RE: MPR (MMR) vakcina (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


dddaca -> RE: MPR (MMR) vakcina (23.12.2021 11:03:04)

Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis




Mirko Svirko -> RE: MPR (MMR) vakcina (23.12.2021 22:28:15)

Mi primamo znaci sada u maju 2022.

Ima li reakcija ili ne?Nesto u zadnje vreme svasta cujem. A poale prve doze nije imao reakcija.




Sanjica26 RR -> RE: MPR (MMR) vakcina (23.12.2021 22:33:38)

Mirko, mi nismo imali reakcije. Primili smo je pred skolu, a ovu drugu koja se prima sa punih sedam, nismo primili.




dddaca -> RE: MPR (MMR) vakcina (24.12.2021 9:00:37)

Koliko se secam nismo ni mi imali reakcije na tu dozu




Mirko Svirko -> RE: MPR (MMR) vakcina (24.12.2021 11:14:49)

Ovo je ta vakcina koje se plasi vecina roditelja.

Zato i pitam.




IvanaSK RR -> RE: MPR (MMR) vakcina (3.3.2024 9:10:42)


IZVORNA PORUKA: nikolina1

Drage mame, 
zanimaju me Vaša iskustva i mišljenja o MMR vakcini.da li ste vakcinisali svoju decu, ako niste, zbog čega?da li su dečica imala neke reakcije na vakcine i kakve?da li ste primetile bilo kakve promene u ponašanju i kognitivnom razvoju dece nakon primljenje vakcine?
mislim da svi znamo šta vezuju za MMR vakcinu, a to je autizam, sa naučne tačke gledišta "navodno" nema nikakve povezanosti izmedju te dve stvari, ali dosta ljudi tvrdi drugačije....
kakva su Vaša iskustva?





TimTam -> RE: MPR (MMR) vakcina (23.4.2024 6:09:09)


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis

Sad cu bas da pogledam u kartonu vakcinacije

Evo, sad sam proverila. Primila je pred polazak u skolu i imala je manje od 7 godina. Verovatno, kao i za sve, razlikuje se od grada do grada. Zdravstveni sistem nam je samo da poludis
Razumem vašu frustraciju.




Srecko47E -> RE: MPR (MMR) vakcina (23.4.2024 9:05:41)

Aman dokle vise sa frustracijom!?

Ocigledno ste vi dosli da forum da lecite svoje frustracije vredjajuci druge zene,majke!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 80 81 [82]