|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 12:21:05   
IvanaSK RR
Hvala, probacu je.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 12:48:41   
Ana RR
Ja sam posle 30. počela mnogo više da vodim računa o koži lica tj o koži uopšte. Oduvek sam se mackala ali kao mlađa nisam koristila ništa specijalno od krema, najviše mi je odgovarala Dove i Pantenol. Sada koristim kremu koju mi je prepisao dermatolog posle pregleda. Zaštitni faktor obavezno, čuvam lice od sunca (iako ja jaaaako volim da sam preplanula i imam baš lepu boju), ne koristim solarijum, čistim lice ujutru i uveče obavezno, skidam šminku čim uđem u kuću itd. Jbg, ostarilo se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Kreme za lice
4.3.2016 14:02:49   
emicaa
Kod mene je još uvjek obična plava nivea za lice ali sam razmišljala da uzmem i još neku da sačuvam mladolikost user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 0:15:36   
Didy
Eucerin dnevna i noćna i ne menjam. Imam osetljivo lice, lako se zacrveni od nekih agresivnijih preparata, tako da ne žalim dati pare za kremu koja mi odgovara i za dobar puder.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 0:22:35   
vikiveki
Moje lice trpi sve,a najviše koristim Niveu...mada stavljam kremu za lice samo kada se setim,ne volim mnogo da se šminkam i mažem.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 0:24:55   
Didy
Ja obavezno svako jutro i veče listim i umivam lice i posle toga mažem kremu. A i šminkam se svakodnevno kad idem u školu, vikendom odmaram lice. U poslednje vreme stavim samo malo pudera u prahu, rumenilo, maskaru i ruž.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 7:20:50   
nikiteki
Stavljam niveu

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 10:30:53   
branki*

IZVORNA PORUKA: emicaa

Kod mene je još uvjek obična plava nivea za lice ali sam razmišljala da uzmem i još neku da sačuvam mladolikost user posted image

Ovako i kod meneuser posted image
Htela bih neku nocnu da kupim.ne znam koju,da je dobra.ovo sve sto reklamiraju,ne znam kakve su i da li vrede.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 10:34:06   
emicaa
Branki ja sam juče gledala nivea Q10 pa ću vjerovatno nju uzeti ali ne znam dal samo noćnu ili i dnevnu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 10:38:29   
Sanjalicaaa
Eucerin dnevnu i nocnu. Kupila u Liliju pre par meseci, drugu dobila za 1 din.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 11:36:33   
Mala Elena
Branki, mozda da uzmes Josif Pancic nocnu, dobra je.. Ja imam njihovu dnevnu...
Koristila sam i Eucerin ali sta znam, povremeno su mi izlazile bubuljice one potkozne ,bolne...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Kreme za lice
6.3.2016 11:40:11   
Animsaj9
I ja sam koristila Eucerin, i super mi je koza reagivala u pocetku, koristila sam onu Sensitive, i aqua porin. Ali vremenom se koza zasiti.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Kreme za lice
10.3.2016 15:35:51   
emicaa
Kupih ja sebi svoju prvu noćnu kremu,Nivea Q10 anti age user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Kreme za lice
10.3.2016 15:46:45   
Animsaj9
Emice ocekujemo komentar na kremu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Kreme za lice
10.3.2016 15:51:22   
emicaa
Javljam čim primjetim neke rezultate user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Kreme za lice
16.3.2016 10:16:08   
emicaa
6 Dana posle da vam javim utiske,u medjuvremenu sam kupila i dnevnu kremu i koža mi je nekako mekša,nježnija.Eto od mene preporuka za Niveu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Kreme za lice
19.10.2016 19:03:12   
Animsaj9
ja treba da kupim neku kremu za suvu kozu, i bas ne znam koju, koristila sam Eucerin i ok je ali bi probala nešto drugo

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Kreme za lice
19.10.2016 19:37:25   
IvanaSK RR
Emice, da li i dalje koristis Niveu Q10?

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Kreme za lice
19.10.2016 19:50:04   
veselicaa
Ja jos uvek koristim Eucerin,nisam u toku sta drugo da uzmem.Vidi se da slabo citam blogove user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Kreme za lice
19.10.2016 20:54:53   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: veselica

Ja jos uvek koristim Eucerin,nisam u toku sta drugo da uzmem.Vidi se da slabo citam blogove user posted image


Takodje, trenutno sam na eucerinu.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Kreme za lice
20.10.2016 8:51:27   
mali_mis
Imam neku mixa bebecu. Ali trenutno isprobavam testere eucerina, bioderma.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Kreme za lice
20.10.2016 13:48:24   
emicaa

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Emice, da li i dalje koristis Niveu Q10?

Ivana ne vise,nju sam potrosila pa sam sad uzela ovu po Vocinoj preporuci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Kreme za lice
20.10.2016 14:05:54   
Anck Su Nmaun
Cera di Cupra i dalje ili bebecu

Za ani age kreme vam je naj bitnije da su masne ( koliko vasem licu odgovara ) ovo ostalo su sve bajke

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Kreme za lice
20.10.2016 14:53:22   
mali_mis
Mrzim masne kreme, i one kad ih namazes a svo vreme imas utisak da se nikad nece upiti, i kao da imas masku na licu.
Ova bioderma za osetljivu kozu, je bas fina, lepo se razmazuje, lepo mirise (sto mi je jako bitno), lice upije, ne ostavlja masan trag...ne smem ni da proguglam cenu, imam osecaj da ce me srcka strefiti, dok imam uzorak, trosim, kad ga ne bude, ajmo nazad na bebecu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Kreme za lice
20.10.2016 15:01:07   
Ana RR
I dalje Avene antirougeurs, pri kraju mi je pa ću preći malo na La roche posay preko zime, ne treba mi zaštitni faktor.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here