|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 6:48:31   
Misha i Ljisha
kod moje D ispravljanje nije "urodilo plodom" user posted image kako da kazem, ona retko retko kad pokusa da kaze tj da ponovi ispravno. Dok npr bratanac pogresi i ti ga ispravis i on se trudi da ponovi.Moja prosto nije takva ona ce radje zacutati i prestati da prica pa je nisam puno ni ispravljala, ni sad je ne ispravljam puno. A eto lepo prica, sama se poispravljalauser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 7:17:51   
vocicana
Tako I treba! Ja sam za to.
Mada taj trud da se nesto izgovori je neodoljiv.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 8:16:40   
mama Jo
Pa da, dodje to vec na svoje... ne kazu za dzabe da je svako dete drugacije i da sa svakim detetom treba drugacije.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 8:22:26   
vocicana
Mama...kavicauser posted image , kako da ga ispravim, nije ni to lose recenouser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 9:22:00   
Misha i Ljisha
ako se deca cesto ispravljaju na neku decu to lose uticu u smislu samopouzdanja. Eto moja je pravi primerak. Ona bi zacutala i ne bi vise pricala. A lepse mi je da prica i brze ce ispraviti sve ako sto vise prica. U svakom slucaju treba biti vrlo fleksibilan u ovom roditeljstvu a nekad i vrlo zaguljenuser posted image u zavisnosti od situacije

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
15.3.2018 9:25:42   
mama Jo
Joj Ljisho to si potpuno u pravu, sve sto si napisala... ponekad stvarno vise ne znas ni sta da uradis, a sve zarad njihovog dobrog... ja nekada ostanem vrlo zbunjena...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
28.4.2018 22:09:04   
Anck Su Nmaun
Obavezno i uvek, i decu i muza i sve oko sebe user posted image user posted image user posted image to mi je mana.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
28.4.2018 22:09:55   
mama Jo
😊😊
I treba... decu posebno, a i muza 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
28.4.2018 22:11:19   
Anck Su Nmaun
Mozda nekog to nervira al meni to para usi i uvek ispravljam. A decu aravno uvek

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li ispravljati greške u govoru?
28.4.2018 22:12:29   
MimaKos
Ja to nesvesnonradim pa se neko uvredi, a dete uvek!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here