Da li vas je muz udario nekad? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


vukosava -> Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 19:10:02)

Ravnopravnosti radi, posto postoji druga tema vezana za udaranje muzeva, evo da postavim ovu po meni veoma bitnu jer smo najscesce slabiji pol.




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 19:16:19)

Imali smo ovu temu, zaključana je i obrisana, s razlogom. Molim unapred za lepo ponašanje i poštovanje pravila.




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 19:21:41)

Ako se računa par puta što me zakačio dok smo se rvali i golicali onda da kao i ja njega ali stvarno ne, nikada, inače mi više ne bi bio muž.




sneza24 -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 19:44:43)

Ne.




anajid -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 19:57:37)

E to bi mu bilo zadnje[sm=jezicek.gif]




vukosava -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 20:47:12)

Mene moj nije, ali odrasla sam u domu gde je to bilo kao dobar dan.




vukosava -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 20:48:18)


IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Imali smo ovu temu, zaključana je i obrisana, s razlogom. Molim unapred za lepo ponašanje i poštovanje pravila.


Onda mozda bolje da ne cackamo mecku. Nazalost ako mi zene ne mozemo o njoj da civilizovano pricamo, to je sigurno nesto sto se taji i cega se zene stide jer sigurno nase drustvo smatra to za ok.




tijatija -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 20:58:13)

NE , stvarno neznam kako bi reagovala posle toga... ja mislim da bi bilo zrtvi [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 21:08:32)

Prošli put je jedna žena otvorila dušu, a nastala posle pola sprdnja/pola osuđivanje što ga ne ostavi. Zato samo molim za razumevanje na ovoj temi, ne mislim da je suvišna, naprotiv, samo budimo tolerantne[sm=smiley1.gif]





MicinaMama -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 21:11:15)

Mene moj jeste,ali smo se potukli obostrano jer i ja znam dobro tuci...hehehe( trenirala sam ju-jitsu 7 godina) pa tako da mi to nista nije znacilo fizicki...gore je on dobio jer sam mu izbila zrak iz pluca udarcem nogom u prsa.Ne ponosim se sa tim,jer me srce moje boli i dan danas jer ako me ista boli na svetu je to da ga ikada icim povredim.Ali eto bilo je...

Naravno to je bio tezak trenutak,posle je bilo placa...plakala sam i ja i on jer je skoro bilo doslo do razvoda.A plakali smo jer nismo znali zasto smo to dozvolili sebi i to zbog drugih ljudi.Od tada smo vise vezaniji i vise se postujemo,nije trebalo da se desi to ali eto za nesto je i bilo dobro.

To je bilo jako davno u vreme kada su nam njegovi roditelji kvarili svaki nas trenutak.Bili smo ljuti i neraspolozeni toliko da smo zaboravili na nas zajednicki zivot i nasu ljubav.Ali posle toga smo se svega setili,otpisali njegove iz naseg braka i postojali smo samo mi...a tako je i dan danas i verujem i znam da vise nikada nebismo digli ruku jedno na drugo.




milia -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 21:17:40)

Ne. Mislim da se to nikad nece desiti. Ne bih mogla da oprostim.




Jugoslavija -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 21:20:54)

Uh, meni je to strasno. Nikako ne volim nasilje.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




bratzz -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (5.9.2012 22:03:19)

Ne




red3lilu -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 10:27:17)



Micko opasnice!! [sm=bravo.gif]

Muž nikad nije digao ruku na mene...




indy_25 -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 10:33:58)

Jednom kad smo se igrali onako bezveze sam mu opalila samar al je bio jaci. Tada je poludio i ganjao me po kuci i opalio me iz sve snage nogom u guzicu. A onda sam ja bila ljuta na njega jer sam mislila da se igramo a on je mene pravo udario.

Ponekad me onako jako stisne za ruku kad se posvadjamo i kad prolazim pored njega. Jednom kad se uzasno napio rekao je da ce me prebiti i baciti s balkona i mene i djecu. Imala sam tada osjecaj da ce me stvarno ubiti.

Nije me nikad udario u svadji zna da bi mu to bilo zadnje. Ja njega jesam vec sam napisala u drugoj temi.




PoisonEve -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 11:36:50)

Nije jer ne sme, jaca sam[sm=jezicek.gif]




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 13:51:32)

Ne




jovicaa -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 13:58:54)

ne, ali zato meni ponekad dodje da ga raspalim kad me iznervira.




MicinaMama -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 15:15:23)

Naravno da je nasilje uzasna stvar...uvek sam govorila da bi za mene to bio direktan razvod braka i da nebih mogla oprostiti.Ali eto oprostili smo jedno drugom jer je to bio trenutak i mog i njegovog nerazmisljanja i ljutnje...i to zbog drugih ljudi...

Naravno to se vise nije ponovilo a i sigurna sam da nece jer su svi dobili blokadu kada smo shvatili da nemozemo jedno bez drugog i da nas nasa svadja boli!Jos uvek pokusavaju da se umesaju u nas zivot,jedu mi zivce i dan danas ali i tome ce ubrzo kraj...iskreno mislim da im je Bog poceo vracati zasluzeno.




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 15:23:17)

Da [sm=smiley3.gif]




Mishica 77 -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 16:04:31)

Ne. Za to ne postoji opravdanje. Koliko on može da bude ljut ili povređen da uopšte i pomisli da udari svoju suprugu? Da ne može da se iskontroliše? Tu ne postoji: "otela mi se ruka", "pa nisi znala meru", "znaš da imam tešku narav, što me ljutiš", "toliko si me iznervirala, nisam znao šta radim" ili "bio sam pripit, znaš da to trezan nikada ne bih uradio"...
Kada bi mu se dogodilo, sigurna sam da bih se razvela. Ubeđena sam da ako se jednom dogodi, ne ostane jedini put. Možda grešim ali imam takvo predubeđenje i time se vodim.
Elem, svaka žena zna svoje razloge. I ona koja prećuti jedan jedini put i ona kojoj se jedan, pretvori u hiljadu i jedan put.




liliana -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 16:07:38)

Da. Od tada više ne živi sa nama.




Celeste -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 16:33:56)

Za ozbiljno ne, nikada, mozda se nas dvoje malo grubo inace igramo [sm=smiley36.gif] ali u svadji i stvarno ne.




mtajcica83 -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 16:37:34)

Da




Anoniman -> RE: Da li vas je muz udario nekad? (6.9.2012 16:38:47)

Ne, a kada bi se to desilo, ne daj boze, lose bi se zavrsilo....




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>