RE: Šta peglate a šta ne? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Jole84 -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 9:44:00)

Peglam kosu [sm=smiley36.gif]




indy_25 -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 9:45:37)

Peglam ono sto se peglati mora.




hanka -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 9:49:00)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Peglam kosu [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif] ubicu se [sm=jezicek.gif]




Jole84 -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 9:50:25)

Nemoj srcika,ću propeglam i tebe,za džabe [sm=jezicek.gif]




hanka -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 10:04:23)

[sm=kuza.gif]




Sanchy -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 10:08:08)

Peglam uglavnom sve,osim krep posteljine...posto uglavnom perem na niskim temparaturama da bih bila sigurna da sam unistila sve patogene moram preci vrelom peglom,.......




cockic -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.5.2012 10:13:51)

uglavnom nista,ja to dobro istresem i tako okacim da se susi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

samo pegla mi fali ne znam gde mi je glava,nestignem da jedem ko covek
o pegli i nerazmisljam.

vala smucila mi se mm kad je radio nosio je odela odlepila sam,sad sam na zasluzenom
odmoru

peglala sam pred porodjaj bebece stvari i to je to [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]znaci tacno pre tri meseca[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mala buba -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:07:43)

ranije sam sve peglala, sad ne. po potrebi. klincima sve stvari,osim gaca. [sm=smiley36.gif]
ne peglam ni peskire. moja sveki kaze da je jako neuredno kad su peskiri neispeglani,ali me bas boli uvce [sm=smiley36.gif]
ne mogu da stignem.




mihi -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:11:52)

Pegla se sve dok pegla žena koja čuva Miloša, kad to pređe u moju nadležnost peglaće drajer[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:16:39)

Peglam sve muževe i Nešine stvari, osim gaća i čarapa, peglam im i potkošulje, gadno mi je kad je izgužvano, a N se presvlači u vrtiću a mm na poslu. Sebi ne peglam baš ništa, ja furam onaj "to baš tako treba" fazon, i postavljam nove modne standarde - krava žvakala je hit.




tijatija -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:17:17)

Sve sem peskira i carapa , i uvek kad pocnem da peglam govorim sebi, jos ovaj put i peglacu po potrebi ali dzabe.... I stvarno nak naj naj vise mrzim da peglam, a isto tako naj vise mrzim kad je orman u haosu




Ognjenka -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:22:23)

Peglam sve osim vesa. Nisam peglala peskire ranije, ali mm voli kad su mekani, pa sad peglam. Mislim od sad ce on, jer ja moram da odmaram. Jos da ga naucim da pegla sopstvene kosulje i blago meni.




nenja22 -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:24:53)

ništa, sem jako retko i po potrebi neku od mojih bluza, koju nisam na vreme izvadila i rastresla posle pranja, pa je baš mnogo ižvakano...mm najviše nosi majce, da mora košulje to bi verovatno bila dodatna stavka, mada ovih par što obuče povremeno su neka lanena, a neka takva da ni one ne moraju ako se lepo rastresu i okače na ofinger da se osuše...




Anoniman -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:28:27)

Nista osim par kosulja od md




peca -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 11:31:10)

Samo bebece stvari, i mm-u pantalone i kosulju kad negde ide tako obucen, sto se desilo dva puta za osam godina [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] mada mi se cini da je i tad sam opeglao, ume covek da pegla [sm=bravo.gif] A i bebine stvari peglamo po pola, ja pelene i ono normalnog oblika, a on sitnuriju dosadnu i nezgodnu [sm=smiley36.gif]

Od svojih stvari ne peglam nista, ako je nesto zguzvano set_am se po kuci u tome prvo pa se ispravi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Sreca ja nemam mnogo stvari koje je neophodno peglati,a majice i to trik je u susenju i slaganju... [sm=smiley20.gif]

Jole bravo za kosu [sm=bravo.gif]




ishler -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 21:29:04)

Peglam sve sem peskira i vesa,stavim dosta omeksivaca pa budu mekani ,iako ga ne volim.
Nama moram sve jer nosimo kosulje,pantalone,itd.
A volim da mi je i beka ispeglana.[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Šta peglate a šta ne? (2.6.2012 21:33:05)

ja ne peglam nista.lepo prostrem i kad savijam lepo pravnam.mada,peglam kasnije kad treba da to obucem,ne bih nikad izasla izguzvana,niti pustila tako muza ili bozu.




Anoniman -> RE: Šta peglate a šta ne? (3.8.2012 10:42:19)

Ovih dana nije akcenat na tome ŠTA peglam (samo Mićkovo, ostalo moja mama), već KAKO peglam-dakle tehnika [sm=smiley36.gif]
Moja mama se bez problema latila ovog posla, ali pošto i ona radi, nekad joj treba i 5-6 dana da opegla moje vikend pranje (3-4 mašine), a Mihajlovo se po ovoj vrućini i prlja i znoji, pa i pišne, tako da nemam dovoljno garderobe, pa moram ja svaki drugi dan da popeglam njegove stvari. E sad, pošto moram da ležim, našla sam sistem-privučem čajni stočić ugaonoj na kojoj ležim, stavim ćebe umotano u stoljnjak na sto (to ti dođe improvizacija daske [sm=smiley36.gif]), namestim se pobočke tako da mi karlica stoji vodoravno, agornji deo naslonim na jastuk, pa bočno desnicom obavljam posao....[sm=smiley36.gif] Mm kaže da izgleda potpuno normalno, a ja se ukočim na pet mesta i još mi ruka ojačala kao u Švarcenegera [sm=smiley1.gif] Mada kad dođe zima i Mićkovo će da rešava baba vidim ja [sm=smiley36.gif]




red3lilu -> RE: Šta peglate a šta ne? (3.8.2012 11:21:08)

Pegla se samo ako je izgužvano a u tom se izlazi iz kuće. Uglavnom smo sve pripremili veče pre za sutra (za odlazak na posao i u vrtić) i samo to se peglalo... Jako malo garderobe imamo za peglanje... košulje koje mm koristi za izlaske ili moje za posao...
Sve ostalo se lepo istrese pre sušenja pa se ne izgužva...




Sesilija 83 -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.8.2012 15:47:33)

Peglam sve osim carapa...i brusa




cockic -> RE: Šta peglate a šta ne? (4.8.2012 16:10:55)

nista [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]vec pisah na temici




Anck Su Nmaun -> RE: Šta peglate a šta ne? (23.10.2016 2:15:55)

Mm kosulje,pantalone,farke.. decije haljine i ponesto sto je zahtevnog materijala.pa se uzasno guzva. To je sve.




Milena18 -> RE: Šta peglate a šta ne? (23.10.2016 6:26:33)

Bebine stvari, pelene, farmerice, neke moje pamučne bluze koje se gužvaju. Mm sam pegla košulje, mada ponekad priteknem u pomoć kad zagusti [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Šta peglate a šta ne? (23.10.2016 8:25:00)

Kada se osusi, peglam samo bebin ves. Ostalo lepo slozim i u ormar, pa peglam po potrebi.




branki* -> RE: Šta peglate a šta ne? (23.10.2016 8:27:52)

Isto kao ivana,ne peglam nista,lepo savijem i onda po potrebi kad mi sta treba.volela bih da ima neko da mi pegla,volim kad je sve onako opeglano i pod konac,ali nemam vremena nikako za to.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>