|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klomifen II deo
29.10.2012 19:19:31   
velika želja
biće to sve dobro... želim ti da ugledaš user posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Klomifen II deo
31.10.2012 17:15:05   
velika želja
jel ima neko da još pije klomifen?Meni je sad drugi mjesec kako ga pijem sutra zadnju,ali nemam nikakvih simptoma kao prošli put kad sam bila sva naduta ko žaba i cice bile baš osjetvljive.Jel nekom još tako bilo??

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Klomifen II deo
31.10.2012 17:32:36   
ivekpivek
ja sam koristila klomifen za drugu bebu ,cisto da mi potpomogne ,isti mjesec sam ostala trudna i dobila sincicaaauser posted image ,mislim da je dobar lijek ,sretno ostalim buducim mamicamauser posted image ,planiram ici na trecu bebu al probacu prvo bez ikakvih ljekova ,pa cemo viditi ,pucam na curicu imam 2 decka ,valjda ce mi je bog datiii

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Klomifen II deo
2.11.2012 15:50:10   
velika želja
ivekpivek baš si me obradovala sa svojim uspjehomuser posted image Valjda će i meni pomoći klomifen da dobijemuser posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Klomifen II deo
3.11.2012 21:32:46   
ivekpivek
nadam se da hoceee user posted image

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Klomifen II deo
5.11.2012 11:25:40   
mamica3
pozdrav za sve,da li je ikome od vas klomifen poremetio cikluse,meni su bas postali neredovni pa me zanima vaše iskustvo..nikada mi nije kasnilo može doć dan ranije,a kad sam pila klomifen oba ciklusa mi kasnilo...

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Klomifen II deo
5.11.2012 11:51:53   
Maslacak15
Kasnjenje se moze obajsniti sa dve stvari mamice. Prvo klomifen, imala si vise od jednog folikula koliko normlano imas. Znaci lutealna faza moze bit mnogo drugacija. Druga stvar, ako si primila pregnil, on je po sastavu HCG, znaci hormon trudnoce i stabilizuje zuto telo sve dok ne izadje iz organizma a za to mu je obicno potrebno oko desetak dana. To sto ti se za nekoliko dana produzio ciklus posle klomifena nije ni neobicno ni zabrinjavajuce i ne treba da izvlacis slicne zakljucke. user posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Klomifen II deo
11.11.2012 19:34:33   
seeka
Pozdrav svima...pijem klomifen od treceg dana menstruacije...nije mi prvi susret sa klomifenom.. ovako user posted image menstruacija mi nije nikad bila redovna isla samo zbog tog doktorima ali eto nista mi nisupomogli jednostavno to je tako,neredovan menzis imala sam tri sspontana pobacaja zadnji je bio prije tri godine i odtad nista se nedesava svasta nesto od nalaza sam vadila da ni samam neznam od cega sam.pijem klomifen .ali nikad nije bilo ko sad naime imala sam user posted image 24.10.2012 pocinjem piti treci dan ciklusa,odlazim na folikulometriju 10dc...2.11.2012 DESNO FOLIKUL (VODECI)13MM,5.11.2012 nema tog folikula vodeceg na desnom jajniku ali sad ima na LIJEVOM 16MM(VODECI)....IGROM SLUCAJA MORALA SAM ,ici na put na kojem sam i sad...sad mi molim vas objasnite dal je moguce da je pukao na desnom nemoguce da ga nema...odjednomuser posted image [sm=zmeden.gif..

_____________________________

"SAMO JE BEBA U STANJU DA NAM POKAZE SNAGU, LJUBAV I HRABROST KOJE SMO SAKRILI DUBOKO U SEBI"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Klomifen II deo
11.11.2012 19:47:10   
velika želja

IZVORNA PORUKA: seeka

Pozdrav svima...pijem klomifen od treceg dana menstruacije...nije mi prvi susret sa klomifenom.. ovako user posted image menstruacija mi nije nikad bila redovna isla samo zbog tog doktorima ali eto nista mi nisupomogli jednostavno to je tako,neredovan menzis imala sam tri sspontana pobacaja zadnji je bio prije tri godine i odtad nista se nedesava svasta nesto od nalaza sam vadila da ni samam neznam od cega sam.pijem klomifen .ali nikad nije bilo ko sad naime imala sam user posted image 24.10.2012 pocinjem piti treci dan ciklusa,odlazim na folikulometriju 10dc...2.11.2012 DESNO FOLIKUL (VODECI)13MM,5.11.2012 nema tog folikula vodeceg na desnom jajniku ali sad ima na LIJEVOM 16MM(VODECI)....IGROM SLUCAJA MORALA SAM ,ici na put na kojem sam i sad...sad mi molim vas objasnite dal je moguce da je pukao na desnom nemoguce da ga nema...odjednomuser posted image [sm=zmeden.gif..


seeka moguće da ti je sam pukao folikuluser posted image ,a to se baš i meni desilo prvi ciklus sa klomifenom na 9 dc radila sam folikulometriju i dokt. mi je vidjela kako je već pukaouser posted image .

(odgovor članu seeka)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Klomifen II deo
11.11.2012 19:54:40   
seeka
Pa kako je to moguce???Pa sad dali je to bio plodan dan ili sta je to bilo??user posted image

_____________________________

"SAMO JE BEBA U STANJU DA NAM POKAZE SNAGU, LJUBAV I HRABROST KOJE SMO SAKRILI DUBOKO U SEBI"

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Klomifen II deo
12.11.2012 15:13:46   
velika želja
seeka meni je doktorica rekla da mi je bila O 8 dc....možda tebi inije bila O jer imaš sa ljeve strane vodeći folikul...mislim da trebaš ići opet na folikulometriju i pratiti kako raste folikul da bi znala kad će ti biti 0user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu seeka)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Klomifen II deo
14.11.2012 15:20:41   
mamica3
koliko ste najduže pile klomifen..

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Klomifen II deo
14.11.2012 18:33:12   
seeka
Meni je doktorica rekla da se klomifen smije piti najvise 6 mjeseci i to je limit....i to pod stalnom kontrolom..







_____________________________

"SAMO JE BEBA U STANJU DA NAM POKAZE SNAGU, LJUBAV I HRABROST KOJE SMO SAKRILI DUBOKO U SEBI"

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Klomifen II deo
15.11.2012 17:20:27   
unauna
Zdravo svima! Treba mi vasa pomoć, danas mi je dr.rekla da od sledećeg meseca ukoliko dobijem, od drugog do sedmog dana ciklusa, 5 dana, pijem klomid 2 x 1. E sad, da li je klomid isto sto i klomifen? Nikad nisam pila nesto za stimulaciju, ovo ce biti prvi put. Hvala vam unapred. Divne ste, citam vas stalno i toliko stvari ste mi razjasnile. Prvi put se sad javljam i svima nam zelim puno sreće,

(odgovor članu seeka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Klomifen II deo
15.11.2012 22:09:16   
mala_82
Unauna da to ti je isto, klomid ili klomifen...

(odgovor članu unauna)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Klomifen II deo
16.11.2012 12:51:10   
unauna
mala_82 hvala ti puno na odgovoru! user posted image

(odgovor članu mala_82)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Klomifen II deo
16.11.2012 13:55:17   
Anoniman
U toku terapije klomifenom,prima se pregnil..Da li se onda koristi i progesteron,da podrži žuto tijelo..

(odgovor članu unauna)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Klomifen II deo
16.11.2012 13:59:30   
ivekpivek
ja sam pila samo klomifen bez ikakvih drugih tableta ,i zatrudnila ,a zasto se daje pregnil i ostale te neke tablete

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Klomifen II deo
16.11.2012 14:06:19   
Anoniman
Pregnila je injekcija za pucanje folikula,a progesteron za podršku...Bolje je i da neznaš,kada si samo sa klomifenom ostala trudnauser posted image

(odgovor članu ivekpivek)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Klomifen II deo
19.11.2012 9:56:01   
mamica3
kada folikul dostigne dovoljnu veličinu daje se pregnil da se zaustavi rast i izazove pucanje,jer ako preraste nema kvalitet zato ide stop injekcija...mada kod mene nije imalo efekta,a mnogo je žena kojima je to bila dobitna kombinacija što želim i vama da ugledate user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Klomifen II deo
23.11.2012 14:30:35   
mamica3
pozdrav i ovdje jel neka imala bilo kakve posljedice poslije klomifena,mislim na poremećaj hormona i slično...

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Klomifen II deo
30.11.2012 17:23:36   
seeka
Cao drage moje..imam potrebu da vam se javim...ko je pratio mje postove znaju da sam pila klomifen i da ovaj mjesec sa klomifenom prosao jako cudno...10dc sam isla na folikulometriju i na desnom jajniku je bilo folikula ali je vdeci bio 13mm.na lijevom nije bilo nista.medjutim dolazim 13 dan ciklusa tog na desnom jajniku(13MM) nema A LI SAD IMA NA lijevom 16mm vodeci....i tako da nisam isla vise imala sam neki put na koji sam morala ici...ali mi je moj ginekolog rekao da nisam bas dobro reagovala ovaj mjesec na klomifen...poslije nekoliko dana pocinje mi opasno smetati grudnjak,zigove dolje imam za poluditi,pogotovo kad mi je mjehur pun e onda osjecam taj neki tupi bol....danas odem kupim test kad ono ni minutu jednu nisam cekala kao nikad mi je toliko brzo potvrdilo da mi je test pozitivan cak ona slova C,T c se pokazuje prvo inace ali sad je prvo T pa onda C znaci nema sta trudna sam...sutra u 10 sati sam narucena kod ginekologa...24.10 sam imala zadnju menstrauciju,nemam redovno nikad nisam ni imala svaka dva mjeseca..isla sam doktoru po tom pitanju ali eto to je jednostavno tako..bojim se imala sam iskustva sa tri spontana pobacaja i ovo me stvarno plasi...mozda sam luda ali eto drma me neka trema...

_____________________________

"SAMO JE BEBA U STANJU DA NAM POKAZE SNAGU, LJUBAV I HRABROST KOJE SMO SAKRILI DUBOKO U SEBI"

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Klomifen II deo
30.11.2012 19:56:25   
unauna
Seeka cestitamuser posted image user posted image user posted image Ja bi trebalo od sutra da krenem sa klomifenom, dr mi je rekla drugi dan da pocnem po dve,valjda ujutru i uvece. Dobila sam danas popodne, negde oko 4h pa sad razmisljam da li se sutra racuna drugi dan ili prekosutrauser posted image ..joj jbt odlepicu vise i sta znam ne znam..ja sad kontam kao nisam dobila ujutru pa da racunam taj ceo danuser posted image ma stalno sam u nekoj frci da nesto nisam dobro razumela pa da nesto ne zeznem..inace prvi put se srecem sa klomifenom pa valjda zbog toga i ta panikauser posted image

(odgovor članu seeka)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Klomifen II deo
30.11.2012 20:00:08   
unauna
Seeka u mojoj prethodnoj poruci je bilo mnogo vise radovanja i lepih zelje za tebe ali nesto se desilouser posted image uglavno da ponovim..Zelim ti sve najbolje, laku trudnocu a ti da svih devet meseci uzivas i bez i jedne brige docekas svojuuser posted image

(odgovor članu unauna)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Klomifen II deo
30.11.2012 20:10:17   
seeka
unauna hvala ti draga moja,ako ti je doktor rekao da pijes od drugog dana to je znaci od sutra.ako si danas dobila..i ja sam pila dve tablete ali ujutro obadvije...ma neznam ljepse sam se osjecala dok nisam napravila test iskreno neznam kako cu prespavati noc...jer imala sam tri pobacaja i ruzna iskustva ali...eto moram biti pozitivna i spremna biti na sve...a ti unauna ako pijes klomifen obavezno na folikulometriju idi da ti prati plodne dane..i bit ce ti lakse za podnijeti to sve..polako,uspjet ces...evo vidis mene ja rekla sama sebi "dobro klomifen mi nije ovaj mjesec se nesto pokazao"prvo ima folikula pa nema,pa ima...ijbguser posted image neznam vise nista...samo da sutra sto prije dodje user posted image user posted image

_____________________________

"SAMO JE BEBA U STANJU DA NAM POKAZE SNAGU, LJUBAV I HRABROST KOJE SMO SAKRILI DUBOKO U SEBI"

(odgovor članu unauna)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here