|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
22.2.2012 7:50:32   
Adriana83
U prve dve trudnoce,cim sam saznala da sam trudna prestala sam da vozim bicikl. A inace ne silazim sa njega od aprila do novembra. Sad kad sam bila trudna( blizanci) vozila sam (uz konsultacije sa mojim gin) do 7. meseca trudnoce.I vozila obe starije cerke na biciklu.Jednu napred,jadnu nazad i moj stomak i ja jedva smo uspevali da se uglavimo izmedju ta dva sedista.Bila sam glavna atrakcija u selu,kad god se pojavim na pijaci user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
22.2.2012 8:44:50   
jelena038
Bicikl u trudnoci je rizican samo zbog padova. Znaci, ukoliko zena ima vrtoglavice, grceve u listovima, ili slicno. Inace, svako ko vozi bicikl zna da je on, kada se podesi na najmanji napor (brzina i otpor), laksi i od najobicnije setnje.

Ako opet zatrudnim, ja cu nastaviti da vozim biciklo dok god mi stomak ne poraste. I jos jedna stvar, jedini stvarni lek protiv trudnicke opstipacije je voznja bicikla deset minuta rano ujutru na cistom vazduhu. Provereno.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
17.7.2012 23:15:57   
Bebilina
Danas 38+5 i jos uvek mogu da vozim i vozila sam user posted image Prija mi, ne smeta mi stomak, cak mi je super kad se nagnem unapred, a njegove tezina oslobodi kicmu i istegne ligamente.
Pre 3ned sam poslednji put pre danasnjeg vozila, ali u to vreme su mi materica (i beba verovatno) naglo porasli i bilo mi je malo neprijatno u pognutom polozaju jer se telo prilagodjavalo (pretpostavljam). Danas susta suprotnost- nije mi se silazilo. user posted image
E jesu me pitali dal sam sigurna da mogu i hocu (komsinica pre polaska) user posted image i okretali se u prolazu za nama. Nemam nijedan dobar razlog da ne uzivam u voznji kad mi toliko prija.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
23.7.2012 20:19:11   
mufika
Trudnoca nije bolest! U prvoj sam vozila do samog kraja jer mi je prijalo, sad ne vozim, jer su mi ukrali biciklo user posted image i nisam htela da se navikavam na novo. Ne vidim razloga zasto se u prvom i drugom tromesecju ne bi moglo nastaviti sa voznjom ako je inace sve u redu, kasnije zavisi od stomaka, da li mozemo user posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
23.7.2012 21:06:48   
snješka
Ja sam vozila bicikl od prvog do posljedenjeg dana trudnoće, naravno koliko su mi vrijeme i posao dozvoljavali. Ne znam zašto da ne.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu mufika)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
23.7.2012 21:28:00   
Anoniman
Meni je zabranjeno od prvog dana...

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
30.10.2012 13:26:13   
Meisje
Meni je bicikla prevozno sredstvo i vozim je sve vreme.
Posle ET doktorka mi je rekla da se ponasam normalno i radim sve sto i obicno tako da ja to i radim. E sad videcemo kako napreduje trudnoca da li cu nesto menjati..u svakom slucaju sve u konsultaciji sa doktorom!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
31.10.2012 19:21:39   
malinaja
Ja sam isla na posao biciklom skoro do kraja.Mozda je to bilo hrabro ali nisam imala problema i bas mi je prijalo.Posle sam cula da nije bas preporucljivo.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
1.11.2012 7:38:34   
bice devojcica
Ja obozavam da vozim bajs,poslednji put sam vozila negde u trecem mesecu,od tad sam prestala i jedva cekam opet da pocnem...  user posted image

(odgovor članu malinaja)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
13.12.2014 20:43:53   
Kata90
ja sam do 6 tog meseca vozila biciklu bez problema,posle mi vec nisu daliuser posted image


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vožnja na biciklu u trudnoći
13.12.2014 22:26:41   
hanka
Zabranjena voznja od prvog dana, a za sad i setnja i sedenje user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here