|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
26.12.2009 18:09:25   
gina
Vichy serum, vichy za podočnjake, Vichy Myockine ... nekada i Nivea DNAage

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 10:06:29   
Anck Su Nmaun
Inace imam jako osetljivo i suvo lice , pa nemogu svasta da stavljam... do 25 sam koristila Vitaskin nocnu...koja je baaas bsas masna.. a za dnevnu Niveu!

sad mi naj vise odgovara dnevna  Pavloderm (ko stvorena za mene) i nocna Cera Di Cupra  Rosa (koja je inace anti age za starije ali je meni savrsena)!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 10:19:33   
Markovicka
Ja sam probala svasta, ali sta god stavim iskacu mi bubuljice, tako da mi je najbolje da nista ne koristim. Verovatno cu se zato rano izborati, ali bemga.
Inace u trudnoci mi se popravilo stanje, uopste mi ne izlaze bubuljice, a i kosa mi manje opada...
Jedino mi se pojavila crvena flekica nasred nosa i ne silazi mesecima. Mm me zove Rudolf, crveni nosic.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 14:36:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

ZA SUVU KOZU JE ZAKON
Cera di Cupra (postoji roza i bela, roza je masnija)
postoji i za ruke, za telo, postoji i tonik...




koliko košta taj zakon, draga?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 14:49:40   
viking
Meni je super krema Oil of Olaz, nema je kod nas pa je kupim kad sam negde u inostranstvu. Trenutno imam Oil of Olaz noćnu.
Inače, gledam da menjam kreme i da ne kupujem godinama iste. U poslednje vreme jako mi je prijala Derma Genese od L'Oreala  user posted image   

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 14:54:39   
jacagoga
L*Oreal triple active (valjda sam dobro napisala) je odlicna za mesovitu kozu

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 15:01:53   
Anoniman
...oduvek imam osetljivu pooomalo suvu kožu .. obična Solea mi je zaista odgovarala. Nisam htela da opterećujem kožu nekim jakim kremama.  Međutim, valjda i usled ovog godišnjeg doba-koža mi je suva. user posted image   uzela sam u apoteci (neka njihova mešavina za suvu i osetljivu kožu)... noćnu i dnevnu... već par dana je koristim i ok je , ne mogu da kažem...  moram pogledati nešto više o toj kremi koju Oti spominje...

(odgovor članu jacagoga)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 15:05:16   
Verus
sad tek vidim ovo lu draga....pa od nje mi ne iskacu nove uopste, a znas kakvmo sam lice imala sve sa flekama.....tako da se nje drzim, pa sta bude-e sad, probala sam u poslednje vreme (zimi-jer ova neutrogenina je bas nemasna, lagana za leto), stavim Niveu, ali onu obicno, masnu sto su nase babe za sve koristile i super je!  Jedino je ne namazem na nos i bradu, jer su mi tu masniji delovi....
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Koristila sam dugo Eucerin, pa kada sam pocela imati problema sa bubuljicama samo stvari od dermatologa na recept.....Sad, kad je konacno sve smireno, drzim se Neutrogena za osetljivu kozu...

Verus,jel ti ova Neutrogena riješila problem bubuljica ili nju koristiš nakon što si sredila stvaruser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kreme za lice
28.12.2009 20:49:14   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI

ZA SUVU KOZU JE ZAKON
Cera di Cupra (postoji roza i bela, roza je masnija)
postoji i za ruke, za telo, postoji i tonik...



Podrzavam user posted image user posted image user posted image nije strasno skupa a pakovanje je od 100 ml... oko 350 din.


koliko košta taj zakon, draga?user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kreme za lice
29.12.2009 0:08:10   
Anoniman
Povoljno. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kreme za lice
29.12.2009 0:38:49   
viking
Mamina kuma ima tetku (dakle, gospođa u godinama) koja ceo život meša kreme tako što npr. kupi dve ili tri i sve ih umeša u jednu posudu pošto, po njenom rezonu, "svaka od njih je dobra za nešto". Žena izgleda bar 15 godina mlađe. Ne mora da znači da je zbog toga, možda je genetika, ali eto, ona to radi i vrlo je mladolika...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kreme za lice
29.12.2009 0:42:48   
Anoniman
hm znači trodupla cena ? user posted image   šalim se, ima nečeg u tome...ako imaju tri različita efekta, sve spojimo u jednu i eto user posted image nisam nikada o tome razmišljala ........

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kreme za lice
1.3.2010 19:57:40   
Mishica 77
L'oreal za osetljivu kožu

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kreme za lice
1.3.2010 21:35:26   
maslinica
vichi normaderm za dan i noc i tonik...imam jaaaaaaaaaaaaako osetljivu kozu, koja ako je malo nesto zacinjenije u hrani ili nije omeksivac ok..odmah bubuljica ili fleka...i od kad koristim ovu kolekciju, kao beba , nigde nistauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:37:27   
bebironcic
Ja imam strasnih problema sto se tice kreme!Krenem jednu da koristim,mackam je dok ne potrosim i posle 2-3 koriscenja ona mi vise ne odgovara!Koza mi je jako suva i treba joj vlaga a ne masnoca...citala sam da neke od vas koriste kremu Cera di Cupra...mozete li mi nesto reci o njoj i gde se moze kupiti..pa da probam i to,jer vise nema svrhe,bacala sam pare i na skupe kreme ali ne vrediuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:41:17   
NadaR
I mene zanima ova Cera di Cupra ... user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:44:37   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja imam strasnih problema sto se tice kreme!Krenem jednu da koristim,mackam je dok ne potrosim i posle 2-3 koriscenja ona mi vise ne odgovara!Koza mi je jako suva i treba joj vlaga a ne masnoca...citala sam da neke od vas koriste kremu Cera di Cupra...mozete li mi nesto reci o njoj i gde se moze kupiti..pa da probam i to,jer vise nema svrhe,bacala sam pare i na skupe kreme ali ne vrediuser posted image

Imas je u Lilly parfimerijiuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:45:17   
LillyT
Na jednom drugom forumu sam citala o Cera-i i svi se uglavnom slazu da je odlicna za suvu kozu. Ako vas zanima, poslacu vam PP

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:49:43   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: LillyT

Na jednom drugom forumu sam citala o Cera-i i svi se uglavnom slazu da je odlicna za suvu kozu. Ako vas zanima, poslacu vam PP
Moze Lillyuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kreme za lice
2.3.2010 11:50:24   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: bebironcic

Ja imam strasnih problema sto se tice kreme!Krenem jednu da koristim,mackam je dok ne potrosim i posle 2-3 koriscenja ona mi vise ne odgovara!Koza mi je jako suva i treba joj vlaga a ne masnoca...citala sam da neke od vas koriste kremu Cera di Cupra...mozete li mi nesto reci o njoj i gde se moze kupiti..pa da probam i to,jer vise nema svrhe,bacala sam pare i na skupe kreme ali ne vrediuser posted image

Imas je u Lilly parfimerijiuser posted image

Hvala sugradjanko mojauser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 14:09:45   
lenaa
Ja imam puno problema sa kozom, masti mi se dosta lice a ujedno se i peruta, tako da ja jos uvek lutam sto se prave kreme tice, jednostavno nista mi ne odgovara a koristila sam sve moguce proizvode tj. bar namazala par puta pa dala mami a ona sad ima toliko krema da ni sama ne zna za sta koja sluzi.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 21:24:41   
Anoniman
Ako neka od vas ima nedoumice u vezi na natpisima na ambalaži... user posted image



Skin's Shangri-La /masna, za stariju kozu, mirise na ?

-Almond Kisses /masna, za stariju kozu, mirise na ruze, mandarine i karanfil/

-Ultralight /masna, za zastitu od sunca i za suvu kozu, miris je neutralan/

-Skin Drink /hidratantna, za suvu kozu, mirise na susam i avokado/

-Afterlife /hidratantna, za suvu i umornu kozu, mirise na med i cokoladu/

-Celestial /hidratantna, za normalnu, suvu i osetljivu kozu, mirise na vanilu/

-Cosmetic Lad /hidratantna, za momke i za normalnu do suve koze, mirise na limun/

-Imperialis  /hidtratantna, balansirajuca, za normalnu i mesovitu kozu, mirise na lavandu/

-Enzymion /balansirajuca, matirajuca, za mesovitu i masnu kozu, mirise na limun/

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 21:35:41   
jance
negde sam procitala da Niveine kreme sadrze kortikosteroide... jeste cule nesto o tome?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 21:43:58   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

I mene zanima ova Cera di Cupra ... user posted image


Jednom sam pomirisala tu kremu i mirisala je na ružu a meni je od tog mirisa oduvek muka user posted image user posted image Mislim, miris cveta volim ali taj u kozmetici mi je užasan! I krema je bila baš masna

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 21:52:44   
Anoniman
L'oreal, trenutno Triple Activ za dan i ista za noc,
user posted image
a odlicna mi je i L'oreal Happy Derm
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here