|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 22:04:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lilly RR

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

I mene zanima ova Cera di Cupra ... user posted image


Jednom sam pomirisala tu kremu i mirisala je na ružu a meni je od tog mirisa oduvek muka user posted image user posted image Mislim, miris cveta volim ali taj u kozmetici mi je užasan! I krema je bila baš masna



Lilly, jesi sigurna??posto je ja koristim i sasvim mirise blago...a Cera di cupra znaci na italijanskom: Pcelinji med...tako da i mirise tako...

Ja je obozavam
user posted image


< Poruku je uredio OTI -- 3.3.2010 22:05:57 >

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kreme za lice
3.3.2010 22:06:43   
Lilly*
Da, sigurna, samo ima njih više vrsta, a ja se ne sećam kakva je ova bila, mislim da je bila roza, a da li je u tubici ili kutijici ne sećam se, mislim u tubici, bilo je to pre jedno 2 god.
E, sada mi se pojavila slika, to je ta, samo mislim da je ova bila u tubi user posted image


< Poruku je uredio Lilly RR -- 3.3.2010 22:07:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kreme za lice
7.3.2010 14:56:37   
TinaMartina
Imam izrazito suvu i dehidriranu kozu koja se još i peruta. Probala sam Cera di cupru, koristila sam je više od mesec dana, i meni na žalost nije pomogla. I dalje mi je koža suva i peruta se. Pa sam juče kupila garnier nutritionist za suvu kozu. E sad videcu posle nekog vremena da li ima efekta. Kremica inače jako lepo miriše, na kivi. Lagana je, nije teška.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41mY2p23VyL._SL500_AA280_.jpg

< Poruku je uredio TinaMartina -- 7.3.2010 14:58:17 >

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kreme za lice
29.5.2010 16:33:40   
dacca
Pocele su mi se vidjeti pore, mislim ja ih vidin a ostali mi kazu da imam lijepo lice. koju bi mi kremu preporucili od Vichz ili Eucerin? Zelim neku kremu koja ce mi dati vlaznost koyi, a ne masnocu user posted image

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kreme za lice
29.5.2010 20:21:29   
*Alexx*
Neka me ispravi ko više zna, ali meni se čini da je Vichy kao "brend" bolji od Eucerina. Koristila sam i jednu i drugu kremu za masnu kožu, i više mi je prijao Vichy. E, sad, trik je pronaći ono što odgovara tvojoj koži, a to nekad ume da bude najobičnija krema od 150 din.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kreme za lice
29.5.2010 20:25:26   
Delijagirl
Ja sam dobila neki tester od eucerina ali naravno debil ja probam i bacim embalazicu tj kesicu ... bio neki gel i krema i extra mi je kozu napravilo jos da znam sta je bilo user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kreme za lice
30.5.2010 10:33:48   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

E, sad, trik je pronaći ono što odgovara tvojoj koži, a to nekad ume da bude najobičnija krema od 150 din.



Da, da, da, samo sam  ja to spoznala na tezi ili bolje receno skuplji nacin. Ja imam normalnu kozu, relativno lepu (ten mi je krs), nemam bubuljice (ne racunam onih par godisnje). Ja sam probala stvarno svasta, od obicnih jeftinijih kremica (Nivea, Garnier..), preko Eucerin-a pa do Dior-a i Chanel-a. Uglavnom, meni je manje-vise sve isto bilo user posted image   Ja se vodim sledecom logikom, ako platim kremu 7000, onda hocu i takav efekat, a toga kod mene nije bilo. Kao najbolja mi se (za leto) pokazala neka Soraya, ja je slucajno kupila (cekala platu, a nisam imala vise kreme, pa uzela da vidim sta je to, jos je bila na nekom snizenju). Trenutno imam Eucerin fluid Q10, sasvim je ok



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kreme za lice
30.5.2010 10:38:20   
Daca88
Ja koristim nivea soft,ponekad dove,a kada mi koza bude suva mazem je pavlovicevom.
Meni odgovaraju naprimer kreme za bebe,tako da sam se mackala pre sa nivea bebi,pa sa bekutanom,pa kosili...
Sada sam na nivei soft,obicnoj za 250 dindzi i zadovoljna sam,a planiram da kupim Dahlia kremicu,da vidim...

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kreme za lice
30.5.2010 14:05:47   
dacca
Ma i meni je super ten, nikada mi nije bilo problematicno, ali osjecam da moja koza ,,trazi`` negu hidratacuju. Nesto me vichy privlaci, a yasro, ne ynam da objasnima! user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kreme za lice
30.5.2010 14:27:13   
liliana
Meni odgovaraju smo dečje kremice, pošto mi se od svih drugih lice užasmo peruta i sve mi izađu sitne crvene tačkice, kao beba kad se ospe... Katastrofa!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kreme za lice
7.1.2011 0:22:52   
madre
do pre par meseci sam godinama koristila bekutan kremu i ni jedna druga mi nije tako odgovaralauser posted image tacno znam sta trazim od kreme, ali to tesko nadjem. nedavno sestra mi je preporucila cera di cupra kremu, ali BIANCA, ne rosa. trenutno je koristim i bas sam zadovoljna. ali planiram kad je potrosim da kupim neku vishy kremu za mesovitu ali i osetljivu kozu. pa imate li neke preporuke?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kreme za lice
7.1.2011 13:35:32   
danki
Zna li neko neku dobru kremu koja matira kozu,koristila sam garnijer pjur ali je vise nema ne proizvodi se a tako mi je odgovarala,bila je ekstra kao podloga za sminku,zatim sam na preporuku probala neutrogenu,ona nije losa ali opet ima nekog sjaja...

_____________________________

Optimisti su izmislili avion,a pesimisti padobran!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kreme za lice
7.1.2011 19:04:44   
New Mom
Meni je koža pomalo osetljiva, a sa vremenom sve više dehidrirana, posebno posle porođaja, pa sam morala da menjam kreme.
Do pre 2 godine sam koristila Avonovu hidro...nešto i dnevnu i noćnu, a sada koristim ovu:
user posted image
Tako le lagana, nežna, a koža po nanošenju kao bebina. Jedina zamerka - preskupa je.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu danki)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kreme za lice
7.1.2011 23:42:20   
jance
ja sam uzela garnierovu onu essentials dnevnu, i koza na licu je bas i nije najbolje prihvatila, od kako je koristim lice mi je bubuljicavo ko da sam najgori pubertetlija! a uzela sam varijantu za normalnu do mesovitu kozu (nije bila posebna za masnu kozu)
pre te sam imala neku iz Oriflame , ne znam ni sama,neka varijanta za 150din i bila mi je sasvim odgovarajuca, no naravno te vise oriflame nema u ponudi na zalost user posted image


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kreme za lice
16.1.2011 4:34:34   
Anoniman
Ovo je kozmetika koja mi je ok... pogotovo krema na bazi Nevena za lice.

inače koristim još i

user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kreme za lice
31.1.2011 10:54:36   
bebać
NIVEU koristila do neki dan i zadovoljna samuser posted image

a prešla na LOREAL...neki dan suprug i sin otili u grad,kad vraćaju se doma a Sergej drži neki poklon zamotan u sjajni celofan,kaže m kupio ti sin poklonuser posted image

ja otvorila ono dnevna i noćna krema LOREAL,jako sam se obradovala što su mislili na meneuser posted image user posted image ..kaže mi 'evo mama KEME,r nema ni u priči'user posted image user posted image

klik

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kreme za lice
31.1.2011 11:06:52   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:41:29   
Anoniman
Lice mi propada , starim , susim se , imam neke tackice , izlaze mi male bubuljice , ne znam sta da radim. Sad nemam vremena da setam i tragam za savrsenom kremom i tonikom/mlekom za ciscenje lica , do sada sam koristila loreal neku multitriplbipl i nivein tonik za normalnu kozu , sada mi treba nesto drugo , sta ?

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:46:23   
*Alexx*
Ja sam odavno odustala od tih redovnih krema. Nivea, Loreal, Garnier... meni je to sve uništavalo kožu. I onda sam prelomila - to je moje lice, i ako treba neću jesti, ali ću kupiti kvalitetnu kremu. Otkada koristim Vichy, stanje je mnooogooo bolje. user posted image Njihove kreme su oko 1500 din, ali vrede svaku paru. Možeš da probaš i sa Eucerinom, on je malo jeftiniji (meni isto ne odgovara).



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:46:35   
viking
E, Jeco, imam i ja tu kremu ali je još nisam otvorila user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:50:10   
Didy
Ja sam sad na Afroditinim kremicama za lice i baš mi prijaju. Za umivanje sam uzela seba med penu i ona mi odgovara.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:52:18   
Anoniman
Alex jel ne znam odakle da krenem , uzela bih vichy , ne znam za koji tip koze , do sada je bila normalna sada nije , da li imaju proizvode za negu mesovite koze , i da li mogu da narucim online user posted image I treba mi nesto za ciscenje lica , jel postoji nesto njihovo sto si probala a da je dobro ?user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:52:49   
Lu
A vidite čime ja mažem liceuser posted image
user posted image
Bez ovog bi moje lice preuzela bolne potkožne akneuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:52:53   
Jeca*
ja sam je upravo jutros potrosila i sad razmisljam da li da nastavim sa njom ili da malo promenim. Ali onda ni sama ne znam koju da kupim user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kreme za lice
7.3.2011 9:53:47   
Anoniman
Seba med pena ? Jel univerzalna ili za svaki tip koze posebno ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here