|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 15:52:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja nikako da nadjem odgovarajući puder preteški mi neki pa sam mislila tu isprobati.



Ja imam niveinu, pudere bas ne volim, a sada sam se nameracila da uzmem Bioten cc kremu, kazu da je dobra!

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Moj neseser:)))
7.9.2014 16:19:56   
Mala Elena
Ruz za usne nosim bas u izuzetnim situacijama, vise sam za sjajeve ali ne mnogo upadljive , zatim maskare (imam ih uvek po nekoliko pa kombinujem) , kajal za oci, olovku za obrve, ajlajner , senke, cetkice , tufere , turpiju , maramice vlazne i obicne , gumice , snalu , itd itd a ogledam se na mobilni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Moj neseser:)))
31.12.2015 13:19:04   
branki*
Bas pricam kako je krajnje vreme da kupim nov neseser,i veci i manji.prosula mi se neka senka,manji je u haosu,a i veci je u haosu,jer boka stalno sortira i prepipava moju sminku!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Moj neseser:)))
1.1.2016 17:06:55   
Anck Su Nmaun
Maskara, crni kreon,sivi kreon za obrve, crna senka, braon senka....i uvek imam po dva tri balzama za usne ili labelo ali po dzepovima od jakne ili u torbi...bez toga nigde!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Moj neseser:)))
1.1.2016 22:37:30   
wivern
Huh, previse stvari, srednja kutija sa senkama, dve male senke, ajlajner, 3 olovke, 3 korektora (imam uzasne podocnjake i uvek tapkam gomilu korektora), 2 maskare (na jednoj mi odgovara cetkica a na drugoj maskara :) ), puder, cetkica za senku, cetkica za korektor, cetkica za puder, 3 karmina, rezac za olovke.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Moj neseser:)))
3.11.2016 11:10:42   
Animsaj9
Ja imam dva nesesera u jednom drzim samo lablela , sjajeve i karmine, a u drugom rumenilo, kreon , senku neku i parfem

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Moj neseser:)))
3.11.2016 11:54:05   
suzi kju
Ja imam tri ali sa u onom koji uvek nosim sa sobom je maskara ,olovka sa obrve (jer ih nemam),puder, neki ruz,parfem, stik,vlazne maramice.
A u ovim koji stoje u kupatilu sve skoro odvojeno, ruzevi i lakovi za nokte, senke, maskare, olovke a u trecem svašta nešto

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Moj neseser:)))
3.11.2016 13:15:51   
Animsaj9
Ja u kupatilu imam kofer za sminku, drzim ga na ves masini, pa mi se dešavalo da par puta padne zbog centrifuge

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Moj neseser:)))
3.11.2016 20:10:20   
suzi kju
Hahahhaha isti slucaj,i meni7padajuuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 17:02:37   
Anck Su Nmaun
Imam vise nesesera ali cisto da po ormaricu u toaletu ne bi bio haos. Ali jedan je samo onaj naj vazniji u kom su mi kreon, crna senka, sjaj, maskara,ajlajner... a labela imam po jaknama cak i jedan u autu. Iz navik palim auto namazem labelo i krecem user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:09:29   
emicaa
ja imam dva,jedan veci i u njemu stoji i sto treba i sto ne treba a u drugom malom sjene,ajlajner,sjene za obrve i ruzevi sto stalno koristim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:18:08   
Sanjalicaaa
Ja imam 5 user posted image Jedan u kome mi stoji sminka koju cesto koritim i jedan u kojoj stoji sminka koju ne koristim. Jedan sa lekovila. Jedan pripremljen za putovanja, ne mogu svaki put da mislim. I jedan sa glupostima, snalicama i sl.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:25:28   
Anck Su Nmaun
Ah nemoj sad o snalicama ..kod nas vec kutijice snalica i gumica kakvi neseseri user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:31:35   
Sanjalicaaa
Anck, ja sam jedina devojcica u kuci user posted image To je izmedjuostalog i neseser za stvari koje ne znam gde bih, ima tu svasta osim snalica :D

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:35:17   
Maraj
Ja imam jedan u kojem mi stoji maskara , rumenilo , uvijac za trepavice i olovka za obrve. Ne nosim ga sa sobom. Nasminkam se i to je to.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 18:35:23   
Mariya
Ja imam 2 nesesera u torbi, jedan sa lekovima a drugi sa osnovnom šminkom , kremom za lice, gel za tuširanje, uzorci ili testeri da ne zauzima puno mesta, jelte, parfem i dezodorans u stiku, sve pripremljeno za nedajBože da negde zaglavim, moram da prespavam, popravim/stavim šminku. Za svaki slučajuser posted image
A šminku, kreme i svu kozmetiku držim u ormaru u jednoj kutiji u predsoblju. Ne valja šminku držati u kupatilu, vlažno je za to.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 20:53:23   
Animsaj9
Mariya ti si bas opremljena , da te nista ne iznenadi

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 21:16:31   
Anck Su Nmaun
Hahaha a jedan u slucaju zemljotresa user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Moj neseser:)))
3.12.2016 21:23:13   
emicaa
ja uopste nemam sminku u torbi,osim jednog ruza user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Moj neseser:)))
4.12.2016 12:21:47   
Ana RR
Ako se misli na neseser za tašnu, u njemu imam maskaru, labelo, sjaj i olovku za usne i pantenol kremu. Ako idem negde na ceo dan onda ponesem i toniranu kremu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Moj neseser:)))
4.12.2016 13:07:54   
Animsaj9
ja imam dva nesesera al u jednom su hemijske , kartice za posao i sve sto mi treba tamo

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2017 14:14:33   
mali_mis
Ja u torbi nemam neseser, imam dzep gde drzim labelo, i to je sve od "sminke". A neseser mi stoji u ormanu na skroz gornjoj polici, da A. ne moze da dohvati, i tamo mi je sminka. Cak sam i kozmetiku iz kupatila, stavila u plasticnu korpicu i u orman.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2017 6:06:34   
IvanaSK RR
U tasni nosim sjaj za usne ili labelo i maskaru. Kuci mi na dva mesta stoji sminka i ostala kozmetika, jedan deo na polici u ormaricu blizu kupatila, drugi deo u nocnom ormaricu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2017 19:59:27   
mati
Isto kao Ivana. U torbi mi je sjaj, ruz, maskara, krema za lice i ruke. Pa kad menjam torbu, to je haos.
A u kupatilu imam dve Sepforine kutije, jedna sa poklopcem, jedna bez i tu mi stoji ostala sminka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Moj neseser:)))
26.2.2017 14:53:05   
Sanjica26 RR
Na ves masini su mi dva nesesera sa.sminkom i nekim sitnicama. U tasni mi stoje:karmin, sjaj i labelo. Nekad i krema za ruke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here