RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Zajednička nada



Poruka


Sarav -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 13:54:56)

Pa da, mora da si muško jurila jer si se opredelila za treće. Malograđanština, šta da kažem..




nata11 -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 14:01:26)

Anck rodi za inat jos jednu devojcicu [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 14:04:40)

Pa da znas da sam razmisljala [sm=smiley36.gif]

Inace e tek ko se odluci za cetvrto a ima od oba pola po jedno..taj mora da nije citav[sm=zmeden.gif]




vocicana -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 14:06:12)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 14:46:27)

Aaahahahahahah Anck bravo 😊




veselicaa -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:09:21)

Odkako sam se porodila pitaju me kada ce cetvrto ali da bude musko,prvo sam se cudila a sada kazem da nece biti musko jer imam spremljeno ime za devojcicu(stvarno imam [sm=smiley1.gif])
Najvise mi bude krivo jer meni i suprugu nije vazan pol,pogledajte samo razliku u godinama medju nasom decom, a iskreno ja ljude koji zele odredjen pol po svaku cenu ne razumem ni malo.




Anck Su Nmaun -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:12:01)

Ma meni je i to ok zeleti oba pola. Ali nemojte smarati sve oko sebe. Nisu nam svima zelje iste zar ne?




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:17:54)

Naravno... ta prica o muskom detetu me posebno nervira, ma bilo sta sto se tice ,,zabadanja" nosa u tudj zivot....
Meni je pre par dana prodavacica koju prvi put u zivotu vidim, prvi put sam usla sa Janom u tu prodavnicu i malo caskali i kazem kako kod kuce imamo jos jednu bebu- seku... a ona da sebi za pravo da meni kaze: ,,Jos jedna seka?? Mama, mama... moraces na popravni" .... znaci samo sam se streljala pogledom...




Sarav -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:24:31)

Popravni [sm=hudicek1.gif] ma nju je mama pogrešila, pa zato lupa gluposti.




Anck Su Nmaun -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:26:57)

[sm=zz_bomb.png][sm=zz_bomb.png][sm=smiley21.gif]




Dragce86 -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:27:28)

Ahahaha - nju je mama pogresila - HIT!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:44:11)


IZVORNA PORUKA: Sarav

Popravni [sm=hudicek1.gif] ma nju je mama pogrešila, pa zato lupa gluposti.


Aahahaahhahaha 😂 ovo cu definitivno poceti da koristim za kojekakve pojednce 😂
Sarav, ne pamtim kad sam poslednji put cula ovako nesto originalno 😊




madre -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 15:59:29)


IZVORNA PORUKA: Sarav

Imam par jako bliskih drugarica i bez problema pričamo o planovima o proširenju, ali svakako me nervira kad mi neko totalno bezveze postavi tako neko pitanje. Još kad krene- Ajde, pa treće da bude bata.. Ko da svaka majka mora da ima i sina inače ništa, džabe devojčice..

Nije bas tako... I da imas samo sinove bilo bi isto! Prosto ljudi misle da svako zeli da ima i sina i cerku, sto moze biti istina, a i ne mora[sm=smiley1.gif]




Sarav -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (20.2.2018 16:13:56)


IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: Sarav

Imam par jako bliskih drugarica i bez problema pričamo o planovima o proširenju, ali svakako me nervira kad mi neko totalno bezveze postavi tako neko pitanje. Još kad krene- Ajde, pa treće da bude bata.. Ko da svaka majka mora da ima i sina inače ništa, džabe devojčice..

Nije bas tako... I da imas samo sinove bilo bi isto! Prosto ljudi misle da svako zeli da ima i sina i cerku, sto moze biti istina, a i ne mora[sm=smiley1.gif]

Može biti.. Svejedno, i dalje me nervira [sm=smiley36.gif]




AnaTamara -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 9:45:08)

Uh...ta pitanja...pojela bih onog ko me pita, pocev od svekrve koja svaki dan to pominje. E sad cekamo da vidimo da li ce biti 2 crtice [sm=smiley36.gif] , ali sam resila da nikome ne pricam neko vreme, naravno ako bude i kad bude :)




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 12:45:55)

AnaTamara - drzimo fige 😊

Ma meni nekad bude krivo sto se u tim situacijama ne setim da ih spustim na zemlju nekim slicnim pitanjem 😊 prosto iskuliram




AnaTamara -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 12:49:01)

Kada mm pitaju kada cemo drugo, njegov odgovor, uvek, je veceras [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 12:52:19)


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Kada mm pitaju kada cemo drugo, njegov odgovor, uvek, je veceras [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


[sm=bravo.gif]
Mora da druga strana ostane zatecena 😂😂




Anck Su Nmaun -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 12:52:30)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] bravo majstore hahahaha




Sarav -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 13:00:40)

[sm=bravo.gif] dobro se snašao[sm=smiley36.gif]
Čula sam kod kineza jedna kineskinja koja nina bebu u kolicuma pita trudna ženu koja čeka da plati neke stvari šta nosi, ova kaže muško. Kineskinja odgovara - blago tebi, ja plomenila majstor i opet žensko. Dal da se smeje čovek..




AnaTamara -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (21.2.2018 13:04:55)

Zato kazem, kada se to desi, cutacu ( mada ne znam kako ) [sm=bravo.gif]
Ljudi su stvarno dosadni, moja jetrova ima cerku od 10 godina, dever je imao nekih problema, i urolog je rekao da je pitanje da li ce moci da ima jos dece, svekar i svekrva naravno krive snajku, da ona nece, a onda su im neki dan predlozili vestacku oplodnju [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif] ja kada sam cula poludela sam




Dora89 -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (25.2.2018 14:21:00)

Zaludni ljudi. A što uopšte mora drugo? Možda neko neće drugo.




Srecko47E -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (25.2.2018 14:25:47)

Ovo pitanje sam slusala pa jedno 20godina.




mama Jo -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (25.2.2018 14:38:47)

Svet bi bio mnogo lepsi kada bi svako gledao svoja posla...




Sarav -> RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada ćete vi?" (25.2.2018 14:46:17)

Pa da im nije dosadno ne bi ni razmišljali ni pitali, ovako..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 [26] 27   Sledeća stranica >   >>