|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klomifen II deo
26.8.2012 12:48:23   
Olga75
Tema o klomifenu je napunila sto strana pa je zakljucana KLIK pa cemo ovde nastaviti da razmenjujemo iskustva user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Klomifen II deo
5.9.2012 15:45:31   
janabons
Devojke,u pripremama sam za trecu inseminaciju i treba mi pomocuser posted image
Da li neko zna gde mogu da nadjem u beogradu klomifen,posto sutra treba da pocnem da ga pijem????
Obisli smo do sad oko 20 apoteka i nista.Ili nemaju ili ce dobiti u toku nedelje,a meni treba sutrauser posted image
Ako znate neku apoteku molim vas javite mi sto preuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Klomifen II deo
5.9.2012 16:45:47   
Štetica
pokusaj u apoteci Luka na Novom Beogradu,imas na internetu njihovu adresu i br.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Klomifen II deo
6.9.2012 0:28:45   
janabons
Stetice,hvala,nasla sam ga u apoteci Igor u Resavskoj
Hvala Placljivoj za infouser posted image
Stvarno ste divneuser posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Klomifen II deo
6.9.2012 14:50:37   
Jole84
Jana držimo palčeve da klomifen odradi svoj posao i inseminacija bude uspešna user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Klomifen II deo
17.9.2012 19:51:19   
Zell
Jel moze neko da skenira info list iz klomifena pa da ga postavi ovde?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Klomifen II deo
20.9.2012 12:04:13   
Anoniman
Pre sat i po sam popila svoju prvu tabletu klomifena tj pijem po 2 odjednom na 24h, od treceg do osmog dana ciklusa
Pitam se da li smem sad da popijem kafu? Da li neko zna da li je klomifen kontraindikovan sa nečim od hrane ili pića?

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Klomifen II deo
20.9.2012 14:14:43   
degu
Smeš da piješ kafu i potpuno normalno da se ponašaš. Izbegavaj samo čajeve koji mogu da utiču na hormone kao što su virak i macina trava.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Klomifen II deo
28.9.2012 18:58:00   
Milica cica
Da li neko zna gde u Novom Sadu može da se nabavi Klomifen?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Klomifen II deo
1.10.2012 14:07:16   
sandrina 85
I meni treba ta info...

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Klomifen II deo
2.10.2012 14:12:33   
Minja23
devojke ,dobih i ja klomifen...malo sam uplasena,jer sam cula da su od klomifena 99% blizanacke trudnoce...da li je to tacno i da li je neka od vas imala iskustva?
blizance bih najvise volela,ali se jako plasim jer su te trudnoce rizicne,a meni jeprva trudnoca(tj.bila bi) :)
muz je radio spermogram i ne valja(40% aktivnih sperm.).da ne upadam u off,ali jedan prijateljski savet:ne ocekujte da vam roda donese bebu,prvo muza na kontrolu,pa sve ostalo.ima li tema spermogram na forumu?
pozzz

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Klomifen II deo
2.10.2012 14:17:16   
Ana RR
Minja, postoji tema, kucaj u pretraživaču Spermogram i spermokultura i naći ćeš je.

Ja sam pila klomifen jer mm ima loš spermogram pa smo hteli da povećamo šansu za uspeh. Zatrudnela sam mesec dana kasnije, znači ne u tom ciklusu kada sam ga pila već u sledećem.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Minja23)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Klomifen II deo
2.10.2012 14:18:45   
Ana RR
I da, postoji šansa za blizanačku trudnoću ali ne u tom procentu, pogotovo ako suprug ima slab spermogram.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Klomifen II deo
2.10.2012 16:25:08   
Jole84
Minja dobro da ste uradili spermogram,imaš temu ko što reče Ana,sve je popravljivo.
A što se klomifena tiče,može da donese blizance a i ne mora..zavisi od toga kako odreaguješ na njega.
Ja sam ga pila 3 put bez rezultata,ali je mnogim curama doneo sreću. Držim palčeve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Klomifen II deo
8.10.2012 12:34:04   
mamica3
vidim da ovdje nema novih postova,pa jeste li imale tako loša iskustva da ga niko više ne pije ili ste prešle u dvije
user posted image naravno to bi radije čula.....pa vas nema ovdje,meni se čini da mi je još uvijek mjesto i ovdje a u ctice moram svraćat...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Klomifen II deo
12.10.2012 18:31:36   
Suna
Da li moze neko reci gde ga trenutno ima? Novi Sad u pitanju.

< Poruku je uredio Suna -- 12.10.2012 18:34:37 >

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Klomifen II deo
16.10.2012 10:44:30   
mamica3
da li neko ima pozitvan rezulta poslije klomifena i potom pregnila..

(odgovor članu Suna)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Klomifen II deo
18.10.2012 14:33:39   
jess021
suna, ne znam da li ti je kasno za odgovor, ali da znas da Klomifena ima u apoteci Flos u ulice Novosadskog Sajma.

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Klomifen II deo
24.10.2012 9:09:03   
Zell
Ima i u apoteci IRIS PHARM na Rumenackom putu :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Klomifen II deo
25.10.2012 13:38:46   
mamica3
imal koja mamica da je rodila malu bebicu poslije klomifena,koliko ciklusa ste pile klomifen

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Klomifen II deo
25.10.2012 21:47:44   
bany86
Devojke,ja imam jednu kutiju klomifena,ako nekome treba,neka mi posalje pp..user posted image

_____________________________

“Nije važno koliko radiš, već je važno koliko ljubavi unosiš u ono što radiš i koliko to daruješ drugima.”

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Klomifen II deo
28.10.2012 14:29:25   
Anoniman
Pozdrav svima! Ja sam nova na forumu, a počela sam sa klomifenom drugi mjesec i pijem 2*1 tab. od 3-7 dc.Prošli mjesec folikul mi je ranije pukao user posted image al nadam se da će sad biti više sreće.Mojoj drugarici je uspjelauser posted image iz prvog puta sa klomifenomuser posted image ...tako da sve je moguće i za nas ostale....

(odgovor članu bany86)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Klomifen II deo
28.10.2012 23:02:25   
mamica3
ja sam pila od 5 do 10 po dvije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Klomifen II deo
29.10.2012 18:56:36   
velika želja
mamica3 jel još piješ klomifen ili čekaš user posted image .Ja za 3 dana idem na folikulometriju,nadam se da će biti folikulauser posted image

(odgovor članu mamica3)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Klomifen II deo
29.10.2012 19:10:03   
mamica3
sad cekam pijem ga drugi ciklus prvi put bila biohe.sad još cekam vjestice nema

(odgovor članu velika želja)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here