|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 22:57:56   
Lu
2002m,meni se pojavi par komada ali upaljenih,bolnih,tek kad ode vještica počnu da nestaju i pred nju opet istouser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:01:09   
2002m
I meni, sitne se povuku a 2,3 vece ostanu, a ja sucka uzmem ogledalo pa namestim jos goreuser posted image user posted image user posted image mislim da tu nema leka,hormoni rade svoje.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:03:53   
Anoniman
Ja koristim garnier pure ...neki stik...od kojeg se bubuljica osushi....u reklami za 5 sati...ali u realnosti za jedan dan... mada potpuno izchezne za 2-3 dana....

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:16:16   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pffff...pa sve poznatije marke testiraju na zivotinjicama user posted image


Jesteuser posted image  Nije lako paziti, ali meni je njih tooooliko zao da jednostavno bojkotujem one koji testiraju. One jadne oslepe, raspada im se koza i sve ostale grozote, pa razmisljam - nece barem zbog mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:27:13   
Anoniman
Dobro pa Nivea nije u onima koje testiraju na zivotinjama.... ali ni jedna ne bi trebala to da radi....

Moram da priznam da nikada na to nisam obracala paznju prilikom kupovine...user posted image

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:28:57   
Dora
Vichi sa mineralima, definitivno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:31:22   
Dora
IZVORNA PORUKA: Leki 77

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pffff...pa sve poznatije marke testiraju na zivotinjicama user posted image


Jesteuser posted image  Nije lako paziti, ali meni je njih tooooliko zao da jednostavno bojkotujem one koji testiraju. One jadne oslepe, raspada im se koza i sve ostale grozote, pa razmisljam - nece barem zbog mene.


Testirano na životinjama?user posted image
Pa zar se to još radi???
Pa dobro, ako se testiraju najkvalitetnije kremice koje koštaju bogatstvo, druge životinje mogu samo da im pozavideuser posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kreme za lice
6.8.2009 23:31:48   
Dora
šalim se naravno...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kreme za lice
7.8.2009 8:50:52   
eugenija
Samo u zimskom peridu koristim hidrantnu kremu.. Garnijer skin naturals, a često se ne setim ni tada da se namackam.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kreme za lice
7.8.2009 12:02:45   
marince1
Garnier

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kreme za lice
19.8.2009 13:46:07   
Anoniman
ZA SUVU KOZU JE ZAKON
Cera di Cupra (postoji roza i bela, roza je masnija)
postoji i za ruke, za telo, postoji i tonik...

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kreme za lice
20.8.2009 13:20:28   
oliveradj
Za noć Vichy, dnevno sam nedavno počela da se mažem i to je super kombinacija Afroditina s kamilicom, protiv bora, uv filtera jako sam zadovoljna sa obe. Ponekad preko Vichy namažem Pantenol mast ili Pavlovićevu zbog ove vrućine jer koža bude dosta isušena od sunca!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:40:09   
dacca
sta mislit, da li poceti sa antiridom prije tridesete?

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:42:58   
*Alexx*
Ja imam 29 i počela sam. Koristila sam Pullana srebrni antirid, on je baš blag. Kad pogledam neke moje vršnjakinje, ja nemam bore oko očiju, one imaju, pa sad... ali tu, kao i za sve, genetika najviše utiče.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:45:12   
dacca
ja sam sa mojim licem zadovoljna, bubika samo pred user posted image , ali nesto mi ne da mira.. da li poceti ili ne. Imam 26 godinica user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:47:44   
*Alexx*
Mislim da imaš još fore, Dacco user posted image Nešto razmišljam, ne valja ni koristiti mnogo toga, opteretimo kožu, pa ostari pre vremena...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:49:29   
dacca
Mozda si u pravu. Inace koristim pantenol i nivea soft! Puno sa ih probala od nivee i garnier, kao i neke l oreal, ali meni je sve istouser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kreme za lice
17.12.2009 20:52:43   
*Alexx*
Ma i meni sve isto, zato sam ja prešla na Vichy ili Eucerin, zavisi šta ima u apoteci. I zadovoljna! Imam jako masnu kožu, a ove kreme su skoro kao voda, baš blage. A traju sto godina.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 17.12.2009 20:53:11 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kreme za lice
18.12.2009 12:23:34   
Anoniman
Becutan. Solea.
lice mi je kao bebina guza!  user posted image (mada, genetika je dosta umešala prste...)

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kreme za lice
18.12.2009 14:44:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Hydra Action Dior serum za lice i kremu zimi a gel leti. I ako je Dior ova kolekcija nije toliko skupa. Koristim i Cliniq gel leti.


draga koliko košta taj Diorov serum...?
jel to ovaj  ?user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kreme za lice
22.12.2009 20:07:13   
saaja
Solea

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kreme za lice
22.12.2009 20:20:40   
dacca
Citam novine i naravno bacam se na kozmetiku, narocito kreme za lice... A oni tako dobri i savjetodavni dijele divne savjete... krema za lice La praire (tako nesto) 176 eurica, krema TA 180 eurica, kreva ONA 90 eurica i svaka je posebna za noc i dan. Pa odekle siroj populacije te pare, majku mu?!user posted image

(odgovor članu saaja)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kreme za lice
22.12.2009 22:58:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dacca

Citam novine i naravno bacam se na kozmetiku, narocito kreme za lice... A oni tako dobri i savjetodavni dijele divne savjete... krema za lice La praire (tako nesto) 176 eurica, krema TA 180 eurica, kreva ONA 90 eurica i svaka je posebna za noc i dan. Pa odekle siroj populacije te pare, majku mu?!user posted image


ma proser***** draga moja.....

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kreme za lice
26.12.2009 17:45:46   
Rina
I sta se dogodi kad namazes kremu na lice koja kosta 176 eura? Sigurno nesto carobno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kreme za lice
26.12.2009 17:52:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Rina

I sta se dogodi kad namazes kremu na lice koja kosta 176 eura? Sigurno nesto carobno user posted image





mal* ne reče sad...........user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here