|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:18:43   
IVA 11
I mi koristimo pampers active baby, i ne pamtim da su nam ikad propustile(osim kad mm ne namjesti dobro pelenu pa mora da propusti ali to je bilo kad se tek rodio). Koristimo pampers 5 i ja sam stvarno zadovoljna(imaju neki miris to stoji, ali taman kao signal da se beba presvuce ;)) I nama traju dvije nedjelje, nekad i manje zavisno od istovara user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:29:06   
dejana007
babulence, tempo ti je zakon, i merkaror kako kad user posted image

"istovar" odavno se ovako nisam nasmejala user posted image a ja trazila zamenu i nikako da se setim ove recenice user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:32:41   
IVA 11
Hahah user posted image A kod nas u Merkatoru su "glavne" Lumpi pelene a Pampers je svuda oko 19 e(jedino su sad oko praznika na akciji 15 eura veliko pakovanje plus maramice, pa smo ih dosta kupili)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 11:36:01   
Sanjica26 RR
I kod mene su lopovi. Libero o kojima vi pricate kostaju 1500 dinara. Nista me ne cudi, jer je ovde skupo. Zato ja uglavnom narucujem mnoge stvari preko interneta.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 16:06:06   
Laraaaa$$$$
Mi koristimo active baby, super su nam, mada smo krenuli da sedimo na nosu, pa sam htela da probam sleep and play, i nista mi se ne svidjaju...nije elasticna traka, ma glupost! + ujutru mi se probudi sa mokrim ledjima i stomakom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 16:19:17   
bubulence
IZVORNA PORUKA: dejana007

babulence, tempo ti je zakon, i merkaror kako kad user posted image

"istovar" odavno se ovako nisam nasmejala user posted image a ja trazila zamenu i nikako da se set_im ove recenice user posted image



aaa ne idem vise na ta mesta... odem po jednu stvari i vratim se laksa za 10 000din... onda odlucim da ponesem samo onoliko para koliko mi treba ali se na licu mesta set_im da imam i karticu... pa onda namerno ne ponesem karticu ali sam u stanju da ubijem muza ako nije poneo jos koju hiljadu vise jer se zna da ce nam jos nesto zatrebati...
tako da sam shvatila da mnogo manje para potrosim kada kupujem iskljucivo u malim marketima po komsiluku...
a sada sam se set_ila da libero mogu da porucim preko neta...

< Poruku je uredio bubulence -- 4.1.2012 16:20:51 >

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 16:47:07   
jance

IZVORNA PORUKA: Laraaaa$$$$

Mi koristimo active baby, super su nam, mada smo krenuli da sedimo na nosu, pa sam htela da probam sleep and play, i nista mi se ne svidjaju...nije elasticna traka, ma glupost! + ujutru mi se probudi sa mokrim ledjima i stomakom.


ovo se i nama desava pod obavezno ako zaspi pre 10 i stavim mu pelenu pre 10 uvece a ne presvucem ga kad se probudi nocu, u 7 su mu vec cela ledja mokra...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Laraaaa$$$$)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 17:32:05   
dejana007
odem po jednu stvari i vratim se laksa za 10 000din...
user posted image dobra si, meni je relativno blizu pa idem cesce, odvikla se od tako veelikih kupovina - mada budem jednom u mesec, dva user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 18:02:14   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I kod mene su lopovi. Libero o kojima vi pricate kostaju 1500 dinara. Nista me ne cudi, jer je ovde skupo. Zato ja uglavnom narucujem mnoge stvari preko interneta.


Ovde su Libero najskuplje u Tempu, 1500 i nešto din a u Letu i Merkatoru su najpovoljnije.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 18:17:06   
MarijaBg
Dejana, probaj Lumpi pelene, mnogo su bolje nego narandzasti pampers! Mislim i da su malo jeftinije.

Po stoti put cu reci: Libero pelene su zakon! Nikad, bas nikad nam nisu propustile, a moja bebe puuuuno piski. Pampers nam redovno propusta! A i da upijaju losije nego pampers opet bi njih koristila jer su pamucne i bez parfema!
Redovna cena im je u Letu 1470 din, sad na akciji 1300, a po marketima su oko 1600, cak i 1700. Cetvorka ima 60 kom, nama traje 9-10 dana. Ja ih porucujem jer je u Letu besplatna dostava, mrzi me da ih trazim jer ih nema svugde user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Pampers pelene
4.1.2012 19:18:38   
bubulence
pa ja onda odlicno prolazim posto libero kod nas u radnji palcam 1290dinuser posted image ... a traju nam oko 10 dana sto je odlicno

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 0:15:05   
dejana007
Redovna cena im je u Letu 1470 din, sad na akciji 1300


ta prodavnica ili veletrgobina nema kod nas u Nisu, ali raspitacu se user posted image

mada mene narandžasti kosta samo 1.100din a traje 14 dana. Propusti kad piski, desilo se par puta (mozda 5 puta do sad), ali ja mislila da je to zato sto mu dobro ne namestim a on se vrpolji user posted image


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 0:50:03   
MarijaBg
Sve zavisi koliko komada dnevno trosite. Mi trosimo 6-7. Libero mozes da porucis online u Letu, besplatna je dostava user posted image Lumpi imas u merkatoru i Rodi da kupis.

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 9:05:46   
dejana007
hvala, narucicu i javljam utiske. aj da promenim malo :)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 15:53:41   
Tea2
Izbacili smo Pampers iz upotrebe,mada sam sigurna da one ne mogu biti krive za E.colli,ali da ne budem ja uvek tvrdoglavo pametna.Sada isprobavamo Baby love,Evy baby...isto je sa upijanjem,ali se i dalje pitam koje su higijenski za preporuku.
Sta mislite ?

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 16:07:54   
gaga19
mi smo prvih par dana koristili pampers i nikad vise,cak ni maramice,sav se bio osuo i propustalo je na sve strane,a nocu je uvek bio mokar,od drugova sam cula za baby love,probali smo i odusevila sam se..od tad samo njih koristimo,cak i maramice,mnogo meka pelena(poput papirne maramice na dodir) a nisu ni skupe i imaju extra kutije koje mi sluze za odlaganje njegove garderode koju je prerastao...mi smo zadovoljni...a vlazne maramice su isto dobre...user posted image

(odgovor članu Tea2)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Pampers pelene
5.1.2012 19:29:10   
bubulence
mi smo pampers maramice probali 2 puta i oba puta sae uzasno osula... tako da smo odmah odustali od njih... sada koristimo uglavnom nivea maramice

(odgovor članu gaga19)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Pampers pelene
17.1.2012 18:26:32   
lanajelena
Ne znam da li smo kupili neku losu seriju pelena ali ovo je strasno,kad je budan ne propuste ali cim spava ne prodju ni dva sata on je skroz mokar,bilo da spava preko dana ili nocu user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 13:34:20   
madre
od rodjenja koristimo pampers premium care, ja sam prezadovoljna, nikada nam nisu propustale! Medjutim, u poslednje vreme bas propustaju, stvarno ne znam da li je losa serija ili su mu maleuser posted image koristimo 4 koja je od 7 do 18 kg, a bogi ima 11kg, ali mu ih u poslednje vreme malo teze namestam, izgleda stvarno kao da su mu maleuser posted image
od koliko do koliko kg je pampers 5? hocu da probam, da vidim da nije to u pitanju...


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 13:39:35   
Anoniman
Probaj onda 5-cu, cini mi se pre nego sto smo presli sa 3 na 4 pocele su da propustaju, i onda odlucim da probam 4 i nije bilo vise propustanja, uzmi malo pakovanje pa ako nije to menjaj proizvodjaca ...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 520
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 14:00:32   
Snelle
Mi ne korstimo pampers, koristimo Puffies, ali ja Lani kupujem 4+ a ima oko 13kg. Mislim da bi Bogiju 5-ica bila prevelika, pa možete za početak da probate 4+

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 14:04:55   
madre
snele, jesi li videla negde kod nas libero pelene? ne znam da li premium care ima 4+user posted image videcu...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 14:07:08   
Snelle
U Obrenovcu ih nisam videla. A u Bg-u sam ih negde videla, ali sad da me ubiješ pojma nemam gde user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 14:08:15   
madre
nema veze, znam ja gde ima u bguuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Pampers pelene
24.1.2012 14:11:08   
Shishica
od koliko do koliko kg je pampers 5?


Od 11. do 25. kg

Mi smo presli na 5. jer emu i 4+ jako zulja, jaaako. Ima 11-12. kg.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here