RE: Klomifen II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Nik Name -> RE: Klomifen II deo (10.1.2013 12:34:05)

mala_74
i kod mene je to bio slucaj, ali isto tako mi se i ovulacija pomjerila na 17 dc.




mala_74 -> RE: Klomifen II deo (10.1.2013 12:51:29)

Rekla mi je DR da jos jedan mesec uzimam klomifen pa da vidimo sta dalje..... malo sam se izbedacila ali ajde.... od subote sve ponovo, najzalije mi je sto su bili praznici ja sam morala da mirujem, bez alkohola itd.... i sada ce da me zahvati 13 jan na klomifenu i necu moci da pijem nista.... odoh sutra u provod pa sve jovo nanovo....




milenatea -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 14:26:56)

ja od danas 5 dc pijem klomifen, pa sledece nedelje na IUI.

ne znam do kada pijem, u ponedeljak idem kod dr na uz.
inace za nislijke, ima ga u jednoj apoteci preko puta doma zdravlja




Nik Name -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 14:39:07)

Vjerovatno ces piti 5 dana jer u kutiji ima tableta taman za toliko.




milenatea -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 14:53:52)

ja pijem po jednu dnevno [sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 15:33:01)

Milenice baš sam htela da ti kažem da je meni mm nabavio u apoteku kod bolnice,al super što si našla.
Ja sam isto ranije pila 5 dana po 2 dnevno.
Držim palčeve za super folikule,ovo je tvoj mesec [sm=smiley27.gif]
p.s. jedi ananas,brazilski orah i cepaj pivo [sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 15:40:45)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]  jako  Milenice

eto  moja  ti  Kuma  rece  sta  da  jedes  sve  st  i  ja  htedoh




Jole84 -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 15:41:42)

Kumo mi cepamo pivo i bez naloga [sm=smiley36.gif]




17 joka -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 15:45:49)

kad  god  se  da  prilika[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




milenatea -> RE: Klomifen II deo (31.1.2013 23:09:08)

Jolence, Joko [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

jescu to sto ste mi preporucile a pivce ne znam, ne smem alkohol uz glucophage[sm=zmeden.gif]




17 joka -> RE: Klomifen II deo (1.2.2013 0:19:10)

Milenice  jedna  casa  ili  jedno  pivo  nece  da  steti  ja  sam  pila  a i  gluformin 3x500




milenatea -> RE: Klomifen II deo (1.2.2013 9:59:13)

e dobro je, taman sam se nasekirala kako cu podneti bez alkohola [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Sanjicak993 -> RE: Klomifen II deo (1.2.2013 21:34:50)

Pozdrav za sve koje cekaju [sm=rozacrtici.gif] ... Ja se vec 2,5 godine borim za [sm=duda.gif] ...Ja sam na klomifenu sada mi je drugi mesec imam jedan folikul na desnom jajniku danas sam bila na UZ i sve je ok nadam se da cu uskoro ostati [sm=nosecka.gif] a to zelim i vama... Dali je neka od vas imala uspeha sa klomifenom... [sm=smiley13.gif]




mamica3 -> RE: Klomifen II deo (2.2.2013 11:26:27)

da vas pozdravim i ovdje..vjerovatno cu i ja ovak mjesec na klomifen kaže moj dr malo ćemo pogurati jer ima folikula i bez njega al eto kao malo da dodamo,sad cekam da dođe [sm=hudicek1.gif] i onda kod doce po klomifen...




ivekpivek -> RE: Klomifen II deo (2.2.2013 22:32:02)

ja sam vec pisala ovdje al evo opet cu ja sam klomifen pila jedan mjesec i ostala trudna eto to je moje iskustvo sa klomifenom ,prvo djete sam zanjela normalno,drugo cisto tako mi je dao[sm=smiley1.gif] da mi poboljsa folikule ,ja mu rekla da hocu ici na drugo i da se trudimo vec tri mj i on mi dao klomifen i ja osta trudna ,




milenatea -> RE: Klomifen II deo (2.2.2013 23:26:14)

[sm=bravo.gif] ivek




Nik Name -> RE: Klomifen II deo (3.2.2013 13:02:15)

I moja zaova je ovako dva puta iz prve sa klomifenom i sada ima dva djecaka. A ja ni jednom iz dva puta. Dva ciklusa sam pila klomifen bezuspjesno. Sada radim jos neke nalaze pa cemo vidjeti.




Sanjicak993 -> RE: Klomifen II deo (4.2.2013 14:23:51)

Zelim vam svu srecu da uskoro vidite [sm=rozacrtici.gif] pa i ja... Puno srece cure [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mamica3 -> RE: Klomifen II deo (4.2.2013 22:09:43)

pozdrav za sve,moja [sm=hudicek1.gif]stigla i ja planiram počet još ovaj put klomifen,samo ne znam da li da počnem treći ili peti dan posto si mi ciklusi nesto kraci u zadnje vrijeme,,,




Nik Name -> RE: Klomifen II deo (4.2.2013 23:17:49)

mamica3 kada ces poceti piti klomifen najbolje ti je po preporuci ginekologa. Jer nekome daju od 3 dc, nekom od 5 dc ne znam od cega to zavisi.




mamica3 -> RE: Klomifen II deo (4.2.2013 23:27:51)

pa kontam pocet peti dan jos ovaj put i to je to pa sta bude




louisvuitton -> RE: Klomifen II deo (8.2.2013 1:52:27)

drage moje,ja sam nova ovde...evo i mog iskustva...

imala sam dva spontana pobacaja,mada nisam ni znala da sam trudna,ali to je sada manje bitno...ovog meseca sam pila klomifen,a pre 3 sam primila pregnyl,koji kaze doktorka,moze da traje i do 3 meseca u organizmu..danas sam isla na kontrolu i u levom jajniku imam cistu od 5cm...doktorka mi kaze,da bi trebalo da dobijem sledece srede,jer mi je poslednji ciklus bio 10 januara,i dala da pijem utrogestan (progesteron),a ako ne budem dobila do 20,onda se radi o trudnoci,jer mi je ta cista onda kako ona kaze ZUTO TELO,koje nastaje pri oplodnji...cista mi izaziva bolove,tj grcenje....po poslednjem ciklusu mi je kasnilo 2 nedelje i kaze da je to zbog prevelike kolicine hormona koje sam koristila..
mi smo u braku skoro godinu dana i jako zelimo [sm=duda.gif] .... videcemo sta ce biti...idem na kontrolu za 2 nedelje...sta ce biti ne znam...ali kako ona kaze,u oba slucaja bice dobro [sm=bravo.gif][sm=smiley13.gif]




buba m -> RE: Klomifen II deo (9.2.2013 22:31:06)

I ja sam ovaj ciklus bila na Klomifenu. 13dc imala sam dva folikula od 24mm i 22mm. Mućkamo redovno ovi dana prema instrukcijama doktora. Zanima me samo da li pucaju istovremeno ili u razmaku od dan, dva?




Ana RR -> RE: Klomifen II deo (9.2.2013 22:35:24)

IZVORNA PORUKA: louisvuitton

a pre 3 sam primila pregnyl,koji kaze doktorka,moze da traje i do 3 meseca u organizmu..



Mislim da ovo nisi dobro razumela doktorku, jer klomifen ima produženo dejstvo i može se desiti da u naredna tri ciklusa reaguješ na njega, a pregyl se prima kada folikuli dođu do određene veličine i on je stop injekcija, folikuli onda više ne rastu već u narednih čini mi se 36 časova treba da prskaju.

Kako god, ja se nadam da neće doći veštica već dve crtice na testiću [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




louisvuitton -> RE: Klomifen II deo (10.2.2013 2:19:15)

ja se iskreno nadam,ali me grudi toliko bole,kao da cu dobiti,mada mene pred dobijanje nikada nisu bolele grudi...hmmm....komplikovana sam... [sm=smiley1.gif]....ja klomifen pijem svakog meseca,a pregnil na svaka 3...videcemo sta smo uradili...bicete obavestene [sm=smiley1.gif] iskreno se nadam da ce biti dve crtice,ali...ne gubim nadu nikada...i malo sam opterecena sto ne valja...ali dobro..procice i to... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>