|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nokti u trudnoći
20.12.2009 22:35:16   
dzepna venerica
hvala puno Nedjo,  sva sam u paranoji jer sam cula da ta lapmpa kao i bilo koje drugo zracanje nije dobro...user posted image user posted image

_____________________________

That''''s the way it goes! ljubaV.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nokti u trudnoći
20.12.2009 23:03:27   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dzepna venerica

imam jedno mozda glupo pitanje, ali mi je jako vazno da mi kazete sta mislite.... Dakle, udajem se sad u sledecu nedelju, i treba da idem da izlijem nokte, posto su moji popucali, i zaista ne ide da sa takvim noktima idem na rodjeno vencanje :( Trudna sam evo 16 nedelja, pa me zanima da li ta lampa pod koju stavljam ruke moze da steti bebi? na bilo koji nacin? MOLIM VAS ZA NEKI ODGOVOR
vidim da su neke devojke ovde pisale da je ta lapma bezbedna, ali koliko je to sigurno?



Moj kuma je isto radila nadogradnju dok je bila trudna i rodila je zdravu devojcicu user posted image user posted image

(odgovor članu dzepna venerica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nokti u trudnoći
23.12.2009 14:59:15   
Anck Su Nmaun
Ih meni nokti cvrrrstiii ...pdavno takvi nisu bili user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nokti u trudnoći
17.2.2010 9:59:39   
Anck Su Nmaun
Kao sto napisah i gore nikti su mi cvrsti ali mi se zanoktice lepe za nokat....
to mi se i pre desavalao ali sad je skoro svaki tako po malo zalepljen...zna li neko zbog cega to moze da bude?????

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nokti u trudnoći
29.8.2010 22:14:27   
Anoniman
Podivljali su sada pred kraj! Rastu kao ludi, ne postižem da ih skraćujem. Ako namažem crveni lak, za tri ana max moram da skidam i mažem opet, jer izgleda kao da sam mazala od pola nokta! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nokti u trudnoći
30.8.2010 11:49:54   
smeško
Jedva ih isekoh grickalicom! Kao da sam krenula lopatom na bageruser posted image ! Toliko sam zapinjala da sam se sva preznojila! Nikad nisu bili tvrdji. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nokti u trudnoći
30.8.2010 12:05:06   
Mayablue82
Meni nokti nikad nisu bili u gorem stanju, ne mogu ni da ih lakiram jer mi lak odmah otpada, a oni se i sami perutaju i listaju...nekako su mi malo i pozuteli. Odvratno. Trudim se da mi bar budu kratki i "uredni" (koliko je to moguce). 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nokti u trudnoći
2.9.2010 19:45:47   
yeeca
nikada bolji, inace imam slabe noktice, a sada wow user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nokti u trudnoći
17.3.2011 7:15:59   
Lu
IZVORNA PORUKA: Macaki

sinoc mi se desilo nesto sto sam primetila kada sam izlazila iz kabine. nokti na rukama su mi pocrneli i to do polovine. boja je bila crnkasto-ljubicasta i to polukruzno, onaj donji deo nokta, koji je inace ruzicast. dok sam se izmackala mazalicama kojima se inace mazem, proslo je. znaci za 10-ak minuta. pomislila sam da je zbog toga sto sam bila zatvorena u kabini i kupala se vrelom vodom, a kad sam izasla bilo mi je jako hladno. veceras sam se istusirala mlakom vodom i nisam se zatvarala unutra, ali mi se opet isto desilo. brzo prodje i ja ne osecam nikakve tegobe, sasvim  se dobro osecam, zato mi je sve ovo i cudno. znam da to moze da ukazuje na srcane smetnje, ali ja ih sad u trudnoci zaista nemam. secam se samo kada sam bila mala da su mi cesto usta plavela dok se kupam, i takodje bi brzo proslo.
ima li neko slicna iskustva?? user posted image



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu yeeca)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nokti u trudnoći
17.3.2011 8:22:05   
Anoniman
ima li koga da je imao ovakvo iskustvo?? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nokti u trudnoći
2.5.2013 21:11:43   
dunja RR

Da li lakirate nokte u trudnoći?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nokti u trudnoći
2.5.2013 21:15:48   
Anoniman
dunjci, ja ne lakiram.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nokti u trudnoći
2.5.2013 21:17:57   
dunja RR

Ni ja ne smem mila, plašim se. Ne smem ni da se farbam, baš sam zarasla (seda), ali pokušaću da izdržim do 4. meseca, tada kažu da može.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nokti u trudnoći
2.5.2013 22:45:20   
Sanjica26 RR
Ja nornalno mazem. Cak idem na mesec dana na korekciju. Nisam znala da ne sme.user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nokti u trudnoći
2.5.2013 22:54:08   
Ana RR
Joj, ja mislim da to nema nikakve veze, zašto ne bi smela da mažeš nokte?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 6:01:33   
sneza24
Ja sam lakirala nokte u obe trudnoće.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 7:10:09   
minnica

IZVORNA PORUKA: sneza24

Ja sam lakirala nokte u obe trudnoće.


I ja.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 9:38:22   
Trcosava
@ Macaki - mislim da ima veze sa cirkulacijom, ali ja bi pozvala lekara. Ne bih da paničiš, ali znam recimo da na porođaju ne dozvoljavaju da nokti budu namazani iz tog razloga, ako nokti promene boju.

@ Ostale - lak nije štetan, problem je sa jednim od materijala za nadogradnju/izlivanje noktiju. Mislim da sam već to pisala. Znam da gel nije štetan, već nešto drugo. Mislim da to čak sad nije ni u upotrebi više. To je bilo pre jedno 7 god.

@ Dunja - zašto ne smeš da se farbaš?????

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 10:20:28   
dijana1*
Ja ih ne lakiram ali nemam nista protiv laka jer se uvek za minut moze skinuti bilo kad i bilo gde, ali nadogradnja je problem. Jer ako se ne daj Boze nesto iskomplikuje kako da je skines ,a u bolnici ne smes imati nadogradnju ili lak.
E sada da li nadogradnja steti ne znam, u svakom slucaju tih 9 meseci mozemo bez nekih modnih detalja jer dobijamo nesto najlepse na svetuuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 10:33:29   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

E sada da li nadogradnja steti ne znam, u svakom slucaju tih 9 meseci mozemo bez nekih modnih detalja jer dobijamo nesto najlepse na svetuuser posted image


Btw, meni su nokti u trudnoći uvek savršeni zbog onih vitamina koje sam pila, pa onda nisam imala potrebu za nadogradnjom, a i ovde ne mogu da priuštim luksuz nadogradnje user posted image

Dok sam bila u Bg (i nisam bila trudna) imala sam nadogradnju non stop na noktima.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 11:07:23   
cockic
ja sam u 8 mesecu trudnoce isla na izlivanje noktiju.nemam pojma da li je stetono.tad smo se mm i ja vencavali,to je bilo sa pekijem.sa lenom sam lakirala.a farbala se nisam u obe trudnoce,jer sam tih par godina bila prirodne boje kose.

kako da ne lakiram nozne nokte preko leta,meni su leti nokti uvek nalakirani bila trudna ili ne samo nozni.rucne ne,jer su mi ruke stalno pod vodom.i lak izdrzi jako kratko.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 11:38:02   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Trcosava

@ Macaki - mislim da ima veze sa cirkulacijom, ali ja bi pozvala lekara. Ne bih da paničiš, ali znam recimo da na porođaju ne dozvoljavaju da nokti budu namazani iz tog razloga, ako nokti promene boju.



Trco, Macaki je to pisala pre 2 godine user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 11:40:27   
dunja RR

A ja malko podigla temu posle 2 godine user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 12:33:44   
Anoniman
da trco user posted image isla sam tada do dr, poslala me je kod interniste, zakljucak je bio da je to od anemije. meni se to isto desava i u ovoj trudnoci, ne bas u toj meri.. ali ne pridajem znacaj.

dunja, mozes se farbati biokap farbom, one su potpuno prirodne. ja sam se sa tom farbala citavu prvu trudnocu i skoro ceo period dojenja. i sad sam se ofarbala sa njom, bas prosle nedelje.
inace, ja koristim sto manje kozmetike i sto blaze, uglavnom bebi.
nokte ne mazem jer smatram da to nije neophodno. a i inace ruke stalno po vodi, pa ne moze ni da izdrzi dugo. a inace imam slabe nokte, ali u trudnoci rastu kao ludi i bas budu jaki.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nokti u trudnoći
3.5.2013 12:37:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

@ Dunja - zašto ne smeš da se farbaš?????


Joj, pa tražla po netu, i uglavnom svuda piše da nije preporučljivo bar u prva tri meseca. Evo i na RR, to piše KLIK

Uglavnom na netu piše ovo: sve što nanosimo na kožu (naročito glave, vrata i stomaka), koren kose i nokte potencijalno može prodreti u dublje slojeve kože gde se nalazi bogata mreža kapilara. Odatle, putem krvi, može stići do pupčane arterije, probiti placentalnu barijeru i stići do ploda (ili u mleko posle porođaja). Isto tako, isparenja mnogih hemikalija koje se koriste u preparatima za tretiranje kose (farbanje, kovrdžanje, itd.) i noktiju (nadogradnja, lakiranje i sl.) smatraju se potencijalno opasnim.

Ja sam planirala da se farbam sledeće nedelje, jer mi je izrastak grozan a još radim, idem na sastanke, sramota me .. A sada me strah ..


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here