne znam bas tacno, ali recimo oko 5 mml trebaju da budu da bi se lepo skinule.
Ja, vec godinama, a i celu trudnocu brazilku radim u salonu. Jako mi je nezgodno aparatom da je uradim. Noge nekad brijem nekad depiliram u salonu, nekad sama. Ruke uglavnom samo leti depiliram.
Meni se svidja opcija ovog aparata jer uvek mogu da se izdepiliram ako mi je to hitno potrebno. Sto se tice traki sa voskom, u redu su, ali na kraju i one izadju skuplje nego aparatuser posted image
Depilator imam ali mi od njega urastaju dlake i to bas mnogo.
Desi se da mi ponekad pocnu urastati i od depilacije (po nogama), tada se obrijem dva, tri puta.

Anci, evo mog aparata, i slikala sam ti "normalnu" patronu koja ide u "normalne" user posted image aparate i ovu malu sto ide u ovaj aparat
user posted image

user posted image

user posted image



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.1.2018 16:57:07 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 16:58:46   
Ana RR
Ivana, vidim da ima patrona baš za bikini zonu, uži je roll. Možda je najbolje to da kupim, ili da kupim dve patrone pa da menjam po potrebi.

Ja za noge koristim depilator ili ih obrijem. Nekad poskidam i tračicama ali me uglavnom mrzi. Brazilku sama radim, nešto mi je glupo u salonu da tražim da zalazi duboko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 17:00:54   
Ana RR
Baš je sladak, Ivančice user posted image ali ako dopuna za njega košta 1300 din onda se ne isplati kupovati, jbg.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 17:04:52   
IvanaSK RR
Ne, bre. Sigurno nije 1300 din. To je sto posto ceo aparat sa patronom.
Ima tih patrona za prepone, ali je meni generalno nezgodno hladnim voskom raditi brazilku, nije to to. E sad, mozda ja cepidlacim jer sam radila drugima depilacije, ali to je samo moje mišljenje. Ti ako mozes sama, to je super.
I nije tu nista glupo. To ti je kao kod ginekologa user posted image
Evo (ne radi link pa sam slikala)
user posted image
Sad ne radi ni post image.. Poslah ti sliku na kojoj pise da je 1299 aparat sa patronom.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.1.2018 17:21:18 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 17:22:35   
Ana RR
Piše lepo da je 1299 din samo refill. To mi je mnogo već.

Pa sa trakicama ja skinem skroz lepo, jeste malo nezgodno u nekim delovima ali snađem se user posted image Ne bih mogla da se opustim kod kozmetičarke, predugo znam ženu i bilo bi me sramota user posted image

P.S. I kod nje radim isključivo hladnu depilaciju, toplu sam radila samo par puta. Gadno mi je.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.1.2018 17:25:35 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 17:25:04   
IvanaSK RR
Klik
Anci, evo lepo uzmes ovaj u Lilly-u i to je to :)
Strasno je ako stvarno toliko kosta patronauser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.1.2018 17:26:20 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here