|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2018 22:27:41   
Srecko47E
Ti si onda super.U svakom trenutku je uz tebeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2018 22:30:16   
Anck Su Nmaun
Da jer sam uglavnom bledunjava a on je blago rumenkast i odmah mi zivne boja lica kad ga sravim. Nigde bez njega.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2018 22:34:29   
mama Jo
Spremne u svakommomentu

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2018 22:43:39   
Srecko47E
Ja sam za akciju uvek spremna.Moje sminkanje traje dva minutauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Moj neseser:)))
24.2.2018 22:44:48   
Anck Su Nmaun
Moje moze dva a moze i 22. Zaviai gde se spremam.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2018 1:35:37   
Srecko47E
Kod mene je tih 22min samo u posebnim momentima kada mi naleti inspiracija.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2018 10:58:36   
mama Jo
Ja obozavam da se sminkam i mogla bih to satima raditi... u poslednje vreme je to brzinski, ali kad treba na neku specijalnu priliku da idem - volim tome da se posvetim 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2018 11:56:10   
Anck Su Nmaun
Kod mene je uvek brzinski od kad su tu deca. Ranije kad sam isla na neku svadbicu to je bilo spremanje satima. Sad pola.sata a sminkanje sto brze nemam mnogo vremena kao nekad. Al hvala bogu izvestila sam se pa mi je i to dovoljno

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Moj neseser:)))
25.2.2018 12:45:36   
Srecko47E
Od kako imam bebu izgubila sam tu rutinu isprobavanja i sminkanja.Pa uglavnom zakazem sminkanje za posebne prilike od tada.Nekako kao da sam se ranije mnogo lepse sminkala

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Moj neseser:)))
21.11.2019 23:59:45   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

uvek imam sjaj za usne,antiperspirant,neki miris.mada uglavnom mi je tu u tasni manji neseser ako treba da se doradimuser posted image ,a u njemu-tecni puder,kameni puder,karmin obicno rozikaste nijanse,sjaj za usne rozikasti,crna olovka,braon olovka,crna maskara.
kod kuce mi stoje senke,rozikaste,smedje,sive,crne,rumenilo,neki karmini,gomila nekih tako olovaka,pudera i kojecega sto narucim iz avona,pa mi nije to to i svasta nesto....

mmmm,dobra sam bilauser posted image ali,sad sam jos boljauser posted image nijansa karmina je koralno crvena,primese narandzastog,moja omiljena u poslednjih dve godine.
obavezno,crna olovka,maskara,labelo,kameni puder.bronzer.to je must have.mada,aj nosim u malom nesesru puno vise.veliki je tek posebna prica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Moj neseser:)))
22.11.2019 0:19:05   
MamaNecaVo
Stanje mog nesesera je uvek istouser posted image
kameni puder i cetka za njega,cetka za kosu,kapi za kosu,pasta i cetkica,maskara,rumenilo,gumica.
Ostalo odajem shodno prilici.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Moj neseser:)))
4.10.2020 20:58:19   
mikica88
Moj neseser je uvek pun, krcat. Maskare , krejoni, senke, ruzevi, rumenila, podloge. Ma svega ima.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Moj neseser:)))
5.10.2020 7:45:07   
jess021
U njemu samo osnovno od sminke



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Moj neseser:)))
5.10.2020 12:02:43   
Dragica Draga
I kod mene samo najosnovnije stvari vec godinama. Mogla bih ga malo obnoviti :%
)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Moj neseser:)))
5.10.2020 20:00:07   
jabudic
Imam jedan gdje mi je sva sminka, i drugi mali gdje stoji samo ono osnovno sto koristim, a to je jako malo.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Moj neseser:)))
7.10.2020 12:41:18   
vocicana
Dva komada, sa konturima, puderima, tecni, korektori, highlighteri, senke u njemu je jos jedan sa cetkicama, a mali je prirucni sa osnovnim, za sminkanje na brzinu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here