RE: Društvene igre (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


manager -> RE: Društvene igre (16.10.2013 15:41:34)


IZVORNA PORUKA: madre

cula sam za ovu igru Pictionary, strasno zabavno zvuci[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] da li neko zna gde u beogradu mogu da je kupim?
inace, pridruzujem se igracima yamba, obozavam yamb[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] a i riziko smo od skoro ponovo poceli da igramo[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ne znam sta je lora?


Pozdrav
Ja sam kod prijatelja igrao drustvenu igru Picturing i moram ti priznati da je dosta bolja. Pored svih nacina crtanja, ima fora da crtas i pevas u isto vreme. Mislim da se moze naci na internetu.




Peace* -> RE: Društvene igre (14.11.2014 8:26:36)

Pre par nedelja sam bila sa Lukom u papirnici, kupovali smo gumicu i zarezač. Teta nam je na poklon dala Školarku, to je đački časopis, ova je konkretno jedan od brojeva koji se dobija tokom drugog razreda OŠ.
Sećam se da su u prvom razredu dobili jedan primerak džabe, i mislim da je trebalo da se pretplati na ostale brojeve, ali pošto Luku nije zanimalo, nismo se pretplatili.
Elem, Luku i dalje ne zanima, ali je Marko oduševljen. Obojio je sve što se obojiti trebalo, pronašao razlike, i tako te jednostavnije stvari, naravno nije rešio zadatke iz mate i sl.
U sredini časopisa je igra, bacaš kockicu pa ideš, i onda ima ono 3 koraka napred, 2 koraka nazad (znate svi na šta mislim).
U prvi mah sam se oduševila jer je Sunčev sistem u pitanju, sa planetama, reko, eto kako je super, deca nauče planete...
Prvo sam pogledala ima li Plutona kroz maglu mi je bilo u glavi da se on više ne računa u planete, kao što je bilo u moje vreme - i u pravu sam.
Ali sam odlepila kad sam shvatila da nisu dobrim redosledom napisali planete, naime, pomešali su Merkur i Veneru, naime kao prvu planetu su naveli Veneru!?
U đačkom časopisu takva greška!?




Kata90 -> RE: Društvene igre (10.12.2014 15:23:40)

karte Uno,bridz,ne ljuti se covece....




serpica -> RE: Društvene igre (10.12.2014 17:45:39)

Mi smo skoro kupili Ostrooki,Sumnjivo lice i Pizza servis..deca odusevljena a i ja [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Društvene igre (11.12.2014 9:24:39)

Dasnilo obožava društvene igre. Prvo ga jedva naučismo da ne plače kad ga neko istera u ne ljuti se čoveče [sm=smiley36.gif]
Onda smo on i ja nabasali u knjižari na igru o saobraćaju. Baš je iinteresantno. Dobiješ zadatke dokle treba da stigneš, a moraš da poštuješ pravila saobraćaja i saobraćajne znake. Interesantno stvarno.
Voli i igru memorije i sve drguo što mu padne pod ruku.




gagana83 -> RE: Društvene igre (24.1.2015 19:55:20)

Mi smo se opasno navukli na Picturing - igru crtanja i pevanja. Najzabavnija drustvena igra ikada [sm=smiley1.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0124/x3t-crop-5.jpg[/img]




Didy -> RE: Društvene igre (24.1.2015 20:02:44)

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Onda smo on i ja nabasali u knjižari na igru o saobraćaju. Baš je iinteresantno. Dobiješ zadatke dokle treba da stigneš, a moraš da poštuješ pravila saobraćaja i saobraćajne znake. Interesantno stvarno.
Voli i igru memorije i sve drguo što mu padne pod ruku.


Jao, mene je Stefan urnisao, svaki dan je tražio da se igramo. Čak je, jadničak, počeo i sam sa sobom da se igra kad ja ne mogu. I onda dođe do mene i kaže - Mama, ti si pobedila ovaj put. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Inače, Stefan je poludeo za OVOM igricom. I stvarno je odlična! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




lesica -> RE: Društvene igre (24.11.2017 19:59:25)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kada su vaši mališani postali zreli da možete sa njima da igrate zajedno društvene igre?

Pokušala sam sa S Ne ljuti se čoveče, ali još ne ide [sm=smiley36.gif]




IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mozda domine[sm=smiley1.gif]




IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Za pocetak je Ne ljuti se covece, oko 4 god rekla bih. Probaj karte mozda, moje jako vole da igraju Uno, rata. Dobro mozda je jos mali ali mozda ga vise zainteresuje. Ili domine?





IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Mi smo npr igrali igre memorije sa kartama. Ima onih sa likovima junaka.
Mi se igramo sa S domina.




IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kada su vaši mališani postali zreli da možete sa njima da igrate zajedno društvene igre?

Pokušala sam sa S Ne ljuti se čoveče, ali još ne ide [sm=smiley36.gif]

pa domine mozete a uskoro cete moci i Ne ljuti se covece. Al ako se zainteresuje....jaoooo danonocno cete igrati ne ljuti se covece. Mislim neumorni su. E onda je moja smislila da je ona sa tatom u "timu" i onda njih dvoje protiv mene. Smorise me vise[sm=smiley36.gif].

I mozete sigurno da igrate igru pamcenja. Pamte kao blesavi ja se pogubim ne znam gde je bila koja karta a oni razbijaju. Sa D sam krenula prvo 10 parova pa smo posle povecavali. Sad dugo nismo igrali doduse





dunja RR -> RE: Društvene igre (2.12.2017 21:55:00)

Počeli smo da igramo domine [sm=bravo.gif]

Pobedio me S 4 puta [sm=smiley36.gif] ali najozbiljnije, bio je srećne ruke, iako sam mu pomagala a meni pomoći nije bilo [sm=jezicek.gif]
Nije još sve pohvatao ali jeste dosta za početak.




Milicicak hvala na pp, sada ću da istražim!




Sanjica26 RR -> RE: Društvene igre (2.12.2017 22:01:14)

Bravo za Savu[sm=bravo.gif]




Figaro88 -> RE: Društvene igre (6.12.2017 13:54:36)

Andrea je i dalje opsednuta monopolom.Moze svaki dan po ceo dan.I voli kvizove.Razmisljam vec danima sta od toga da joj ubacim u paketic...




Srecko47E -> RE: Društvene igre (6.12.2017 16:11:15)

Mi igramo Monopol i Vovece ne ljuti se cim mustra zaspi.
Tacnije,nocu ne spavamo pa igramo igre a mama kuca na forumu i cita savete i iskustva drugih.
Pa se ta nasa igrarija pretvori u sprdnju.




Misha i Ljisha -> RE: Društvene igre (6.12.2017 16:16:25)

Moja D isto voli kvizove, ali brzo sve nastreba[sm=smiley36.gif]

Ne ljuti se covece je i dalje favorit. Ali mi se ljutimo [sm=zz_bounce.gif] Meni to bude toliko smesno da ja ne mogu da prestanem da se smejem pa se ona jos vise uvredi, a stvarno pokusavam da se ne smejem al dzaba ehhee...

Domine odavno igramo ali to joj brzo dosadi dve partije i cao.

Karte smo uzeli da naucimo, pa je polako spremam da naredne godine igramo tablice. Da naucimo malo i matematiku kroz igru.




emicaa -> RE: Društvene igre (6.12.2017 16:50:52)

mm je poceo sa T igrati monopol,ona jednice sve pokupova,samo da se kupuje [sm=smiley36.gif] A kad je prvi put morala u zatvor rasplakala se jer je mislila da mora stvarno u zatvor [sm=smiley36.gif]
i ja inace mnogo volim monopol ali ne stizem,kad njih dvoje igraju ja zabavljam Davida da im ne smeta




choopa choops -> RE: Društvene igre (7.12.2017 1:28:10)

Moji su kockari, pa im je od društvenih igara najzanimljivija Tombola [sm=smiley36.gif] Ako se to uopšte ubraja u društvene igre.




Sanjica26 RR -> RE: Društvene igre (7.12.2017 8:53:43)

I mi volimo drustvene igre. Planiram T da kupim neku ozbiljniju igru.




Srecko47E -> RE: Društvene igre (7.12.2017 12:17:53)

Sanjice koja je to ozbiljnija igra?
Imas li predlog za neku.




madre -> RE: Društvene igre (14.2.2018 0:13:06)

Sta igrate sa decom od 6,7,8 godina? Sta je aktuelno i zabavno?
[sm=smiley1.gif] koje drustvene igre i koje igre kartama?




gagana83 -> RE: Društvene igre (14.2.2018 8:14:21)

Ima divna drustvena igra za klince - Activity se zove. Mozda nije bas za uzrast od 6 godina ali za 8 da. Super mi je i igra Put oko sveta. Pogledaj u Deksiku i drugim radnjama sa igrackama, ima raznih edukativnih drustvenih igara. Mi jos igramo Uno karte, Mice, Ne ljuti se covece, probali smo i Monopol, mada ga nije odmah skroz shvatila, ne znam kakav je onaj za decu, da li je jednostavniji.
Mi inace obozavamo drustvene igre, ja sam zavisnica za Jamb.




Ana RR -> RE: Društvene igre (14.2.2018 9:11:06)

Gagana, baš mi se dopada Put oko sveta i Activity, gledala sam ali još nam je rano za njih čini mi se. Za sada igramo najčešće Ne ljuti se čoveče, Lažov, kod mojih imamo neku igru koju igraju mama i Marko kada dođemo (slično je Ne ljuti se čoveče). Uskoro ćemo početi da učimo jamb haha. Ne pamtim kada sam igrala jamb a nekada smo drugarica i ja jutra dočekivale uz kockice [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Društvene igre (14.2.2018 9:26:26)

Mi sa mini bubom igramo domine, memorije, Ne ljuti se covece, Panick lab i Dr Eureku. Bas ne voli da gubi a mi je ne pustamo :)




AnaTamara -> RE: Društvene igre (14.2.2018 9:32:05)

Moze li predlog drustvene igre za cetvorogodisnjake, sem igre memorije, ne ljuti se covece i domina? [sm=smiley36.gif] idemo na zimovanje i ne znamo sta da ponesemo




Sanjica26 RR -> RE: Društvene igre (14.2.2018 9:33:26)

Mozes domine.




gagana83 -> RE: Društvene igre (14.2.2018 9:54:13)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gagana, baš mi se dopadaPut oko sveta i Activity, gledala sam ali još nam je rano za njih čini mi se. Za sada igramo najčešće Ne ljuti se čoveče, Lažov, kod mojih imamo neku igru koju igraju mama i Marko kada dođemo (slično je Ne ljuti se čoveče). Uskoro ćemo početi da učimo jamb haha. Ne pamtim kada sam igrala jamb a nekada smo drugarica i ja jutra dočekivale uz kockice [sm=smiley36.gif]

Koliko on ima? 6? Pre 7 je rano, mozda i 8.
Ja jamb obozavam, igram redovno sa kumom. Gotovo svaki put kad se vidimo.




Ana RR -> RE: Društvene igre (14.2.2018 10:27:16)

E da, i mi igramo memorije. Ja ne popuštam, hoću da nauči da igra bez ljutnje (što još uvek baš i ne uspeva).

Gagana, 6,5 ima. Sačekaću još malo. Imamo gomilu nekuh igara koje stoje spakovane, ima tu raznih gluposti ali ima i zanimljivih stvari. Moram pregledati.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>