|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 17:27:41   
Ana RR
Videla. Ne piše mililitraža, moram proveriti. Verovatno ima i u Dm-u.
Misliš da sve one patrone od 150+ din pašu u bilo koji aparat?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 18:43:41   
IvanaSK RR
Verovatno ima i u DM-u, ali znam da sigurno ima u Lilly-u, vidjala sam ih. Da, odgovaraju patrone od 100 ml. Uostalom, na licu mesta mozes proveriti jer imaju i patrone od 100 ml user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:16:56   
Sanjalicaaa
Bas ste me zainteresovale sada za ovaj aparat.

Razmisljam da li bih mogla sama sebi da uradim brazilkuuser posted image Kad budem trebala da povucem zadrhtace mi ruka user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:21:25   
IvanaSK RR
Sanjalice, meni uvek drhti ruka kad se depiliramuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:26:13   
Ana RR
Sanjalice, prvi potez je malo zastrašujuć, posle ide lako user posted image čašu vina pored sebe i lagano user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:44:24   
Maraj
I ja sam se bas sad zagrejala.
Znaci ne trebaju mi trake? Kada se nanese vosak satim aparatom, ne stavljaju se trake preko? Samo se vosak povuce jel tako? I ako kupim taj od 1300 aparat, jel mogu onda da narucim te patrone od 150 din za njega? Jel pašu?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:52:56   
Ana RR
Maraj, mislim da se stavlja traka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 19:59:23   
MamaNecaVo
Ja sam uzela aparat marke veet,tako nesto cise seni ne secam.
Bas kada je izasao,posle sam skroz prestala da ga koristim osim kad izmedju trajne i obicne mora jedna depilacija.

Trake moraju da se koriste za one koji nisu vesti sa povlacenjem voska.Trake uzimam u parfemeriji 100komada oko 70/80dinara.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 22:12:34   
IvanaSK RR
Moraju trake. Ja stvarno nisam nikoga videla ko radi sa hladnim voskom da moze bez traka. Naneses vosak, zalepis traku preko, protrljas rukama i cimnes u smeru suprotnom od rasta dlake. Jednu traku mozes par puta lepiti na vosak i skidati dlake.
Da, najbitnije je uzeti univerzalan aparat, pod njim mislim na ovaj sto idu u njega patrone od 100 ml (koje kostaju oko 150 din u Lilly-u, dm-u, parfimerijama, na netu...) Njih ima kupiti svuda, kao i traka. Maraj, stavih link u poslednjem postu na prethodnoj strani aparata u Lilly-u.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 5.1.2018 22:14:15 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Depilacija vs brijanje
5.1.2018 23:41:54   
MamaNecaVo
Ivana jedna zenska koja me je depilirala.user posted image
Ne koristi trake uopste.Ja sam probala pa zavrsila sa podlivom.

A imate patrone online po 85 din,zelene.Meni su se najbolje pokazali.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 0:13:34   
IvanaSK RR
Hladni vosak je jako tanak i ja, prva, ne bih imala živaca da pokusavam da ga skinem bez trake.
Ja uvek koristim patrone sa voskom za normalnu kožu, uglavnom je vosak zlatne boje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 0:22:25   
MamaNecaVo
Meni je trakama lakse.Necu da razmisljam da li cu zavrsiti u podlivima ili sva ulepljena.Sto mi se desavalouser posted image
A inace,ako se desi da nemam tracice,isecem nesto pamucno.
Odradi posao

Probala sam neki zuti,al se ne secam kakav je bio.
U Primi sam uzimala ranije te patrone.

Mislila sam da probam lilly robnu marku.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 9:41:21   
IvanaSK RR
Ova patrona što je pola istrosena je iz Lilly-auser posted image
Topli vosak se skida rukom, hladni trakicama i tu kod mene nema dvoumljenja user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 21:56:16   
Ana RR
Ivana, bila sam danas u Lilly-u i dopuna za Weet aparat je 1299 din (50ml). To je baš mnogo, *ebao ih Weet. Nisam bila pri lovi pa nisam kupila nikakav aparat, kad potrošim trakice kupiću. Btw, poslednji put kada sam kupovala trakice kupim one welnea ili tako nešto, i ne sviđaju mi se. Lycia su mnogo bolje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 22:27:54   
emicaa
ja sad gledala na stranici od dm-a.Ima neki aparatic za 14e i dopuna za 6-7e.Isto 50 ml.Meni to ne djeluje mnogo.Koliko dugo moze trajati jedno punjenje.Uzmite u obzir da nemam duge noge user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 22:34:46   
IvanaSK RR
Anci, stvarno sam u cudu, ne mogu da verujem da toliko kosta.
Emice, bolje da uzmes ovde kad dodjes, jeftinije su patrone. Mislim da sa tom jednom od 50 ml mozes jednom uraditi noge.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 22:45:55   
emicaa
a koliko dugo budes bez dlaka?jel se trake kupuju posebno?
Vidjela sam i onaj aparatic za topli vosak,jel to iko isprobao

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Depilacija vs brijanje
6.1.2018 23:27:32   
Ana RR
Meni izrastu taman za vreme ciklusa. Ako se koja provuče ranije pincetom je sredim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2018 1:02:44   
MamaNecaVo
A onaj aparat velnea?On mi deluje povoljno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2018 6:40:03   
IvanaSK RR
Emi, ja se depiliram jednom posle mens, kao i Anci. Pa tih dana budem najdlakavija. Sto se duze (mesecima na primer) depiliras dlake se proredjuju, istanjuju pa si samim tim duze bez dlaka. Mada je to sve individualno. Ne znam na koji aparat mislis sa toplim voskom.
Dajte link i ti i Nevena :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2018 13:46:33   
MamaNecaVo
Ivana,lilly ima online prodaju,samo kucaj aparat za depilaciju.Meni izlazi tri modela.
A Veet ima na Banjici i na Bulevaru.Ona radnja sa oduzetom carinskom robom.
Kosta 650 dinara i slagacu vas sad,mislim da se dobija 2 patrone.
Ima u ove radnje po 4 kutije.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2018 16:55:24   
IvanaSK RR
Svejedno mi je mnogo i za dve patrone kad vec ove od 100 ml kostaju oko 150 din.
Stavila sam link aparata iz Lilly-a, njega drugarica ima godinama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Depilacija vs brijanje
7.1.2018 18:04:45   
MamaNecaVo
Koliko ti traje ta jedna patrona?
Mislim ja ih placam po 80din tako nesto,ra cena mi je u glavi 80/85/70 pa je zanemarljiva stavka.S tim sto aparat ukljucujem bukvalno jednom u tri meseca.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Depilacija vs brijanje
20.2.2018 14:25:08   
Tatjana.87
Ja koristim Lidera prah koji se razmuti sa vodom, namaze se u kadi, sacekam nekih pet do sedam minuta
I sa vodom i onom pufnom za kupanje sve dlacice nestanu,a i dugo traje efekat.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Depilacija vs brijanje
21.2.2018 3:29:36   
mama Jo
Pevi put cujem za taj prah, ali deluje bas super... ja sam par puta koristila kremu za depilaciju, ali sam skontala da je efekat kao brijanje jer vrlo brzo dlacice ponovo izniknu...
Ja sam uvek pre za depilaciju, kad bi postojao jedan tretman da ih sve uklonim rado bih ga probala...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here