RE: Te famozne viršle(hrenovke) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Anoniman -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (21.6.2011 11:41:57)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Realno je sasvim svejedno dal će jesti viršle ili parizera, pa ja ne pravim problem. 




IvanaSK RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 13:04:47)

Sin ih pojede kada ih kupim, ali nije neki bas ljubitelj. Ja ih volim sa senfom[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 13:40:51)

Jedemo svi. Volimo samo Pipi ili Gudi, obicne, bez sira.

I da, i mi isto hrenovke kažemo za kobasice debele što se isto kao kuvaju u pasulju npr., a viršla je viršla [sm=smiley36.gif] A MM ih zove hrenovke, pa se iks puta izgubimo u prevodu.




Ana RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 15:23:02)

Ne pamtim kada sam jela, godinama ih ne konzumiram. Marko je probao jednom u Kanadi i ne dopada mu se. Ja se stresem od same pomisli šta se u njima nalazi.




Sanjica26 RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 15:31:55)

Ni ja ne pamtim kad sam jela. Sto kaze Anci sama pomisao sta ima u njima povraca mi se.




Duškić -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 16:34:43)

Nismo neki ljubitelji, ali kad nam padne na pamet kupimo .




emicaa -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (13.6.2017 16:54:02)

ja sam Dori kupila za vikend ali jos nije trazila da ih jede.Kad joj napravim pojede u slast ali sjeti ih se jednom u tri mjeseca.Ja ih ne jedem,ali zato kobasice svih vrsta volim [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.6.2017 10:02:15)

Ja ih volim, i deca ih vole. Znam sta ima unutra, ali svim silama se trudim da ne pomislim na to [sm=smiley36.gif] Ne jedemo ih cesto, ali s vremena na vreme ih kupim. Mm ih nikako ne jede.




dddaca -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.7.2017 22:17:31)

Malena ih ne jede, ja i suprug jedemo. Mada pre neki dan citam sastav, kad ono svinjske kozice u prahu. Brze bolje sam ih vratila u vitrinu i nastavila kupovinu




veselicaa -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (15.7.2017 0:43:52)

Imamo ih u frizideru samo kada mm ide sam u kupovinu,a to je retko[sm=smiley36.gif]Smizle ih ne vole a kada ih vec imamo ja napravim rol virsle,to vole.




Sandricak -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (15.7.2017 7:26:03)

Jedemo i mm i ja i Marko ih voli... ali nisu cesto na meniju... mozda jednom mesecno...




krin 40 -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (15.7.2017 7:44:22)

Od mesnih preradjevina jedemo samo domaću pršutu




mama Jo -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (16.11.2017 22:11:18)

Je l' dajete deci virsle? Ja iskreno ne, par drugarica mi je bilo fazonu pa sta i mi smo jeli kad smo bili mali pa nam nista nije... ne znam...




Ana RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (16.11.2017 22:19:51)

Ne, ni mi ih ne jedemo. Mm voli ponekad ali se suzdrži.
Mada, skoro kada smo bili u Ikei mom detetu se dopadne hot dog, sam je tražio da proba i kupila sam mu misleći da mu se neće svideti, kad ne lezi vraže [sm=smiley36.gif] male slatke kifle, viršla, mekano - njemu bilo lepo. A prvi put je viršlu probao u Kanadi, pečenu u rerni uz krompiriće. Tražile mi klinke koje sam čuvala da im spremim, pa ispečem i njemu, čisto da proba. Mukica, jede on, ona jede njega. Jedva je progutao. Pitao me Mama, jel ja ne moram više nikada ovo da jedem? [sm=smiley36.gif]

Ali kući ne traži, njemu je to zanimljivo samo u Ikei.




isidora88 -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (16.11.2017 22:35:15)

Ja ih ne volim, ali klinci vole, gledam da kupim neke kvalitetnije, retko ih jedu pa se tesim da nije strasno. Recimo spas mi je sto ih stariji sin voli pa bar nekad ima jaci obrok od hleba i malo paprike ilk tako neceg. Pisala sam da skoro nisga ne voli, pa se tesjm bolje i virsle nego nista




MamaNecaVo -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (16.11.2017 22:37:40)

A je peobao i bilo je bljak.
Ja inace meso slabo jedem,preradjevibe pogotovo tako da ih i ne kupujem.
MM voli vudi sa sirom.




emicaa -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (2.1.2018 13:56:13)

zadnji put sam pisala u junu u ovoj tmi,Od tad je T jednom jela virsle i to samo zato sto sam cuvala od zaove djecu pa su oni trazili da spremim.Vise ih nemam u kucu a i ne kupujem




Maraj -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (2.1.2018 16:36:28)

Kakve su virsle bile kad smo mi bili deca. To su bile virsle. Pa i na onim kioscima crvenim sto su se prodavale u kifli.
Sad nema nikakvih virsli. Nigde mesa u njima




Sanjica26 RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (2.1.2018 17:08:06)

Mi to ne kupujemo. Desi se jednom u toku godine da one potraze, pa uzmemo i to je sve.




MamaNecaVo -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (2.1.2018 20:04:34)

U momentima sludhenosti sta ponuditi A uzeli smo i virsle.
Nije hteo pa se na tome zavrsilo.
Jeste da ne valjaju ali ponekad im nista nece biti.Neko moje misljenje,mada ih ja ne volim pa shodno tome ih i ne kupuje.




Anck Su Nmaun -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (3.1.2018 15:31:05)

Ponekad kupim kad se zazele eto cisto da promenim ali ne tao cesto.




veselicaa -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.3.2018 0:11:15)

Kad god ih mm kupi ili sveki donese,ja napravim rol virsle,to jedino volimo.Ali bas retko,ne secam se kada sam ih pravila.




mama Jo -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.3.2018 7:34:52)

Probali smo ali J nije nesto odusevljena ni mi veliki nesto posebno ne volimo




vocicana -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.3.2018 15:37:10)

Moje dete ih uopste nije htelo, do skoro, malo hoce sada. Cisto za promenu da, ali ne volim I msm da su tesko djubre.
One koje mi mirisu na detinjstvo I na nesto lepo, kao Carnex nekada, su Frankfurt virsilice, I AIA wudy sa kackavaljem unutra, bas su dobre.
A kada smo vec kod virslijade, ne secam se kada sam malo lepe kobasice pojela. Ali ne secam se.




IvanaSK RR -> RE: Te famozne viršle(hrenovke) (14.3.2018 20:56:07)

Mi za veceru hot dog[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>